Глобальні оголошення!



Які продукти не можна їсти вагітним?

Re: Чи чули, що вагітним не можна їсти печінку? А ви їли?

Повідомлення flower » 09 березня 2011, 19:10

мені навпаки для підняття гемоглубіну лікарка радить їсти печінку щей не дотушену повністю чи не проварену, ну такої їсти я неможу, а ось повністю проготовлену їм залюбки.
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Re: Чи чули, що вагітним не можна їсти печінку? А ви їли?

Повідомлення ksenja » 09 березня 2011, 19:18

я такого також не чула,то му їла в попередні вагітності і їм зараз,бо дуже її люблю :thumbsup:
ksenja Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 159
З нами з: 04 грудня 2010, 14:19
Звідки: Тернопіль - Херсон
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 236 раз.
Подякували: 276 раз.
Діти: три донечки

Re: Чи чули, що вагітним не можна їсти печінку? А ви їли?

Повідомлення olgakr » 22 березня 2011, 21:06

Я печінку дуже люблю, тому їла її часто.
olgakr Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 318
З нами з: 10 березня 2011, 18:15
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 421 раз.
Подякували: 342 раз.
Діти: дівчинка ,хлопчик і ще раз дівчинка,і ще раз хлопчик..,і ще раз дівчинка...

Re: Чи чули, що вагітним не можна їсти печінку? А ви їли?

Повідомлення Alisa » 22 березня 2011, 21:38

Вона багата на вітамін А (ретинол), тому в комплексі з вітамінними препаратами може бути передозування. Надлишок вітаміну А погано впливає на плід.
А ще печінка збирає все паскудне з організму, тому захоплюватися нею не варто.
Зображення
Alisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1510
З нами з: 13 квітня 2010, 12:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1395 раз.
Подякували: 1354 раз.
Діти: синуля

Re: Чи чули, що вагітним не можна їсти печінку? А ви їли?

Повідомлення гра з вогнем » 02 червня 2011, 02:45

колись через подібні дописи про вітамін А, я всю вагітність переживала. чим не робила добре ні собі, ні дитині. На 8 місяці я нарила таки першопочаткове дослідження про вітамін А, з якого пішла ця мулька.
криси да, дохли. але де крисяча доза, а де людська? у всіх доступних мені дослідженнях про вітамін А і ввагітність, йде посилання на крисячу дозу. знову ж таки стільки печінки не з'їсти і вітамінок при здоровому глузді теж. і у поєднані печінки, моркви, вітамінок та чого б там ше захотілося з вітаміном А.

не треба лякати вагітних!
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Чи чули, що вагітним не можна їсти печінку? А ви їли?

Повідомлення Alisa » 02 червня 2011, 05:51

гра з вогнем написав: На 8 місяці я нарила таки першопочаткове дослідження про вітамін А, з якого пішла ця мулька.
криси да, дохли. але де крисяча доза, а де людська? у всіх доступних мені дослідженнях про вітамін А і ввагітність, йде посилання на крисячу дозу. знову ж таки стільки печінки не з'їсти і вітамінок при здоровому глузді теж. і у поєднані печінки, моркви, вітамінок та чого б там ше захотілося з вітаміном А.

не треба лякати вагітних!




А ще є ведмежа доза вітаміну А :lol:

Задовго до досліджень на крисах, полярники, що дозволяли собі поласувати печінкою білого ведмедя, мали тяжкі отруєння. Оскільки в грамі (!) печінки наддоза вітаміну А.


Гра, якщо ти не в курсі, в печінці і в моркві різний вітамін А. :lol:
Передозування ретинолом і каротином, то дві великі різниці :lol: :lol: :lol:
Зображення
Alisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1510
З нами з: 13 квітня 2010, 12:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1395 раз.
Подякували: 1354 раз.
Діти: синуля

Re: Чи чули, що вагітним не можна їсти печінку? А ви їли?

Повідомлення Sawwku » 02 червня 2011, 11:58

я навпаки старалася їсти печінку. не розумію до чого тут передозування. організм не може взяти забагато вітамінів з їжі! інше питання якщо і так достатньо вітаміну А, а потім ще з"їсти штучний комплекс - отоді справді можливий гіпервітаміноз, але печінка тут ні в чому не винна.
Sawwku Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1560
З нами з: 18 січня 2011, 11:07
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 837 раз.
Подякували: 912 раз.
Діти: маленьке сонечко Анютка
01,01,2011

Re: Чи чули, що вагітним не можна їсти печінку? А ви їли?

Повідомлення гра з вогнем » 02 червня 2011, 15:47

про полярників мені невідомо. але печінка ведмедя, крім вітаміну А містить й інші хімічні сполуки, а також є незвичною їжею, можливо токсинами потравилися, а не вітаміном А, а можливо ще чимось.

Аліса, якщо ти не в курсі, ретинол синтезується організмом з бета-каротину. :grin:
тому я написала при поєднанні, а ти виділила це і все рівно тобі не допомогло :grin: :grin: :grin:
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Чи чули, що вагітним не можна їсти печінку? А ви їли?

Повідомлення Lesya » 02 червня 2011, 23:01

Печінку можуть вважати шкідливою, бо вона є фільтром оргінізму. Тобто все шкідливе, що злопала тварина, йде через печінку і може там накопичуватися. Але те саме стосується практично всіх субпродуктів - нирки, язик, легені.

Але якщо про все таке думати, то їсти немає що.
Я їла печінку, їм і буду їсти. Як і все інше.
А то що виходить - сири, масло.. на пальмовій олії, овочі, фрукти, зелень - на нітратах (в кращому випадку), м"ясо і риба на гормонах... :shock: :omg: :?
Тоді або ставати багатопрофільним фермером, щоб мати все своє, або не паритися і жити в своє задоволення.
Зображення
Lesya Офлайн

Аватар користувача
Аптекар (провізор)
 
Повідомлень: 866
З нами з: 05 липня 2010, 19:17
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 548 раз.
Подякували: 1086 раз.
Діти: Синочок і дві лапочки дочки

Re: Чи чули, що вагітним не можна їсти печінку? А ви їли?

Повідомлення Shalimar » 03 червня 2011, 01:49

Lesya написав:Але якщо про все таке думати, то їсти немає що.
Я їла печінку, їм і буду їсти.

Ну молодец. Пронесло. А у некоторых дети с заячьей губой рождаются

И никто ни про что не думает! Есть совершенно конкретный (и совсем не длинный!) список продуктов, которые следует избегать во время Б. или которые следует употреблять с осторожностью:
- Сыр. Некоторые виды сыров, такие как Бри и Камембер, голубые сыры с плесенью. Они содержат листерию - бактерию, которая провоцирует листериоз, который в свою очередь приводит к выкидышу, замиранию плода или серьезным заболеваниям новорожденного.
- Яйца. А точнее - в сыром виде или полу-сыром, напр, глазунью. И продукты, у которых в составе сырые яйца, напр, майонез, чиз-кейк. Во избежание заражения еды сальмонеллой.
- Молоко непастеризованное. И продукты из него. Такое молоко перед употреблением следует прокипятить.
- Паштеты. Как мясные, так и овощные. Из-за риска листерии.
- Мясо. Сырое или недоготовленное. Быть осторожнее с сосисками и фаршем. (токсоплазмос)
- Печенка. И продукты из нее. Чтобы не было переизбытка вит. А, который может негативно сказаться на ребенке.
- вит. А - в пищевых добавках, рыбий жир, любые другие препараты, содержащие вит. А
- Рыба. Тунец, жирные виды рыб - лимитровать, акула и др. содержащие ртуть - исключить полностью. Морские моллюски - могут привести к пищевому отравлению.
- Алкоголь. Влияет на развитие ребенка.
- Кофеин. Не более 200мл в день. Может повлиять на вес новорожденного в меньшую сторону или привести к выкидышу.
- Тщательно мыть овощи, фрукты, зелень (риск токсоплазмоса)
- не злоупотреблять травяными чаями

Как видите, рацион не много теряет.
Или Ты, Леся, дня прожить не можешь, не выпив сырого яйца, не съев рыбу-меч, заев ее мягким сыром, и не запить спиртным?

Кстати, от 1-2 бокалов вина в неделю ничего не будет.
Востаннє редагувалось Shalimar в 04 червня 2011, 01:51, всього редагувалось 1 раз.
«…и вот когда попросили принести самое прекрасное из того, что есть на всем белом свете, ворона принесла свое дитя…»
Shalimar Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3584
З нами з: 10 жовтня 2010, 16:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
акула пера (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 715 раз.
Подякували: 1892 раз.
Діти: Gent

Поперед.Далі

Повернутись до Чи можна вагітній...?



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей