Глобальні оголошення!



Вагітність та застуда

Re: вагітність та застуда

Повідомлення Zorjanka » 11 грудня 2010, 20:57

У мене температура 37.1 уже другий вечір , але без усіляких симптомів, тільки трішки болить лобна частина . Що це може бути ? Які порадите здати аналізи ? Зараз п"ю афлубін . Дякую!
Zorjanka Офлайн


 

Re: вагітність та застуда

Повідомлення Marta » 12 грудня 2010, 00:04

Zorjanka написав:У мене температура 37.1 уже другий вечір , але без усіляких симптомів, тільки трішки болить лобна частина . Що це може бути ? Які порадите здати аналізи ? Зараз п"ю афлубін . Дякую!


Ну, по-перше, я б не збивала таку температуру, і якнайшвидше звернулася до свого лікаря.
Все ще залежить від терміну- на початках треба бути дуже з тим всім обережною, бо навіть банальний нежить може бути небезпечним.
А лікар вам вже скаже, які аналізи поздавати, послухає, т.д.
Не жартуйте!
І будьте здорові!
Marta Офлайн


 

Re: вагітність та застуда

Повідомлення TanenRom » 12 грудня 2010, 12:12

Zorjanka написав:У мене температура 37.1 уже другий вечір , але без усіляких симптомів, тільки трішки болить лобна частина . Що це може бути ? Які порадите здати аналізи ? Зараз п"ю афлубін . Дякую!


якщо у вас перші тижні вагітності, то така температура є нормальною, у мене така температура була до 12тижня!!!
Зображення

Сім'я-це маленька країна, в якій ТАТО -президент, МАМА-міністр фінансів, міністр охорони здоров'я, міністр культури та надзвичайних ситуацій в сім"ї.А ДИТИНА-це народ, який постійно щось вимагає, обурюється і влаштовує страйки!!!!! !
TanenRom Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2896
З нами з: 01 січня 2010, 12:36
Нагороди: 5
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (2)
Дякував (ла): 3113 раз.
Подякували: 3186 раз.
Діти: Дві донечки - Дана та Даяна

Re: вагітність та застуда

Повідомлення мешканка » 15 лютого 2011, 11:31

Читайте ще тут: Вагітність і застуда :kiss girl:
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: вагітність та застуда

Повідомлення мешканка » 03 квітня 2011, 18:33

і так..я вже двічі за останні 2 місяці хворіла, тому буду ділитись набутим досвідом.
Моя гінеколог радила колоти трійчатку від Хель (в ампулах Енгістол, Траумель і Коензим) 3 дні під ряд. Оскільки то задоволення не з дешевих-то обидва рази вирішила зачекати, поки стане вже зовсім зле... Оскільки це "зовсім зле" так не стало-то обійшлась більше дешевими методами. (Головне-не можна щоб температура трималась вище 38)
Пила Грип-Хель ударну дозу в переший день хвороби, а потім по звичайній схемі. Оскільки гомеопатія загострює хворобу-то після тої ударної дози стає гірше, але то так має бути.
Паралельно дуже-дуже-дуже багато пила (чаї різноманітні (сподобався Бебівіта дитячий від простуди-досить потогінний чайок)
Їла мед, малину, смородину.
Ставила на лоба і на зап"ястя компреси (вода і горілка)
Розтирала скроні "Зірочкою"...
Більше, здається. нічого такого не робила. В результаті, за пару днів попустило.
Бажаю всім не хворіти і триматись здоровенькими!
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: вагітність та застуда

Повідомлення rusia » 04 квітня 2011, 10:03

Я на десь на 17 тижні перенесла запалення легень в лікарні з антибіотиками.Дитина родилась здорова) :)
rusia Офлайн


 

Re: вагітність та застуда

Повідомлення Lesya » 04 квітня 2011, 11:01

Я теж хворіла. І лікувалася як препаратами, так і народними методами. Що хочу порадити.

Обов"язково лікуйтеся, чим швидше, тим краще. Тут я 100% згідна з Марі. Тому що навіть банальний насмарк чи горло (не говорю про серйозну ангіну) впливають на плід. Ходила недавно на УЗД за тиждень після насмарку, то плацента була потовщена і збільшена одна нирочка в дитинки. Гінеколог сказала не переживати, бо це реакція на простуду і скоро пройде.
Треба антибіотики - значить треба. Є такі, які можна.
Треба імуноглобуліни - теж краще проколотися. Вже доведено, що якщо в жінки є торч і вона не лікується і не робить профілактики на останньому триместрі, то в дитини восновному, значно слабший імунітет. Скажу з власного досвіду - приємніше колоти себе ніж 5-6 місячного малюка.
Препарати і народні методи - далеко не всі можна. Не довіряйте родичам гарбузовим і сусідам, подружкам!!! Проконсультуйтеся з тим, хто знає напевно - можна чи ні.
Зображення
Lesya Офлайн

Аватар користувача
Аптекар (провізор)
 
Повідомлень: 866
З нами з: 05 липня 2010, 19:17
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 548 раз.
Подякували: 1086 раз.
Діти: Синочок і дві лапочки дочки

Re: вагітність та застуда

Повідомлення Mary Awa » 10 липня 2011, 15:46

Десь на 2-3 міс вагітності мала абсцес щоки (через зуб мудрості) :( Стоматолог-хірург все це розрізав, дренував і призначив полоскання і антибіотики. Я собі вирішила, що буду тільки полоскати рота, а без антибіотиків обійдуся :tipok: Але не так сталось, як гадалось. Мені погіршало, щоку знову набрало гноєм, тому прийшлос пити антибіотики (4 дні), після чого все пройшло. Дуже переживало, що будуть у дитинки, якісь вади розвитку органів, але на УЗД нічого не виявлено, росте здоровенький хлопчик :clapping:
Mary Awa Офлайн


 

Re: вагітність і простуда

Повідомлення eney » 01 жовтня 2011, 23:41

taranjka написав:треба ж було, взяла і простудилася - нежить і починає в горлі дерти :cry: чим лікуватися можна і шоб поефективніше? наразі пю енгістол, але шось мало помагає, боюсь шоб хорою не родити :(


я лікувала нежить полосканням(4 рази в день 1стакан води +1ч.дожна солі морської), гріла ніс сілью.для горла мала септифрил, стриптоцид, з тих чайочків інсті, але краще липовий чай.
О спорт, ты - мир!
Пьер де Кубертен
eney Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 970
З нами з: 18 січня 2011, 17:03
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 695 раз.
Подякували: 786 раз.
Діти: В домі заплавляють Олексій і Марк.

Re: Вагітність та застуда

Повідомлення Marta » 03 жовтня 2011, 01:09

А я при застуді п"ю багато-багато чаю з малини, маю таке- малина перетерта з цукром +лимон, заливати теплою , не гарячою водою, бо випаровується віт. С, настоюю шипшину, роблю всякі узвари, тепленько одягаюся і вигріваюся.
Найкраще для мене- то ударні дози вітаміну С на початках. (в продуктах). Слава Богу, алергії не маю і за 2-3 дні все проходить. Так само і лікую Лізу. Відпоюю, можна сказати.
При болях в горлі- дуже часте полоскання ромашкою, зеленим чаєм, або вода з содою. Параленько ті самі чаї з малини.
Якщо вже бачу, що стає гірше- приймаю Афлубін.
Marta Офлайн


 

Поперед.Далі

Повернутись до 9 місяців здоров'я



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість