Глобальні оголошення!



Cмажене в харчуванні дитини

Пригодовування, раціон, режим харчування...

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Re: смажене в харчуванні дитини

Повідомлення Marta » 04 грудня 2010, 15:26

Alisa написав:Я сама не їм, і дитині давати не буду. В нашій сім*ї тільки чоловік може поласувати тертюшками - спочатку поласує від душі, а потім п*є Панкриофіт, поки підшлункова не відпустить :crazy: :crazy: :crazy: .
Поганий це спосіп приготування їжі.
А смажене м*ясо - то взагалі жесть - там треба 10 підшлункових, щоб це перетравити :zybu:
Вибачайте, дівчата, може, я трохи різкувато написала - просто смаження для мене не спосіб приготування їжі, а спосіб її отруєння :mrgreen: .



Ну, в кого які підшлункові..))))) :P
Того і даю, бо піде в садочок, і зніжений організм з"їсть оладку і буде не справлятись...(((
Просто знаю такі випадки.
В помірному смаженні нічого поганого не бачу. До року-півтора- так, я проти, проте потім, вважаю, потрібно потрошки вводити все.
Можливо, тому, що я сама просто обожнюю смажене, особливо м"яско, мммм....Тертюшки, все інше, так що не давати дитині в її віці - це трохи неможливо, бо я сама їм, а вона вимагає, бере сама..)
Marta Офлайн


 

Re: смажене в харчуванні дитини

Повідомлення lore1ei » 04 грудня 2010, 18:08

Погоджуюсь з Алісою.
Якщо смажити, то хіба на грилі, без олії.
А олію додавати вже в готову їжу щоб не була сухою.
lore1ei Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1384
З нами з: 04 січня 2010, 15:54
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1104 раз.
Подякували: 1772 раз.
Діти: Дівчинка

Re: смажене в харчуванні дитини

Повідомлення мешканка » 04 грудня 2010, 19:22

Nymydora написав:та воно на чому б не смажити - все-одно дитині, особливо малій, не можна давати. Я часом млинця в мами вхоплю, то потім підшлункова згадує. А дитині краще варити, тушкувати, запікати. Нащо змалечку створювати проблеми в організмі?

Це в кого яка система травлення. Нас з дитинства смаженим годували і проблем з підшлунковою нема. А от в садочку і в школі смажене часто дають і правильно каже Лорелей, що потім через сирничка можуть бути проблеми. Звісно, без фанатизму і після року - півтора.
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: смажене в харчуванні дитини

Повідомлення Nymydora » 04 грудня 2010, 20:03

Ну, моя особиста думка така, що якщо організм у дитини здоровий, то ніякий шкільний сирник йому не страшний. А щоб організм був здоровий - то треба вважати вже зараз.
Зображення
Зображення
Мрії збуваються
Nymydora Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3167
З нами з: 09 квітня 2010, 20:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2120 раз.
Подякували: 3049 раз.
Діти: Троє

Re: смажене в харчуванні дитини

Повідомлення Nymydora » 04 грудня 2010, 20:05

Marta написав: До року-півтора- так, я проти, проте потім, вважаю, потрібно потрошки вводити все.
Можливо, тому, що я сама просто обожнюю смажене, особливо м"яско, мммм....Тертюшки, все інше, так що не давати дитині в її віці - це трохи неможливо, бо я сама їм, а вона вимагає, бере сама..)


Та воно так і виходить - я даю дитині практично все, що їм сама. Макаронів ще не даю, грибів, квашеного. А оскільки я ніц не смажу, то і дитина смаженого не їсть. Дитина їсть те, що їдять батьки.
Зображення
Зображення
Мрії збуваються
Nymydora Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3167
З нами з: 09 квітня 2010, 20:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2120 раз.
Подякували: 3049 раз.
Діти: Троє

Re: смажене в харчуванні дитини

Повідомлення Руженка » 12 грудня 2010, 19:58

А я люблю все смажене)))))))))))!!!!!!!!!!! Особливо м;ясо, деруни, жарену картошку!!!!!!! Ну як без цього??? Не знаю як хто, а я люблю смачну їжу, а не таку шо то "ні риба. ні мясо")))))) Це я про готовку на пару. Ще раз повторюсь - кожному СВОЄ!!! Інколи, звичайно, можна спробувати щось на пару, але то інколи. Дитині, правда, поки що, саме так і роблю (на пару), там всякі різні котлетки, але вже потихенько пробуємо і смажене. Я її дозволяю їсти самій, а особливо вона любить їсти те, що їдять батьки(ну це напевно так в багатьох) - і вважаю це правильним - нехай звикає. Просто без фанатизму. А на рах підшлункової....і всяких там болячок Слава Богу не хворію і таблеток не п;ю, (тьфу, тьфу,тьфу) мабудь тому так сміливо і відношусь до такої їжі.
Руженка Офлайн


 

Re: смажене в харчуванні дитини

Повідомлення Перлинка » 12 грудня 2010, 20:18

Я до року доці давала лиш дитячу їжу,потім якось приїхала моя мама,і каже,що вже від року мені давала дорослу їжу.Я собі подумала,а шо ті книжки,я ж виросла здоровою,то й моїй дитині ніц не зашкодить.Тільки нажааль тепер побачила результат на шкірі в малого,дякувати Богу що вже зійшло.Досі не знаємо що то було чи харчування,чи вода чи все накупу,але діти в мене тепер смажене і шкідливе їсти не будуть.Ну може десь колись,бо такого також не розумію,як в гостях десь дитина аж трясеться просить кусочок тортика чи мандаринку,а у мами пунктик,що то не можна ,і все.Всі навколо їдять,а дитина почувається обділеною,думаю раз в пятілетку в гостях чи десь в ресторані,сильно шкоди від того не буде.
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: смажене в харчуванні дитини

Повідомлення мешканка » 12 грудня 2010, 21:12

Перлинка написав:Ну може десь колись,бо такого також не розумію,як в гостях десь дитина аж трясеться просить кусочок тортика чи мандаринку,а у мами пунктик,що то не можна ,і все.Всі навколо їдять,а дитина почувається обділеною,думаю раз в пятілетку в гостях чи десь в ресторані,сильно шкоди від того не буде.

В мене малі з дитинства алергики, то їм того таки не можна, хоча пробували і бабусі-дідусі, щоб не обділити дитину, підгодовували, то потім, те дитя все в висипках мучилось... Наразі, якось так звикли мої малі (особливо старша) що спокійно реагують, коли їм щось не дають із загального столу чи в садочку (за моїм проханням) проте я завжди стараюсь, щоб було щось таке ж смачне, що можна дати. Наприклад, не даємо категорично шоколаду, але цукерок "корівка" чи "еклер" можна дати. Не думаю, що мої малі почуваються обділеними. Принаймні, по них цього не скажеш.
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: смажене в харчуванні дитини

Повідомлення Рижуля » 12 грудня 2010, 21:17

А можете мені пояснити що АЖ такого страшного в смаженій їжі?
Ні, я звісно розумію, що краще підтушити чи сирий овоч з"їсти, проте в наш час абсолютно немає ніякої гарантії, що свіжий овоч буде справді корисним..
Я також не захоплююсь смаженою їжею. Чому?? Бо всі кругом кажуть, що це страх як шкідливо, але ЧОМУ?
Холестерину в олії немає, а що ж тоді? Що там таке страшне виділяється під час смаження?
Взагалі я за збалансоване харчування, якщо в день є і супчик і молочне і овочі-фрукти, то чому б не приготувати чогось підсмаженого?
Зображення
Єдина справжня розкіш — це розкіш людського спілкування...
Рижуля Офлайн

Аватар користувача
Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 60
З нами з: 20 березня 2010, 19:16
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 11 раз.
Подякували: 66 раз.
Діти: Макс 31.08.2007р.н., Тимофій 17.05.2013 р.н.

Re: смажене в харчуванні дитини

Повідомлення Перлинка » 12 грудня 2010, 21:45

В мене малі з дитинства алергики, то їм того таки не можна

Я не мала на увазі випадки коли дітям така їжа категорично протипоказана.Маю на увазі ,що якщо дтитна здорова,то нічого їй не буде ,як зїсть щось зі святкового столу десь колись.
Просто моя подруга намагається ніколи не давати ,ховає,сама ховається,хоч дітям нічого не бракує,тобто їх не обсипає і вони від такої їжі не хворіють.Я бачу паніку на її обличчі,як діти щось таке помітять і також хочуть.
Я згідна,що цукерки ,торти ,печиво ,смажена їжа і.т.д. щодня в великих кількостях діткам протипоказана.
Але не думаю що здоровій дитині щось буде від однієї цукерки на день,чи кількох печеньок.
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Поперед.Далі

Повернутись до Ложечка за маму, ложечка за тата...



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей