Глобальні оголошення!



Чи водите ви машину?

Модератор: krapk@

Re: Чи водите ви машину?

Повідомлення Любов » 30 травня 2019, 12:44

erinaceus написав:Ану жінки-водії, поділіться! Чому відсоток водійок, які зупиняються на переході, щоб пропустити пішоходів, в РАЗИ нижчий, ніж чоловіків? Навіть незважаючи на те, що ти йдеш з дитиною чи коляскою... Спостерігаю за цим вже не перший рік і так бісить! :dash: Це якийсь доказ своєї вищості, постійний поспіх чи ЩО??? Але попри все, правила є правила, і всі водії зобов'язані пропустити пішоходів. Здавалося б, жінки мали б бути більш толерантні і виховані на дорозі, а на практиці з точністю до навпаки :crazy:

так само як відсоток пішоходів, які не зупиняються перед пішохідним, щоб подивитися на дорогу чи їде машина. я розумію, що пішохід на переході правий, але йти , не зважаючи ні на що, навіть коли машина вже на пішохідному, це вибачте уже дурість, особливо з дитиною. я наприклад, на цьому не акцентую і мабуть тому і не потрапляю в такі ситуації. А ще жінки можуть не зупинятися, бо бояться заглохнути коли рушають :hi: :ha: :***:
Зображення
Любов Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1484
З нами з: 24 листопада 2009, 13:34
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2250 раз.
Подякували: 1641 раз.
Діти: хлопчик і дівчинка

Re: Чи водите ви машину?

Повідомлення Yaiti » 15 квітня 2020, 19:11

А що підскажете з приводу шин? Хочу на своє авто вибрати, але не знаю як. Хто може щось порадити з цього приводу?
Yaiti Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 733
З нами з: 18 березня 2020, 17:32
Дякував (ла): 1 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: Чи водите ви машину?

Повідомлення Анна123 » 15 квітня 2020, 20:49

Yaiti написав:А що підскажете з приводу шин? Хочу на своє авто вибрати, але не знаю як. Хто може щось порадити з цього приводу?


А вы какие шины хотите: зимнее или летние? И сколько планируете на них потратить,потому что от этого очень много зависит, в смысле совет по ним)
Анна123 Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 346
З нами з: 19 березня 2020, 01:25
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: Чи водите ви машину?

Повідомлення Yaiti » 15 квітня 2020, 20:57

Анна123 написав:
Yaiti написав:А що підскажете з приводу шин? Хочу на своє авто вибрати, але не знаю як. Хто може щось порадити з цього приводу?


А вы какие шины хотите: зимнее или летние? И сколько планируете на них потратить,потому что от этого очень много зависит, в смысле совет по ним)


Поки що літні, а потім і зимові, але зараз питаю про літні. Грошей багато витрачати не хочу, бо їх багато немає, та й вважаю що на них можно заощадити
Yaiti Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 733
З нами з: 18 березня 2020, 17:32
Дякував (ла): 1 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: Чи водите ви машину?

Повідомлення Анна123 » 15 квітня 2020, 21:14

Yaiti написав:Поки що літні, а потім і зимові, але зараз питаю про літні. Грошей багато витрачати не хочу, бо їх багато немає, та й вважаю що на них можно заощадити


Я конечно понимаю что хочеться на шинах сэкономить, но на вашем бы месте я такого бы не делала вообще. Шина это же прежде всего ваша безопасность на дороге, ведь она обеспечивает сцепление машины с дорогой.
Я сама в шинах не очень разбираюсь, больше мой муж в этом спец. Но сама читала отзывы и хочу сказать, что чем дешевле шины, тем больше о них плохих отзывов.
У меня стоят шины Bridgestone Turanza T001
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
И в солнце и в дождь дорогу держать замечательно
ЗображенняЗображення
Анна123 Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 346
З нами з: 19 березня 2020, 01:25
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: Чи водите ви машину?

Повідомлення Lambrietta » 08 червня 2020, 19:33

Шины обязательно нужно иметь и летние и зимние
Lambrietta Офлайн


Тільки роззираюся
 
Повідомлень: 22
З нами з: 04 червня 2020, 11:56
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Поперед.

Повернутись до Я - розумничка!



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron