Глобальні оголошення!



Хочу виговоритися....

Модератори: Natalinda, ksana

Re: Хочу виговоритися....

Повідомлення Shalimar » 31 грудня 2010, 13:52

krapk@ написав:Уявіть на хвилю в пориві сварки, що ви більше ніколи не зможете поговорити по-людськи, зустіритися. не те що жити поряд з рідною людиною (якщо дійсно є любов). Тоді і зробите свій вибір мовчати чи кричати, чи крще поцілувати пристарсно і не втратити якусь частинку, яка в майбутньому може призвести до краху.

так что тогда, всё на тормозах спускать?
Обе стороны должны быть терпимыми, а не
один обижет,
а другая "дай я тебя поцелую"
))
Востаннє редагувалось Shalimar в 01 січня 2011, 20:32, всього редагувалось 1 раз.
«…и вот когда попросили принести самое прекрасное из того, что есть на всем белом свете, ворона принесла свое дитя…»
Shalimar Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3584
З нами з: 10 жовтня 2010, 16:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
акула пера (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 715 раз.
Подякували: 1892 раз.
Діти: Gent

Re: Хочу виговоритися....

Повідомлення krapk@ » 31 грудня 2010, 15:22

10000%
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Re: Хочу виговоритися....

Повідомлення krapk@ » 01 січня 2011, 22:02

як ж я в цій пісні впізнаю себе: Одиночество-сука... Я ж сама дверь закрыла. Я собою довольна. Отчего же так плохо. Отчего же так больно.
Вцілому ніби все класно, сина здоровий, новий рік почався, а на душі так собі. Чомусь згадується минуле. Сняться сни з того життя, де ми ще були разом. Відчуваю провину.
Так і напрошуються слова:
Ми не цінили, поламали
Розбили, вбили, закопали
Нашу любов......

Як відпустити минуле???
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Re: Хочу виговоритися....

Повідомлення Nymydora » 01 січня 2011, 22:05

Крапочка, що має бути наше, те нас не мине... МИнуле саме піде, просто дати йому час треба і не боротися з ним. Мене у важких ситуаціях рятує девіз Соломона: і це теж мине.
Зображення
Зображення
Мрії збуваються
Nymydora Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3167
З нами з: 09 квітня 2010, 20:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2120 раз.
Подякували: 3049 раз.
Діти: Троє

Re: Хочу виговоритися....

Повідомлення krapk@ » 01 січня 2011, 22:15

Чесне слово, цим і керуюся в життті. Просто зараз наступив сезон сімейних свят, видно того і хандра напала.
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Re: Хочу виговоритися....

Повідомлення Shalimar » 01 січня 2011, 22:39

krapk@ написав:Як відпустити минуле???

А надо ли?
можно всё вернуть назад! ))
«…и вот когда попросили принести самое прекрасное из того, что есть на всем белом свете, ворона принесла свое дитя…»
Shalimar Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3584
З нами з: 10 жовтня 2010, 16:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
акула пера (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 715 раз.
Подякували: 1892 раз.
Діти: Gent

Re: Хочу виговоритися....

Повідомлення Olenka » 02 січня 2011, 02:47

krapk@ написав:Я своєму чоловікові перший рік не один раз грозила розлученням. Якось він мені сказав, ну якщо ти хочеш то давай розлучимося, навіщо буду тебе мучити. Я тоді прозріла, більше не погрожувала....

Якби можливо було не сваритися, не мовчати, а просто говорити про все-все. Ідеалізую?? Так, але є люди яким так вдається. І це не того що вони такими народилися, це важка клопітка праця.


100%!!!!
Навіть психологи радять не погрожувати розлученням, бо таким чином привчаєш половинку до цієї думки, та й сам звикаєш, а там вже і до розлучення недалеко...

Дійсно, є такі люди - ось, наприклад, ми з чоловіком. Не мовчимо, а говоримо спокійно що нам не подобається, або що ображає. Чому у нас получається - не знаю. Бог багато працював з нашими серцями до того, як ми одружились. Перший рік після одруження чекала, коли ж "почнеться" - сварки з биттям посуду і криками. Переживала, що ми не такі, "як всі люди" :ugeek: :zybu: . Так і не почалось, то розслабилась і тішусь, що в мене такий ідеальний чоловік :zybu: (і так вже 5 років)
Часом мій чоловік перестає говорити, але, в основному, це пов"язано не зі мною, а з проблемами на роботі чи якимось іншими речами. Перший рік перепитувала, чи не образився на мене, а тепер вже питаю як в тебе справи :) Часто приходиться "розговорювати" чоловіка, але, переважно, він потім сам дякує, каже що полегшало.

Є моменти різні, але говорити те, що є в тебе на серці без претензій, лагідно і спокійно нагодованому чоловіку - це вихід!! Звичайно, якщо ціль розмови - побудувати, "полікувати" стосунки, а не розрушити їх.
Olenka Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 440
З нами з: 12 жовтня 2009, 18:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 199 раз.
Подякували: 510 раз.
Діти: Сонячний хлопчик Назарчик

Re: Хочу виговоритися....

Повідомлення Olenka » 02 січня 2011, 02:58

Naya написав:Знову в мене "приступ"...
Вже другий день сумно й нічого не хочеться...
Без причини. Дитя здорове, чоловік любить, в хаті чисто, їсти є шо...
Тішся жінко..
А мені сумно і шось тривожить.
А шо? Сама не знаю.
І то так буває..потім проходить, потім знову....
Просто сумно...й поплакати не годен...
з жиру бішуся, чи шо?

У мене такі "приступи", в основному, пов"язані із гормональними змінами під час циклу. Один з гормонів, який переважає в другій половині циклу (і який переважає під час вагітності), може викликати такий настрій і бажання поплакати. Особливе загострення може бути за 3-4 дні до місячних. Я називаю це "все погано" :zybu: . І коли чоловік питає, що сталось, то кажу "все погано", і він розуміє в чому справа :zybu: . Допомогає просто притулитись до чоловіка, попросити, щоб він поцьомав, погладив по голові і сказав, що кохає. :emphaty: :heart: :kiss girl:
Раніше (до одруження) я про ті гормони ніц не знала, і не могла себе зрозуміти. Зараз простіше ставлюсь до себе такої, коли знаю причину.

Між іншим, з народженням дитини, в мене такі приступи досить рідко - певно, нема часу :zybu:
Olenka Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 440
З нами з: 12 жовтня 2009, 18:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 199 раз.
Подякували: 510 раз.
Діти: Сонячний хлопчик Назарчик

Re: Хочу виговоритися....

Повідомлення мешканка » 02 січня 2011, 10:42

krapk@ написав:як ж я в цій пісні впізнаю себе: Одиночество-сука... Я ж сама дверь закрыла. Я собою довольна. Отчего же так плохо. Отчего же так больно.
Вцілому ніби все класно, сина здоровий, новий рік почався, а на душі так собі. Чомусь згадується минуле. Сняться сни з того життя, де ми ще були разом. Відчуваю провину.
Так і напрошуються слова:
Ми не цінили, поламали
Розбили, вбили, закопали
Нашу любов......

Як відпустити минуле???

Крапочка, так хочеться тебе підтримати і розрадити! Не забувай, що важкі полоси в нашому житті минають і що вони є для того, щоб нас чогось навчити, дати нам щось зрозуміти, щось оцінити... Заглянь в своє серце, якщо в тебе ще є теплі спогади про свого чоловіка то, цілком можливо, що почуття теж ще не зовсім згасли. Може вдасться тобі його колись повернути? Може, варто на це направити власні сили? Адже він-батько твоєї дитини, одна з рідних тобі людей! Я знаю випадки, коли розлучення послужило поштовхом для того, щоб зрозуміти, змінитись і знову зійтись і більше любити один одного а не себе, більше берегти і цінувати власні стосунки. Може, для вас теж це можливо? Постарайся змінитись, показати чоловікові, що ти міняєшся, що тобі він не байдужий... Яким би ображеним не був твій чоловік, але кожна людина прагне любові і почуватись любимим... Можливо, з часом, коли пройдуть образи потреба любові заявить про себе надто сильно, щоб їй опиратись. Може, спробуй всі свої вміння направити на те, що відбувати вашу зруйноване щастя?
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: Хочу виговоритися....

Повідомлення happymami » 02 січня 2011, 11:30

Єдине, що я знаю, Крапочка, почитавши всю твою ситуацію. так це те, що ти мусиш наразі працювати над собою, аби чоловік бачив в тобі теплоту і повагу. Наразі цього досить для того, аби він хоч інколи хотів приходити до вас. Я так розумію, що він зараз не приходить? Але дитині батько потрібен. Тому, навіть якшо в нього колись і виникне бажання (чи він буде зобовязаний то робити хоч раз в місяць), то ти мусиш переступити через себе, зціпити зуби і прикусити язик, шоб не випускати з себе яд, а намагатися оточити його спокоєм, затишком, увагою і любов*ю. Головне, шоб він не почувався лишнім, чужим, і не шкодував, що прийшов. А дал життя покаже. Раз ви вже стільки років разом прожили, то всеодно шось рідне до тбе він почуватиме. За стільки років люди мають шо згадати. Зроби, шоб він тебе поважав, не думав. шо ти істеричка, чи ше шось. Не вимагай, не кричи, не грузи, не дави. Лагідно і спокійно і радісно спілкуйся, навіть якшо то вимагає надзусиль. Треба починати з маленького. Зроби пів кроку назустріч. Я вірю, що все може бути інакше :kiss girl:
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Поперед.Далі

Повернутись до Сімейне життя



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей