Глобальні оголошення!



Пологові будинки: ваші відгуки!

В якому ПБ ви народжували?

Ви можете обрати до 3 варіантів відповіді

 
 
Переглянути результати

Пологові будинки: ваші відгуки!

Повідомлення Naya » 18 листопада 2009, 23:08

Ну ПБ в нашому місті не так уже й багато - всього два.
Хотілося б почути ваші відгуки про них.
Ми вже, правда, обрали ПБ. Поїдемо на БАМ.
Востаннє редагувалось Naya в 19 листопада 2009, 16:19, всього редагувалось 1 раз.
Naya Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1247
З нами з: 17 листопада 2009, 13:58
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1093 раз.
Подякували: 1240 раз.
Діти: Синочки Жданчик та Мирославчик

Re: Пологові будинки: ваші відгуки!

Повідомлення happymami » 19 листопада 2009, 01:25

Першу дитину народжувала в центрі. другу - набамі. різниці нема. практично)))
Персонал всюди однаковий. спеціалісти всюди хороші. Якшо платиш, то беруть всюди однаково))) тільки врізному еквіваленті. В центрі - гривнями. на Бамі такі ж суми - в доларах))))) Але загалом шо там шо там - хто скільки дасть, чітких такс нема (не питайте звідки знаю. В мені вмер журналіст)))) Такшо я всьо знаю))))

Але сподобалося на бамі те, що зробили палати по 2 чол. І індивідуальні родзали теж вражають після ремонтів.

Їжа однакова шо там шо там. тільки на Бамі пологовий зараз троха до європейських стандартів наближають. там навіть прибиральниць заставили мити підлогу якимись спеціальними швабрами. І абсолютно відсутні тепер там соски. якшо й догодовувати дитину - то лише ложечками чи шприцом. сама питала в сестричок. як їм нова система. Зітхають, що важко. бо звикли - туге пеленання і всьо такоє. Крім того - персоналзараз ганяють по різних атестаціях

Згадаю шось ше - допишу
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Пологові будинки: ваші відгуки!

Повідомлення Olenka » 19 листопада 2009, 02:13

"В мені вмер журналіст))))"
Він в тобі ніколи не помре ;)

Ну, не знаю, щодо сосок на Бамі... Може, то зараз так. А 10 місяців тому ще були соскиі пеленання. Правда, вони дуже швидко прогресують - може вже і майже євростандарти.
Про суми - казали навпаки, що на Бамі в два рази дешевше.

А ми народжували з чоловіком на Бамі, і ми ні з ким не домовлялись, і взагалі нічого не платили ;);). Так, так! Таке буває, вам не причулось. І ніхто у нас нічого не вимагав. Це наші люди самі гроші несуть, а потім бідкаються, "лікарі беруть багато".
Народили нормально, зашили добре. Виписали так само, як і всіх, через 3 дні. Ставлення - таке, як до всіх. Тільки соски тоді намагались моїй дитині в рот пхати, при мені, мене не питаючи. А так - навіть нічо.
Найбільше запам"ятався шлях "на голгофу" - перед випискою водили до лікарів довжелезними підвалами, ледве допленталась до корпусу і назад.
А ще дуже тяжко було стояти з дитиною на руках, поки кварцуються палати - сісти не можна, дитину покласти також спочатку не було куди, потім каталку привезли добрі люди. Ось де слінг допоміг би!! Тільки тоді ми б його, мабудь, не пронесли крізь охорону і досмотр (фотоапапар якось заничкували). Цікаво, може зараз вже інакше?...
Olenka Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 440
З нами з: 12 жовтня 2009, 18:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 199 раз.
Подякували: 510 раз.
Діти: Сонячний хлопчик Назарчик

Re: Пологові будинки: ваші відгуки!

Повідомлення happymami » 19 листопада 2009, 02:25

10 місяців тому ще були соскиі пеленання
Станом на 4 травня 2009 року на 3-му поверсі не було ніц такого)))
ні з ким не домовлялись, і взагалі нічого не платили
Ідентично
Ставлення - таке, як до всіх
Стопудів. Все залежить від того, як сам сприймаєш. Якшо хто чекає, шо лікарі і медперсонал буде бігати біля нього, як біля раненого, то помиляється. В лікарів є своє життя і свої сімї, і в них тих пацієнтів...
водили до лікарів довжелезними підвалами, ледве допленталась до корпусу і назад
Рентгени, узд... Тіко в нашій державітаке існує - породіль по протягах і сходами водити)))
А ще дуже тяжко було стояти з дитиною на руках, поки кварцуються палати - сісти не можна, дитину покласти також спочатку не було куди, потім каталку привезли. Ось де слінг допоміг би!! Тільки тоді ми б його, мабудь, не пронесли крізь охорону і досмотр (фотоапапар якось заничкували). Цікаво, може зараз вже інакше?...

Кварцування - жесть)))) Не знаю, я все пронесла шо хтіла. Ніхто ніц не питав. Мо того, шо були вихідні? В принципі, ніхто нічого не казав ні за які фотоапарати... ХЗ. Але думаю, на слінг вони б очі витріщали)))))
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Пологові будинки: ваші відгуки!

Повідомлення Naya » 19 листопада 2009, 15:19

Ой, дівчата дякую за відгуки. Та ще й про той пологовий, який ми обрали.
Ми теж вирішили ні з ким не домовлятися. А щодо оплати, то вирішили, якщо будемо задоволені якістю роботи персоналу - то тоді віддячимо. Так, шоб це було або від щирої душі, або ніяк.
Теж хочу просити за той вертикальний стільчик, а то мені щось здається, що на тому кріслі мені ноги позатерпають.
А від флюрографії взагалі відмовлюся.
Naya Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1247
З нами з: 17 листопада 2009, 13:58
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1093 раз.
Подякували: 1240 раз.
Діти: Синочки Жданчик та Мирославчик

Re: Пологові будинки: ваші відгуки!

Повідомлення Dashko » 19 листопада 2009, 16:17

Я теж перед другими пологами дуже надіялася в душі, що не встигну. А наступний раз вже певно свідомо буду до цього йти.
КУМКА працює в форматі шоу-руму за адресою Лисенка 8, відкрита: середа та субота 11:00 - 13:00 або за домовленістю, тел. 097-981-97-23
Dashko Офлайн


Консультант з грудного вигодовування
 
Повідомлень: 3011
З нами з: 10 листопада 2009, 10:27
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) жіночі посиденьки (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1488 раз.
Подякували: 1891 раз.
Діти: Яся (30.08.05)
Ярослав (11.10.07)
Марко (9.03.11)
Микита (23.12.13)

Re: Пологові будинки: ваші відгуки!

Повідомлення Liza » 19 листопада 2009, 17:32

і ми народжували на БАМі.
4 дні "жили" на 3-му поверсі.
сподобалося, що там гарно, чисто, прибирають двічі на день.
ще маю деяке зауваження щодо декого із персоналу 3-го поверху. і я не одна така. постараюся наступного разу потрапити на 4-ий поверх, бо я надто вразлива, щоб мені знову хамили дехто і дивилися таким поглядом, наче я якась скотинка.

дуже хочу передати привіта медсестрі з 3-го поверху, котру вроді зовуть Марією (чорнява, худорлява, сімпатичненька). вона дуже хороша і добра, допомагала мені здійснювати перші кроки після народження малого, за що я їй дуже вдячна :)
а ще до нас приходила молода жіночка із "Тедді-клубу", котра народилася в той же день, що і мій чоловік - 02.02.1974. я не запитала, як її зовуть, але їй теж дуже хочу передвати привітика. привіііт! :)
мама-спецназ
Liza Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1259
З нами з: 18 листопада 2009, 18:30
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 3424 раз.
Подякували: 893 раз.
Діти: Святослав (06.09.2009),
Дарина (20.03.2012),
Ждан (22.11.13).

Re: Пологові будинки: ваші відгуки!

Повідомлення Гість » 25 листопада 2009, 23:42

привіт усім .А хто народжував у Білецької, Сидорчук , Кузьмінчук або у Федорчук. Хто може щось порадити , а то мені скоро рожати , незнаю до якої лікарки краще звернутись .Іду з чоловіком на партнерські пологи . дуже дякую!!!!
Гість Офлайн


 

Re: Пологові будинки: ваші відгуки!

Повідомлення Naya » 26 листопада 2009, 10:29

Гість, а коли скоро?
Ми також хочемо на партнерські, але цей карантин наломав все. Надіюся, наші пологи припадуть на відміну карантину, і ми будемо все-таки разом.
А щодо лікарів, то ми ні з ким не домовлялися, приїдемо на чергову бригаду. Думаю, там люди не з вулиці пологи приймають, і свою справу знають.
Naya Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1247
З нами з: 17 листопада 2009, 13:58
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1093 раз.
Подякували: 1240 раз.
Діти: Синочки Жданчик та Мирославчик

Re: Пологові будинки: ваші відгуки!

Повідомлення mari » 26 листопада 2009, 11:52

Кузьмінчук,Сидорчук,Кравченко -на природні.
Кравченко!!!!!,сидорчук-на кесарський.
Зустріньтесь попередньо з лікарем-уточніть і розпитайте що саме Вас цікавить.Наприклад якщо родите в Кравченко-то потім попадаєте на 3 поверх у 1 акуш.від.
Якщо в Сидорчук і Кузьмінчук-на 4 поверх у 2 акуш.від.
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Далі

Повернутись до Пологи



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей