найбільший родинний форум Тернопільщини

Тему закрито

Re: СЛІНГОКОНКУРС!!!!!

06 грудня 2010, 15:55

Нарешті і мені фотка загрузилась: Лєра-СУПЕР! Освітлення-просто клас! Молодці!

Re: СЛІНГОКОНКУРС!!!!!

09 грудня 2010, 12:51

мешканка написав:Несіть те. що більше любите, або можете один шматок сирника притарабанити, щоб всі могли попробувати, а я вже від себе щось додам.


Бачу Іра теж полюбляє сирник:))))
шкода, що я тільки побачила, бо спекти не встигну...
але може хоч сиру принесу :zybu:

Re: СЛІНГОКОНКУРС!!!!!

09 грудня 2010, 12:54

мешканка написав:Нарешті і мені фотка загрузилась: Лєра-СУПЕР! Освітлення-просто клас! Молодці!


ой дякую Іринко, від тебе похвала - то ОГОГО!!! я прямо на 7 небі від щастя:))))

Re: СЛІНГОКОНКУРС!!!!!

09 грудня 2010, 12:58

через ті "технічні неполадки", якби не Іра, навіть би не знала, що сьогодні фотосесія. Спекла горіхові коржики. Хто хоче?

Re: СЛІНГОКОНКУРС!!!!!

09 грудня 2010, 13:10

Lesya написав:через ті "технічні неполадки", якби не Іра, навіть би не знала, що сьогодні фотосесія. Спекла горіхові коржики. Хто хоче?


я хочу! Я! :))) тащи!!! :aaaaa:

Re: СЛІНГОКОНКУРС!!!!!

09 грудня 2010, 13:33

Шановні гості: забула написати, що в мене вдома прохолодно і тапочок нема...так що, або беріть свої, або теплі шкарпетки.

Re: СЛІНГОКОНКУРС!!!!!

09 грудня 2010, 13:54

мешканка написав:Шановні гості: забула написати, що в мене вдома прохолодно і тапочок нема...так що, або беріть свої, або теплі шкарпетки.


ура ура!!! добре шо не спекотно! бо я у всі гості майки беру :zybu:
о, якшо прохолодно, то якрах добре в шубі фоткатись, шоб не запаритись:))) ;-)

Re: СЛІНГОКОНКУРС!!!!!

09 грудня 2010, 14:10

ПС: Забула написати-приходьте швидше... Можна починати з 15,00 Хто не знає де я мешкаю-дивіться по попередніх постах даної теми.

Re: СЛІНГОКОНКУРС!!!!!

09 грудня 2010, 14:12

lerumpochka написав:ура ура!!! добре шо не спекотно! бо я у всі гості майки беру :zybu:
о, якшо прохолодно, то якрах добре в шубі фоткатись, шоб не запаритись:))) ;-)

у них не надто спекотно)) але валянки бери. Бо в ноги зимно ого-го. Або тапки прихвати

Re: СЛІНГОКОНКУРС!!!!!

09 грудня 2010, 14:14

То хто буде???
Я, Леся. Оленка. Іра Тихоліз, Лєра. Все?
Тему закрито