найбільший родинний форум Тернопільщини

Відповісти

Re: Екскурсії для школярів

18 листопада 2018, 18:58

Галина написав:Надя, цікавить питання, ти як педагог сама організовувала екскурсії чи батьки?
В моєї малої батьки організовують, а вчитель тільки долучається...
Ми (2клас) цього року були в Ішкові в музеї музичних інструментів "Камертон" і в Зарваниці. Дуже мені музей сподобався, видно що людина закохана в свою справу
А зі старшою то їздили в молодшій школі:
Збараж-Вишнівець
Рівенський зоопарк
Кривче-Кам’янець Подільський-Хотин
Львівські замки
В Вероніки я на себе взяла організацію, бо більше бажаючих не виявилося. А я різноманітні екскурсіЇ дуже люблю. Цікавить таке, щоб можна було зараз організувати в межах міста, бо поїздкам вже погода не дуже сприяє.
Колись знайомі на наш молокозавод на екскурсію їздили. Цікаво чи проводять там зараз екскурсії.

На "Ласунці " також роблять екскурсії і морозиво дають кожному.

Re: Екскурсії для школярів

19 листопада 2018, 22:53

кcuxa написав:На "Ласунці " також роблять екскурсії і морозиво дають кожному.

як можна домовитись за таку екскурсію?

Re: Екскурсії для школярів

22 листопада 2018, 21:48

38 (0352) 254879
+38 (0352) 523357
+38 (050) 4370169 ось знайшла телефони на Ласунку.

Re: Екскурсії для школярів

23 березня 2019, 10:09

Планую в травні екскурсію, напрямок Теребовля-Нирків. Що порадите з замків, музеїв, зон відпочинку, де можна посмажити шашлик?

Re: Екскурсії для школярів

25 березня 2019, 22:47

В Нирків учні хай беруть курточки, в печерах холодно.

Re: Екскурсії для школярів

26 березня 2019, 00:36

Сплутала праведне з грішним)
Ниркова дуже класне місце. Та я так розумію, що ви будете їхати автобусом, там тоді пішохідними стежками ще багато йти, тому взуття має бути відповідне. А ще там немає магазинів, то ж на перекус канапочки беріть із собою. І стежте, щоб не потрапили під дощ, інакше звідти вибратись буде ой як склизько. Про екскурсію до замку треба домовлятись із керівництвом палацу, наразі проїзд для туристів туди закритий.

Re: Екскурсії для школярів

26 березня 2019, 15:32

Дякую. Червоногородський замок, що біля водоспаду, кажуть, дуже поруйнувався. Невпевнена, що туди підемо, хіба на відстані помилуємось. А керівництво конкретно то яка установа? Ще цікавить печера Вертеба. Хто був?
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!

Re: Екскурсії для школярів

27 березня 2019, 09:39

nadusha :dash: в поспіху пишу, тому так і виходить. Я не правильно вказала. Не керівництво палацу, а керівництво дитячого табору, на території якого тепер знаходиться замок.
У вас по маршруту може бути Ялівець. Там також гарний замок, хоч і руїни, але із вцілілими цілими кімнатами і підземеллями. Він на території жіночого монастиря і має великий гарний парк, де можна буде перекусити.

Re: Екскурсії для школярів

27 березня 2019, 22:19

Язловець :wink:

Re: Екскурсії для школярів

29 березня 2019, 12:11

Marichka написав:Язловець :wink:

Т9 псує життя :crazy:
Відповісти