найбільший родинний форум Тернопільщини

Відповісти

Re: Одноразові підгузники - відгуки!

23 лютого 2017, 13:07

Мені найбільше подобаються Памперс. Коли були маленькі, то купувала преміум у білих упаковках, згодом при дорослішанні перейшли на ектів бейбі, при завершенні підгузкового періоду вже користувались трусиками від цієї марки.
Хагіси мені не сподобались. Хоча за третьою дитинкою, замовляю іноді в інтернет-магазині "Домашній магазин", мені зручно, бо вони здійснюють доставку додому (хоча я з Острова). Шкода, що вже майже рік їм не постачають Памперс.
Минулого року нам подарували упаковку Дада, привезену племінником із Польші. Після Дади ми мали попрілості на попці, і були змушені відважитись одягнути багаторазові підгузки, які також нам подарували, але я не ризикувала починати їх використовувати.
Ще негативні спогади від Ліберо. Подразнень хоч і не було, та й не було сухості. Рідина там погано всмоктується, і шкіра дитинки постійно волога(

Re: Одноразові підгузники - відгуки!

23 лютого 2017, 14:33

І нам Памперси були найкращі. А хто пробував ті японські-корейські дорогі? Більше вам сподобались? Купляли тут на місці чи замовляли по інтернету?

Re: Одноразові підгузники - відгуки!

23 лютого 2017, 15:24

В старшої ніколи не було проблем зі шкірою під підгузком, їй підходили будь-які. Але найчастіше брали памперс - по співвідношенні ціна-якість мені найбільше подобались. Мягенькі дуже. Хаггіс ще часом брали, теж нормально. Ліберо колись попробувала, бо ціна дуже спокусила, то дуже не сподобались, бо як запісяні, то такі тверді, як дерев'яні, ставали.
А в меншої шкіра виявиоась делікатною, і підібрати підгузки виявилось непросто. Спершу взяли памперс, то попа була вся червона. То перепробувавши різні, спинились на Happy або Huggies. І ті, і нші нормалтно підходять. Ще Дада пробували, то спершу ніби нічо, а потім взяли якусь іншу упаковку по дизайну, і знов попа червона. То більше я з ними не ризикувала.

Re: Одноразові підгузники - відгуки!

23 лютого 2017, 15:46

TaniaPicaSSo написав:В старшої ніколи не було проблем зі шкірою під підгузком, їй підходили будь-які. Але найчастіше брали памперс - по співвідношенні ціна-якість мені найбільше подобались. Мягенькі дуже. Хаггіс ще часом брали, теж нормально. Ліберо колись попробувала, бо ціна дуже спокусила, то дуже не сподобались, бо як запісяні, то такі тверді, як дерев'яні, ставали.
А в меншої шкіра виявиоась делікатною, і підібрати підгузки виявилось непросто. Спершу взяли памперс, то попа була вся червона. То перепробувавши різні, спинились на Happy або Huggies. І ті, і нші нормалтно підходять. Ще Дада пробували, то спершу ніби нічо, а потім взяли якусь іншу упаковку по дизайну, і знов попа червона. То більше я з ними не ризикувала.


я з меншою відкрила для себе Хелен Харпер! супер! вони йдуть без усіких ароматизаторів і хімії. ну і звісно, багаторазові підгузники - ФОРЕВЕ! )

Re: Одноразові підгузники - відгуки!

30 січня 2019, 23:40

Хто пробував японські підгузники Goon, Moony, Merries? Які відгуки?
Відповісти