Глобальні оголошення!



Коли допускати до комп'ютера?

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Коли допускати до комп'ютера?

Повідомлення happymami » 06 лютого 2011, 00:20

Говорили з батьками 5-6 річних дітей про те, що їхні діти більше розбираються в комп'ютерах, ніж вони самі. Мовляв, і ігри грати вміють і самі все вмикають і шнури підключати вміють... Всі були здивовані, шо моя дитина, народившись і вирісши в хаті з комп'ютером не вміє абсолютно ним користуватися... От я і подумала, а може й дійсно я зле роблю, шо не допускаю доцю до тої техніки? Адже навчаючись в школі знання компа не помішають. А вона в мене і мишки боїться... Але з другого боку, а нащо їй вміти ним користуватися? шоб грати ігри? Зарано однозначно. Щоб мульти дивитися? То я і сама можу вмикнути, як тре. А як не тре, то вона вміє ДВД включати і диски які їй потрібні.
Ситуація з молодшим трохи інша. Він хлопець, і хочеш-не хочеш, а вже починає досліджувати дротики і лампочки і всування-висування дисків... Правда жорстко знає слово "неможна", котре стосується комп'ютера. Тобто, для моїх дітей комп - то домашня тваринка. чіпати яку ніззя ні під яким предлогом.
А от маю знайому, котра навпаки, спеціальні розвивалки вмикає дітям на компі, або на будь яке питання в Ютубі шукає цікаві відео. Общім, дає дітям зрозуміти, що комп то дуже корисно. от я вже й не знаю тепер, як бути... Не хочу, як деякі мами, сваритися згодом з дітьми за те. хто зараз сідає гратися, а хто коли сяде працювати на компі :(

А як у ваших дітей дружба з цією технікою? Не боїтеся ранньої залежності? Сварите, коли вмикають-вимикають кнопочку "Повер"? Даєте в руки мишку-клаву? Вважаєте комп злом для дитини, чи вікном в нове і непізнанне?
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Коли допускати до комп'ютера?

Повідомлення krapk@ » 06 лютого 2011, 00:37

мишку-клаву даю, як дуже задовбає, та і павер він як я не бачу може 50 оаз вкл-викл, а так теж каже не можна. Думаю вже з часом буду садити на 5-10 хвилин щоб якусь перезнатіцію з казками показати....все добре в міру. Алде ясно що не так-сиди хоч 3 години лиш би мене не трогав.
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Re: Коли допускати до комп'ютера?

Повідомлення Marta » 06 лютого 2011, 02:39

Я допускаю до компа, думаю, що в наш вік технологій знання ПК - дуже необхідна річ, а діти до зловлюють на 2 рахунки, самі пробують, нажимають, додумуються...І дійсно деколи таке відкриють, що батьки навіть не знають, де то є, і шо то нажимати..))
Але, звичайно, я стараюсь зайняти свою дитину й чимось іншим, багато де буваю з нею, от потепліє- то взагалі весь день навулиці, додому лиш їсти і може спати, дома вона також любить більш активні ігри- їй потрібно рухатись, і це добре, а так як комп відкритий- вона пробує, нажимає. Дозволяю. Знайомлю.
Вже знає, де виключається-включається комп, і вміє зробити з паузи на плей)
Показувала їй, де Ентер. Загалом, без компа, згодьтеся, в наш час зовсім скрутно.
А про ігри- стрілялки однозначно не давала б грати, але є повно інших дійсно розвиваючих ігор. Думаю, якщо вміло дозувати- то це тільки плюс.
Marta Офлайн


 

Re: Коли допускати до комп'ютера?

Повідомлення mala-karta » 06 лютого 2011, 03:20

і Ромка теж вміє паузу на мультиках включати (пробілом) - дуже зручно - як йде - пауза, вернувся - знов включив :lol:

а включати виключати вміє, знає, але ми з ним добалакалися, що то тільки мама буде робити.
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: Коли допускати до комп'ютера?

Повідомлення Melisa » 07 лютого 2011, 00:35

happymami написав:А як у ваших дітей дружба з цією технікою? Не боїтеся ранньої залежності? Сварите, коли вмикають-вимикають кнопочку "Повер"? Даєте в руки мишку-клаву? Вважаєте комп злом для дитини, чи вікном в нове і непізнанне?

Не дозволяю лізти. І чоловік теж. Має свою клаву, хай клацає,скліьки влізе. Залежність рання-однозначно.
Комп -зло для дуже малих, а вже для старших (від 5 і вище)...так, посередньо, однозначної відповіді нема. Користуватись треба вміти,але не зловживтаи. От зараз такі спеціальні ровиваючі компи придумали. Ото хай клацають скільки влізе. Он в сестри в малого в садочку таких компів (ерудит) пів групи діток мали. Так шо дитині і не обовязково давати все справжнє (серйозне). Ще встигне заслабнути на хворобу під назвою "ІНТЕРНЕТ і т.п." :head: :head:
Melisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1978
З нами з: 14 листопада 2009, 20:44
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 1656 раз.
Подякували: 2019 раз.

Re: Коли допускати до комп'ютера?

Повідомлення Liljondr » 07 лютого 2011, 01:22

Моя мала сіла на горшок пізнувато - в 2 і 2 місяці. Але добре що випередила вміння користуватися мишкою. Так, так в два і два ми вже навчилися наводити мишку на кнопку і клікати нею. Навіть не знаю як то в неї так вийшло. Просто інколи грала з нею ігри для діток (тобто я сама клікала а вона дивилася). Після цього улюбленим заняттям були розмальовки на компі. Дуже гарно для вивчення кольорів.
Зараз після трьох почали сідати за фотошоп і флеш. Хай вчить, їй цікаво.
Дуже любить зі мною диски від журнала "Пізнайко" (хто не знає дуже класний журнал з дуже класними дисками в яких є безліч тематичних завдань для діток відповідного віку)

І звісно мультики. На день не більше години -півтори (не підряд звісно).
А телевізора взагалі нема. Ми до недавна жили в бабусі - то в неї був телевізор. Мала знає що це таке і що таке реклама. Але я від нього гнала. Реклама - теж залежність. І телевізор опромінює значно більше аніж нинишні плоскі монітори. І мерехтить страшнючо.

Залежності наріз не помічаю. Дуже дуже любить мультики - це саме улюблене що в неї є. Вони у нас як виховний інструмент. Нечемна - значить не заслужила дивитися мультики. Але коли дивиться останній. То сама чемненько нажме ескейп і піде іншим гратися.

Думаю що в нас інакше і не могло б вийти. Тато - програміст, мама - дизайнер. Всі в компютерах. Ще й ігри розробляють.
Мудра жінка будує свій дім, а безумна своєю рукою руйнує його.
(Пр.14:1)
Кожна праця приносить достаток, але праця уст в недостаток веде.
(Пр.14:23)
Liljondr Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 970
З нами з: 04 лютого 2011, 21:15
Нагороди: 5
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1557 раз.
Подякували: 1300 раз.
Діти: Дівчинка Росаночка і синочок Якимчик

Re: Коли допускати до комп'ютера?

Повідомлення TanenRom » 07 лютого 2011, 21:39

Nelya написав:
happymami написав:А як у ваших дітей дружба з цією технікою? Не боїтеся ранньої залежності? Сварите, коли вмикають-вимикають кнопочку "Повер"? Даєте в руки мишку-клаву? Вважаєте комп злом для дитини, чи вікном в нове і непізнанне?

Не дозволяю лізти. І чоловік теж. Має свою клаву, хай клацає,скліьки влізе. Залежність рання-однозначно.
Комп -зло для дуже малих, а вже для старших (від 5 і вище)...так, посередньо, однозначної відповіді нема. Користуватись треба вміти,але не зловживтаи. От зараз такі спеціальні ровиваючі компи придумали. Ото хай клацають скільки влізе. Он в сестри в малого в садочку таких компів (ерудит) пів групи діток мали. Так шо дитині і не обовязково давати все справжнє (серйозне). Ще встигне заслабнути на хворобу під назвою "ІНТЕРНЕТ і т.п." :head: :head:


у нас аналогічно є своя клавіатура та мишка, але мала уже давно зрозуміла, що щось тут не те: ввечері ми завжди говоримо з татком по скайпу - вона баче, що я коритуюсь мишкою, тягне до неї руки, а їй даю її мишку, вона нею поводить по столу - ага курсор не рухається і знову тягнеться до моєї :)
Зображення

Сім'я-це маленька країна, в якій ТАТО -президент, МАМА-міністр фінансів, міністр охорони здоров'я, міністр культури та надзвичайних ситуацій в сім"ї.А ДИТИНА-це народ, який постійно щось вимагає, обурюється і влаштовує страйки!!!!! !
TanenRom Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2896
З нами з: 01 січня 2010, 12:36
Нагороди: 5
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (2)
Дякував (ла): 3113 раз.
Подякували: 3186 раз.
Діти: Дві донечки - Дана та Даяна

Re: Коли допускати до комп'ютера?

Повідомлення krapk@ » 07 лютого 2011, 22:54

в нас не канає відключена мишка і клава-ну не світяться вони....
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Re: Коли допускати до комп'ютера?

Повідомлення happymami » 08 лютого 2011, 03:59

В нас теж вже потроху починає сваритися, шо в мишці нема світла)))) а тепер нову моду взяв - тільки я за двері. малий до ноута і одним пальчиком так мишку штовхає легееенько і дивиться зачаровано на курсор. То таке миле видовище... шкода шо фотвка не маю. Весь такий зачарований, зосереджений і на стрьомі. Як захожу - аж підскакує)))))
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Коли допускати до комп'ютера?

Повідомлення mala-karta » 08 лютого 2011, 04:18

:hhh:
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Далі

Повернутись до Виховання дитини



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

cron