Глобальні оголошення!



Вплив грудного вигодовування на здоров'я малюка

Модератори: TaniaPicaSSo, Любов

Як вважаєте, грудне годування сприяє кращому здоров'ю малюка?

Ви можете обрати 1 варіант відповіді

 
 
Переглянути результати

Re: Вплив грудного вигодовування на здоров'я малюка

Повідомлення Девочка Оля » 03 серпня 2014, 15:07

Пример из моей жизни. У меня две крестницы. Обоим по 5 лет(у них разница 1 месяц). Маргарита на ГВ до двух лет, Лилия на смесях месяцев с трех. К тому же ее кормили самой обычной Малюткой, без всяких там наворотов и понтов. В результате, Лиля с трех лет постоянно ходит в садик, болеет не часто, в больнице ни разу не лежала. Маргошка в садик пыталась ходить несколько раз, но все заканчивается больницей. На их примере преимущество гВ не срабатывает, наверное влияет еще и наследственность, и остальное питание и режим жизни.
Девочка Оля Офлайн


 

Re: Вплив грудного вигодовування на здоров'я малюка

Повідомлення Фіона » 31 жовтня 2014, 17:38

Діти на грудному вигодовуванні: рідше хворіють на інфекційні та алергійні хвороби; мають менший ризик розвитку отиту, діареї, синдрому раптової смерті; у старшому віці бронхіальної астми, ожиріння; мають кращі показники розумового розвитку. Але якщо немає можливості годувати грудним молоком, краще підібрати суміш найбільш наближену до грудного молока, з натуральних компонентів.
Фіона Офлайн


 

Re: Вплив грудного вигодовування на здоров'я малюка

Повідомлення Ulkanet » 30 січня 2019, 23:56

перша дитина: 5,5 міс на ГШ, далі на сумішах.до 3 років жодного ГРВІ, лище алергії, отруєна, температура на зуби.
друга дитина: 10 міс вже на ГВ + догудовую сумішю. за 10 міс вже три бронхіти, двічі соплі, і тепер круп :dash:

спадковість, імунітет теж грає велику роль, те як проходила вагітність, чи доношена дитина.
Від роботи дохнуть коні - ну а я безсмертний поні!!!!! :-))))))
Ulkanet Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2048
З нами з: 17 березня 2012, 02:10
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3577 раз.
Подякували: 1979 раз.
Діти: Доця

Re: Вплив грудного вигодовування на здоров'я малюка

Повідомлення Marichka » 31 січня 2019, 08:20

Думаю,залежить від 6агатьох факторів:про серидовище,в якому живе дитина,яка вологість і темп...
В своєму випадку по6ачила,що грає велику роль мікрофлора дитини після народження.Першу дитину не клали відразу мамі,а о6тирали,одягали,важили...То 6ільше хворіє.А молодшого- відрузу мамі на тіло на 2 год-майже не хворіє.О6оє 6ули на ГВ за вимогою 6ільше двох років.
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: Вплив грудного вигодовування на здоров'я малюка

Повідомлення nelly » 31 січня 2019, 11:47

В мене всі діти на ГВ були .
Перша до 1.10 ГВ, практично не хворіла, але з 2.5 до 4.5 дійшли практично до астми.
Друга до 2.5 на ГВ не хворіла і не хворіє, раптом 2-3дні, тьху тьху не мала жодного антибіотика і відхаркуючого за 4.5 р.
Третій майжже 2, досі на ГВ. З 4 міс як почали лізти зуби, думала чокнуся так хворів, бронхіти, свист і все таке, але він ще алергік дуже. Зараз вилізли зуби ще восени і все добре.
Якщо бронхіти шукай в хаті грибок, пір'яні подушки, коври. Алергікам це дуже заважає
Ну і твоя впевненість -тривоги щодо дитини і всього. Вся мої тривоги відбилися на старшій, на жаль...
Життя прeкраснe, якщо навчишся жити. Мeнандр
nelly Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2911
З нами з: 25 квітня 2011, 19:16
Нагороди: 6
Серце форуму (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2203 раз.
Подякували: 2638 раз.
Діти: Дві дівчинки і 1 хлопчик Сивко

Re: Вплив грудного вигодовування на здоров'я малюка

Повідомлення TYulia » 31 січня 2019, 22:15

Старший малий до 1.10 на ГВ, досить здоровенький, перший раз кашляв певно в 3 роки. Зараз то вже віруси хапає, але слава Богу, без бронхітів страшних і т.п. Менша ось вже 10 міс, теж на ГВ, але вже і кашляла і соплі раз за разом. В мене пояснення такі бувають 1) старша дитина приносить багато вірусів, більше контактів, 2) може ці всі біди на зуби, бо десь там вони прорізаються, але ще жодного нема.
Перші сім років дитину потрібно любити, другі сім років треба її виховувати, треті сім років - бути їй найкращим другом, а потім відпустити її і молитися, щоб у неї все було добре...
Зображення
TYulia Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1584
З нами з: 09 серпня 2012, 15:27
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) поцілована Богом (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 797 раз.
Подякували: 700 раз.
Діти: маленький чудо-хлопчик

Поперед.

Повернутись до Грудне вигодовування



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей