Глобальні оголошення!



Ігропром - ваші відгуки

Модератор: ksana

Re: Ігропром: ваші відгуки

Повідомлення Natalinda » 04 січня 2011, 16:12

Яблучко-шнуровка.
Іграшка сподобалася, звісно прийшлося трішки зачистити зазубринки в дірочках, але ж воно не 50 грн. коштує шоб бути ідеальним
Зображення
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос

Сказали Natalinda дякую (всього 2):
TanenRomTajga
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Ігропром: ваші відгуки

Повідомлення TanenRom » 04 січня 2011, 16:16

у нас не яблучко, а кавун - якість мені сподобалась ,і мала грається з задоволенням!!!
Зображення

Сім'я-це маленька країна, в якій ТАТО -президент, МАМА-міністр фінансів, міністр охорони здоров'я, міністр культури та надзвичайних ситуацій в сім"ї.А ДИТИНА-це народ, який постійно щось вимагає, обурюється і влаштовує страйки!!!!! !

Сказали TanenRom дякую:
Natalinda
TanenRom Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2896
З нами з: 01 січня 2010, 12:36
Нагороди: 5
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (2)
Дякував (ла): 3113 раз.
Подякували: 3186 раз.
Діти: Дві донечки - Дана та Даяна

Re: Надувка

Повідомлення TanenRom » 31 травня 2011, 00:20

постійно хотіла написати, та часу не вистачає - купляла я з надувки матрац надувний - і що ви думаєте, він спускає - батькам накачали, за дві години вони вже спали на підлозі.
140 гривень "коту під хвіст" :cry:
просто зробила для себе висновок,що такі речі купуватиму тільки в магазині, де юуде змога провірити, і хоча б якусь гарантії дадуть
Зображення

Сім'я-це маленька країна, в якій ТАТО -президент, МАМА-міністр фінансів, міністр охорони здоров'я, міністр культури та надзвичайних ситуацій в сім"ї.А ДИТИНА-це народ, який постійно щось вимагає, обурюється і влаштовує страйки!!!!! !

Сказали TanenRom дякую:
irinka
TanenRom Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2896
З нами з: 01 січня 2010, 12:36
Нагороди: 5
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (2)
Дякував (ла): 3113 раз.
Подякували: 3186 раз.
Діти: Дві донечки - Дана та Даяна

Re: Ігропром: ваші відгуки

Повідомлення mala-karta » 01 червня 2011, 19:16

TanenRom, а може його можна заклеїти?
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: Ігропром: ваші відгуки

Повідомлення TanenRom » 01 червня 2011, 20:19

mala-karta та не можемо знайти дирку - вихід хіба їхати десь до води з ним, лізти в воду і шукати.
ми 4 року тому купляли для себе таке ліжко, але високе, то в магазині нам давали тиждень гарантії, щоб ми могли його надути і дома провірити, а тут купила "кота в мішку".
Зображення

Сім'я-це маленька країна, в якій ТАТО -президент, МАМА-міністр фінансів, міністр охорони здоров'я, міністр культури та надзвичайних ситуацій в сім"ї.А ДИТИНА-це народ, який постійно щось вимагає, обурюється і влаштовує страйки!!!!! !
TanenRom Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2896
З нами з: 01 січня 2010, 12:36
Нагороди: 5
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (2)
Дякував (ла): 3113 раз.
Подякували: 3186 раз.
Діти: Дві донечки - Дана та Даяна

Re: Ігропром: ваші відгуки

Повідомлення oksa_mal » 11 червня 2011, 15:49

купила на ігропромі мозаїку, малому(2,1р) подобається складати, http://www.igroprom.ua/?p=product&id=1465
Зображення


Не тратьте деньги на одежду...Тратьте на путешествия...Какая разниця, сколько лет вашим кедам, если вы гуляете в них по Парижу.
oksa_mal Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 361
З нами з: 26 лютого 2011, 16:16
Звідки: Тернопіль-Калуш
Нагороди: 1
випускниця школи материнства (1)
Дякував (ла): 224 раз.
Подякували: 307 раз.
Діти: хлопчик
дівчинка

Re: Ігропром: ваші відгуки

Повідомлення Natalinda » 12 червня 2011, 00:54

Купила дитині кульки надувні фігурні кульки
Зображення

(не знайшла картинки у здутому вигляді, ну вообшем такі довгі) а надути не можу, ні я, ні чоловік, пробували насосом інтексівським........ніяк :( Хтось такі кульки вже надував? Навчіть :dash:
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Ігропром: ваші відгуки

Повідомлення TanenRom » 15 червня 2011, 01:52

Natalinda я насосом для шариків надувала без проблем, і потім з них Дані собачки, квіточки крутила.

п.с. згадала у мене вони раз погано надувались, як була купила на базарі зимою, певно перемерзлі були. але зараз ж не зима, тому не повинно такого бути :?
Зображення

Сім'я-це маленька країна, в якій ТАТО -президент, МАМА-міністр фінансів, міністр охорони здоров'я, міністр культури та надзвичайних ситуацій в сім"ї.А ДИТИНА-це народ, який постійно щось вимагає, обурюється і влаштовує страйки!!!!! !

Сказали TanenRom дякую (всього 2):
Yummy mummyNatalinda
TanenRom Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2896
З нами з: 01 січня 2010, 12:36
Нагороди: 5
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (2)
Дякував (ла): 3113 раз.
Подякували: 3186 раз.
Діти: Дві донечки - Дана та Даяна

Re: Ігропром: ваші відгуки

Повідомлення Melisa » 17 червня 2011, 16:50

Купували на ігропромі набір "Лікар". Дуже задоволена: чемоданчик маленький,а в ньому стільки всього!!! Ще й шапка і окуляри. Ще й бейджик, талон до лікаря, медична карта... За мінімальну ціну таке-во:
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!

Ми правда ще на Миколая купували, то я все ніяк не могла сфоткати-забувала.
А ще в нас є праска, підставка для прасування, рушничок і вішачок. Все в одному наборі. Теж за досить доступною ціною. Біля 30 грн. Я задоволена. Дитина-не менше. ;-)

Сказали Melisa дякую (всього 2):
TanenRomNatalinda
Melisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1978
З нами з: 14 листопада 2009, 20:44
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 1656 раз.
Подякували: 2019 раз.

Re: Ігропром: ваші відгуки

Повідомлення irinka » 29 березня 2012, 22:02

Natalinda написав:Ось цю курочку ми навіть додому не встигли довезти, в машині я поставила батарейки і в курочки майже підразу поломалося те місце звідки яйка несуться :( Вобшем кака
Зображення

В нас є така курочка, дуже синочку подобається, постійно за нею бігає і яйка збирає :ha: і каже "ко-ко" правда купила ще до року, але не на ігропромі. Поміняли батарейки і вона ще працює, дуже задоволені :dance:
Зображення

Навіть якщо ти янгол, то знайдуться люди, яким не подобається шелест твоїх крил

Сказали irinka дякую:
Natalinda
irinka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3455
З нами з: 15 листопада 2011, 11:08
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 3448 раз.
Подякували: 1929 раз.
Діти: Хлопчик)

Поперед.Далі

Повернутись до Відгуки про СП



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей