Глобальні оголошення!



А ви не вагалися перед весіллям?

Re: А ви не вагалися перед весіллям?

Повідомлення eney » 12 березня 2011, 12:03

вагалась, два рази сказалі ні, не тому шо не любила чи шось в ньобу було не так, а тому шо була на 2 місяці вагітності і навіть після 3 років стосунків і спільного життя не хотіла шоб одружився через дитину.
О спорт, ты - мир!
Пьер де Кубертен
eney Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 970
З нами з: 18 січня 2011, 17:03
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 695 раз.
Подякували: 786 раз.
Діти: В домі заплавляють Олексій і Марк.

Re: А ви не вагалися перед весіллям?

Повідомлення Lesya » 12 березня 2011, 12:46

І я вагалась. Навіть не можу толком собі пояснити чому. Від заручин до весілля пройшло 9 місяців, то половину з того часу я планувала, як би то відморозитись, щоб він не образився. :head: :head: :head:
Я щалива. І на момент весілля була впевнена, що може якщо в мене і не достатньо почуттів, то в нього вистарчить на двох.
Блін, аж плакати хочеться
Зображення
Lesya Офлайн

Аватар користувача
Аптекар (провізор)
 
Повідомлень: 866
З нами з: 05 липня 2010, 19:17
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 548 раз.
Подякували: 1086 раз.
Діти: Синочок і дві лапочки дочки

Re: А ви не вагалися перед весіллям?

Повідомлення Літо » 12 березня 2011, 19:06

Мені ще не пропонували але я вагаюся вже. Бо хоч і люблю ідеального для мене чоловіка, але боюся, а раптом десь є ще ідеальніший? :D
Справа насправді не в ідеальності. А в тому шо ми зовсім різні за темпераментом люди і я боюся шо мені буде скучно. Я вічно в русі в планах в ідеях, я дуже взривна. А коханий - прагматик. Спокійний і врівноважений. Чи можуть такі різні люди разом жити без того, шоб одному було скучно а іншому навпаки - забагато енергії в хаті? Боюся. але час покаже
Літо Офлайн


 

Re: А ви не вагалися перед весіллям?

Повідомлення Sawwku » 12 березня 2011, 19:47

мені здається, що разом ви тільки доповните одне одного! щоправда, він навряд чи буде головою сім"ї, зате може стати тобі надійною опорою. в мене чимало таких друзів, які є повними протилежностями, але попри те щасливо живуть і ростять дітей.
хоча вирішувати тобі. якщо сумніваєшся, то спочатку спробуй розібратися у власних бажаннях, щоби потім не жалкувати за зробленим вибором. може, доцільно написати на папері всі "за" і "проти", а потім проаналізувати то ніби "зі сторони". кажуть, допомагає ;-)
Sawwku Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1560
З нами з: 18 січня 2011, 11:07
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 837 раз.
Подякували: 912 раз.
Діти: маленьке сонечко Анютка
01,01,2011

Re: А ви не вагалися перед весіллям?

Повідомлення Marichka » 12 березня 2011, 21:11

Думаю,не потрібно вирішувати такі важливі справи в сумніві.То на ціле життя.Постарайтесь бути більше в звичайних побутових умовах.Мій чоловік теж спокійний,я шустріша,але домашня,чим більше маю років,тим менше хочу гучних розваг:)))
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: А ви не вагалися перед весіллям?

Повідомлення happymami » 12 березня 2011, 21:39

А я не пам'ятаю, чи вагалася :oops: . Давно то так було. Але думаю сумніви мали б бути, бо я така людина, що в самий відповідальний момент. коли вже нічого майже не годен змінити, всеодно починаю вагатися, чи вірно роблю. І пускаю всьот по інерції на самотьок. Так і з новою роботою, і з новими перспективами. Тому я мала би вагатися
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: А ви не вагалися перед весіллям?

Повідомлення Marta » 12 березня 2011, 21:56

Задумувалась, проте вибір робила "осознанно".
Marta Офлайн


 

Re: А ви не вагалися перед весіллям?

Повідомлення mala-karta » 13 березня 2011, 00:08

Літо, ти ще подумай, поки є час.

Ми з чоловіком дуже різні. І це дуже важко.
Мені зовсім не цікаві його друзі. Нічого проти них не маю, але бути в їх компанії мені не подобається.
А чоловік ревнує і не розуміє, коли я провожу час зі своїми друзями (бо там же і чоловіки є :x )

Ну, словом, це дуже важко.
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: А ви не вагалися перед весіллям?

Повідомлення eney » 13 березня 2011, 00:19

так воно то так, але коли в домі 2 холерика, то повірте, їм важче вжитися! вони ж позабивати одне одного можуть коли шось поділити не виходить! а так один вере, а другий за ним.
чесно, ніколи не розуміла жінок що нарікають на спокійний характер спутника, вам чого треба, шоб приходив додому, руку на вас піднімав(він же мужик!), чи обійняв і попросив посидіти дома, в тишині і спокої.
О спорт, ты - мир!
Пьер де Кубертен
eney Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 970
З нами з: 18 січня 2011, 17:03
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 695 раз.
Подякували: 786 раз.
Діти: В домі заплавляють Олексій і Марк.

Re: А ви не вагалися перед весіллям?

Повідомлення Руженка » 13 березня 2011, 00:31

А я вагалась.......... Точніше сказала так.......а потім розплакалась перед сестричкою.............. я прийшла додому вся стривожена........нічого не кажучи......вона глянула на апе і сказала: "Ти виходиш заміж"???? І тут я розклеїлась!!!!!!Ревіла!!!!!!!!
Не можу пояснити тих сліз.........Страх.....щось незрозуміле........... Напевне моя інтуїція щось відчувала............((((((((

Правда за день два я заспокоїлась, бо теперішній чоловік дарував мені таку любов, підтримку, розуміння, ласку, що я ТАЯЛА І ТАЯЛА...........Повірила в справжні почуття і відключила розум....................

Правда життя без розуму неможливе(принаймі для мене :hhh: , і я потихенько почала відсувати затьмареність розуму почуттями і включати тверезість) Тверезість виявилась УХ...............ВАЖКОЮ...........Краще б я була б хмільною почуттями, але як то кажуть одними почуттями ситою не будеш)))))))(Ситою в прямому розумінні цього слова!))))

Звичайно є поети, художники, які живуть в бідності, але творять шедеври!!!!Ними звичайно всі захоплюються(правда переважно після смерті) :hhh: , і багато хто хоче бути такими ж відомими як вони.......АЛЕ НЕ ВСІ РОЗУМІЮТЬ ВСІ ПРЄЛІСТІ ТАКОГО ЖИТТЯ З СЕРЕДИНИ...........


Мій чоловік творча особистість, а я абсолютно ні............. Мені для щастя не так багато і потрібно впоріанянні з ним......він хоче ВЕСЬ СВІТ!!!!!!!!!!!!!А я просто щасливу сімю, відпочинок, класний одяг, гроші.............

Ось так........ми дуже різні........... і натомість, щоб доповнювати один одного ми навпаки просто НЕ РОЗУМІЄМО ОДНЕ ОДНОГО......... :gore:
Руженка Офлайн


 

Поперед.Далі

Повернутись до Сімейні стосунки



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron