Глобальні оголошення!



Приймальні відділення пологового будинку

Приймальні відділення пологового будинку

Повідомлення happymami » 22 лютого 2011, 02:51

Розкажіть, як вас приймав пологовий? Бо так як з тапочок починається квартира, так і з приймальних відділень пологовий. Які процедури з вами робили, шо питали, шо перевіряли, шо пояснювали, скільки часу тримали?
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Приймальні відділення пологового будинку

Повідомлення Vika » 22 лютого 2011, 10:14

О приймальня пологового :D Приїхала в пологовий з переймами в 3-5 хв і повним розкриттям зранку . В коридорчику перед приймальньою купа вагітних жіночок , які дико возмущалися і не хотіли пускати мене без черги :hhh: Додам , що вагітні жіночки сиділи без перейм .подзвонила до своєї лікарки і вона мені дорогу відкрила :D Далі поважна жіночка в білому халаті довго і нудно записувала , розпитувала і тд і десь через хв 10 запитала : А в тебе що перейми ? і коли почула ствердну відповідь , то трошки поквапилася з процедурами . Але в загальному хв 20-25 там точно просиділа .В мене було 2 великих пакети і трохи здивувало , що навтіь до ліфта не допомогли донести .Але в ліфті була інша тьотя то вже допомогла і пожаліла :) (дай Боже їй здоровячка ).
Vika Офлайн


 

Re: Приймальні відділення пологового будинку

Повідомлення мешканка » 22 лютого 2011, 10:32

Перший раз народжувала сама то пройшла всі процедури, заповнення папірців, клізьми і перевдягання в ті сексуальні нічнушки. Правда, перейми в мене не були дуже болючі-то все нормально сприйнялось. Другий раз-я вже була мудра, вдома сама собі зробила клізьму, відповідно процедури пройшли швидше. Була з чоловіком-то ми обоє перевдягнулись, заповнили всі папери і все це було значно швидше і легше, ніж першого разу. Правда, я зауважила, що я на 4-ий до Білецької-мене привезли на 4-ий, а потім, коли я вже була в палаті з досить сильними переймами-прийшла якась акушерка старенька і почала нам казати щоб ми збирались на 3-ій...я така в шоці, кажу нє, ми тут будемо родити, а вона вчепилась до мене і все йдемо та йдемо... Потім сказали, що від неї якась породілля втекла. а вона собі подумала. що то я...Короче, екстрім :scare:
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: Приймальні відділення пологового будинку

Повідомлення Enigma » 22 лютого 2011, 10:39

Я щось навіть не сильно сконцентрувала увагу на приймальному відділенні. Переймів в мене ще не було, тільки води рясно відходили :) То я з ними так заговорилася, що вони забули мені поміряти тиск і т.д. Вже, коли ми з чоловіком пішли в палату, то прийшла медсестра з приймального і поміряла мені живіт, тиск і т.д. Каже, що перший раз їй так баки забили :)
Enigma Офлайн


 

Re: Приймальні відділення пологового будинку

Повідомлення Любов » 22 лютого 2011, 17:38

Приїхали зранку на 8.00 з переймами, довго-предовго медсестра заповняла карточку, а може то мені тоді так здалося. Якась вона дуже зла була. І чому не зробити цю процедуру коротшою?
Зображення
Любов Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1484
З нами з: 24 листопада 2009, 13:34
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2250 раз.
Подякували: 1641 раз.
Діти: хлопчик і дівчинка

Re: Приймальні відділення пологового будинку

Повідомлення TanenRom » 22 лютого 2011, 17:58

і я зранку туди приїхала, і медсестра в приймальному попалась зла :gore:
Любов а нас одна і та ж медсестра на пологи відправляла??? ;-)
а заповнення тої анкети, ті дурні питання???кому це потрібно???
а ще мене без черги ніхто не пропустив, а один чоловік - жінка його була на 28 тижні - лягала на збереження, то він до мене возмущався, як так, ми маємо іти без черги, а я просто відповіла: "У мене перейми, я приїхала народжувати".
Зображення

Сім'я-це маленька країна, в якій ТАТО -президент, МАМА-міністр фінансів, міністр охорони здоров'я, міністр культури та надзвичайних ситуацій в сім"ї.А ДИТИНА-це народ, який постійно щось вимагає, обурюється і влаштовує страйки!!!!! !
TanenRom Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2896
З нами з: 01 січня 2010, 12:36
Нагороди: 5
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (2)
Дякував (ла): 3113 раз.
Подякували: 3186 раз.
Діти: Дві донечки - Дана та Даяна

Re: Приймальні відділення пологового будинку

Повідомлення гра з вогнем » 22 лютого 2011, 18:14

і ми відповідали на всякі дивні питання, але нам неспішно було, ми на плановий кр прийшли :)
вони лікарі, можливо саме відповідь на одне з цих питань допоможе комусь зберегти життя.
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Приймальні відділення пологового будинку

Повідомлення Lesya » 22 лютого 2011, 23:14

Я приїхала з чоловіком в 1 дня в неділю на Валентина, бо перейми були вже кожні 2-3 хв. Хотіла щоб подивилися і відпустили ще на день народження до хрестної. Поклали на кушетку, сказали, що відкриття 5 см і не пустили. Добре, що з собою пакети захопили. :hhh:
Щось заповняли, поки чоловік передягався, але жодного питання не пам"ятаю. :head: Ні клізми не робили, ні не брили (я сама брилася десь тиждень до того, але почала відростати :oops: ). Потім пішки на четвертий поверх.

Всі огляди-передягання-анкети зайняли десь 30 хв. Думаю, що не довго. Може мені повезло??? :head:
Зображення
Lesya Офлайн

Аватар користувача
Аптекар (провізор)
 
Повідомлень: 866
З нами з: 05 липня 2010, 19:17
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 548 раз.
Подякували: 1086 раз.
Діти: Синочок і дві лапочки дочки

Re: Приймальні відділення пологового будинку

Повідомлення Ira » 22 лютого 2011, 23:21

МИ з чоловіком приїхали в пологовий в четвертій ночі, мабуть, тому там все пройшло доволі швидко. Мені навіть майже нічого не запам"яталось. Передягнулась в ту їхню сорочку, поміряли живіт, чи міряли тиск вже й не пам"ятаю, клізьму не робили, бо я сказала, що разів 7 ходила в туалет.
Ira Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 564
З нами з: 06 січня 2010, 15:02
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1)
Дякував (ла): 326 раз.
Подякували: 390 раз.

Re: Приймальні відділення пологового будинку

Повідомлення Руженка » 22 лютого 2011, 23:56

Мене прийняли досить нормально. Правда не дуже спішно))))))) Але, дурних питань не ставили. Спитали чи сильно болить і який інтервал переймів, коли почались... Заповняли папери. Потім клізмові процедури. Оскільки перейми були вже реальними (я по стінках сповзала), то мене попід руки завели в ліфт. А за 2 год я родила))))
Руженка Офлайн


 

Далі

Повернутись до Пологи



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей