Глобальні оголошення!



Ваші дитячі страхи

Всі ми колись були дівчатками...))))

Re: Ваші дитячі страхи

Повідомлення mari » 24 квітня 2010, 17:47

Я боялась що хтось прийде до квартири і по 20 раз перевіряла чи зачинені двері за батьками! Навіть не знаю чому!
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Ваші дитячі страхи

Повідомлення Natalinda » 14 травня 2010, 20:26

О, я страшенно боялася чорної руки, яка мала вилізти з туалету (того що був в нас на вулиці) і схопити мене і забрати туди в середину. Брррр....
Це мені сестра страшилок була понарозказувала, а я мале було, дурне...відтоді в туалет на вулиці перестала ходити...
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Ваші дитячі страхи

Повідомлення Marta » 29 червня 2010, 00:53

Я боялась і боюсь темряви...Були такі часи,що спала з виключателем від нічника в руках. До ранку! Сама розумію,що це просто дурість.Не люблю боятися. І коли вночі йду в туалет,то зараз спеціально не включаю світло в коридорі-хочу не боятися. Але так і здається, що ззаді тебе хтось дихає тобі в спину...брррр....)))і скоренько-скоренько назад в ліжечко до чоловіка...)))))
Колись в дворі всі змовились і почали зображувати,що вони зомбі,ходили з випученими очима і вперед руки виставляли, не реагуючи на "та ладно,народ...",я реально настрашилась,то,напевно,боюсь зомбі,людину без душі.
Це з дитинства. А зараз боюсь війни, голоду, всяких природних катаклізмів, маньяків, т.д. Деколи шкодую,що людство винайшло телевізор і дозволили свободу слова. Краще б я того всього не знала..((((((((
Marta Офлайн


 

Re: Ваші дитячі страхи

Повідомлення _viki_ » 29 червня 2010, 14:42

Я теж страшенно боялась темряви, та і зараз вона мене не дуже веселить.
Ще, знаєте, боялась ту серену що кожної середи рівно в 15 год час від часу "виє", я все думала, що після того війна почнеться. То то ми з подружкою ще годину після неї тряслись, і дивились чи літаки не летять )))
_viki_ Офлайн


Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 87
З нами з: 13 травня 2010, 20:50
Нагороди: 1
Успішне грудне вигодовування (1)
Дякував (ла): 54 раз.
Подякували: 70 раз.
Діти: донечка-сонечко

Re: Ваші дитячі страхи

Повідомлення Nymydora » 29 червня 2010, 21:26

А я боялася і досі побоююсь ліфтів (особливо, коли там багато людей): вони чомусь якраз на мені закриваютсья :crazy:
Зображення
Зображення
Мрії збуваються
Nymydora Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3167
З нами з: 09 квітня 2010, 20:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2120 раз.
Подякували: 3049 раз.
Діти: Троє

Re: Ваші дитячі страхи

Повідомлення happymami » 27 січня 2011, 00:20

А я боялася, коли на мене націлювали зброю. най навіть іграшкову. І коли коло мене шампанське відкривають
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Ваші дитячі страхи

Повідомлення Marta » 27 січня 2011, 02:03

Я коли мала зовсім була (ну, не дуже й зовсім..... ;-) ), то боялась бенгальських вогнів...)))))))))
А також петард я досі не те, що боюсь, їх вибух викликає в мене дику агресію....Забила б....Особливо, коли я на розслабоні..)
Marta Офлайн


 

Re: Ваші дитячі страхи

Повідомлення Alisa » 27 січня 2011, 12:22

Клоуни... :crazy: Руді клоуни ... це мій найбільший кошмар :scare:
Зображення
Alisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1510
З нами з: 13 квітня 2010, 12:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1395 раз.
Подякували: 1354 раз.
Діти: синуля

Re: Ваші дитячі страхи

Повідомлення LeeLoo » 27 січня 2011, 12:48

A ja v dutunstvi bojalasj cugan :) I zaraz kolu trapljajytjsja na o4i-xo4etjsja vtektu-ne perenowy :lol:
LeeLoo Офлайн


 

Re: Ваші дитячі страхи

Повідомлення Руженка » 27 січня 2011, 16:02

А я боялася змій(і досі боюсь), боялася, що вони вилізуть з-під дивану))))))) Перепригувала з одного на інший, щоб лише на підлогу не стати))))))) :zybu:
Боялася виходити на балкон, бо думала, що він впаде)))))))
Боялася сходинок в підїзді(ходила по під стіну)))))) :lol: теж думала, що вони впадуть....

Правда ніколи не боялась темноти і висоти. хоча висоти залежно якої........... Одного разу каталась на качелях "вільне падіння"!!!!!!!!!!! То після того на них навряд чи ще раз сяду)))))))))
Руженка Офлайн


 

Поперед.Далі

Повернутись до Дівочі спогади



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

cron