Глобальні оголошення!



Серіали.Які любите дивитися, які рекомендуєте?

Музика, серіали, фільми, телепередачі, книжки, які ми рекомендуємо, обговорюємо, застерігаємо

Модератор: taranjka

Re: Серіали.Які любите дивитися, які рекомендуєте?

Повідомлення кcuxa » 13 лютого 2018, 10:36

і мені вони подобались.Але "Школа" важаю для дітей підлітків.
кcuxa Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 472
З нами з: 18 лютого 2016, 01:37
Дякував (ла): 122 раз.
Подякували: 184 раз.
Діти: 2

Re: Серіали.Які любите дивитися, які рекомендуєте?

Повідомлення erinaceus » 13 лютого 2018, 12:40

О, так! То такі були цікаві серіали. Недавно натрапила в неті на фото тої акторки, що Елен грала, тоді і зараз. То зразу такі спогади нахлинули. Вона дуже навіть на себе тодішню схожа, така сама зачіска, колір волосся і т.д. Ну але, звичайно, роки роблять своє.
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка

Re: Серіали.Які любите дивитися, які рекомендуєте?

Повідомлення Русік » 15 лютого 2018, 13:11

А шо, ще ніхто не написав про 2 найбільш нагороджених цього року серіали? Тоді я)
Не буду писати про зміст, щоб не спойлерити, тільки враження.

"Велика маленька брехня" - подивилась його давно, як тільки вийшов, повелась на акторський склад. Зі всіх зірок (Різ Візерспун, Ніколь Кідман, Шейлін Вудлі, Зої Кравіц) найменше сподобалась гра Ніколь Кідман, хоч саме вона отримала Золотий Глобус як найкраща актриса. Вона мені якась там неприродня. Чи то я просто не фанат її творчості) Спочатку важкувато дивитись, бо всі герої переплетені, але пояснень немає: це колишній тої-то, а це антиподруги і т.п., плюс перша серія розповідає історію з кінця. Але загалом серіал зайшов добре.

"Розповідь служниці" - емоційно важкий мені фільм, але відірватись неможливо! І головою розумію, що все утрировано (якесь неукраїнське слово получилось), в багатьох епізодах хочеться крикнути "Та ладно!!! Не може так бути! Всюди ж демократія і бла-бла-бла". Коли дивишся якісь антиутопії (Скажений Макс, Водний світ чи щось подібне), ти однозначно сприймаєш фільм як казку: ну типу навколо пустеля, але мускулисті мужики ганяють на мотоциклах замість шукати їжу. А тут ніби пройшло всього пару років, а життя шкереберть - раз, і ти в Середньовіччі! Не казка, а ймовірна реальність(( Однозначно раджу! Мене вразив!
Дорогу осилит идущий!
Русік Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 966
З нами з: 23 лютого 2010, 17:37
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2)
Дякував (ла): 896 раз.
Подякували: 1209 раз.
Діти: Козаки Микола та Сашко + козачка Катерина

Re: Серіали.Які любите дивитися, які рекомендуєте?

Повідомлення Сяна » 15 лютого 2018, 14:08

Русік, я теж дивилась ці серіали. Велика маленька брехня - буквально за пару вечорів, трохи наївні проблеми, але сподобалося подання - коли дають свідчення про трагедію і до кінця не відомо, що ж там сталося.
серіал Розповідь служниці більше сподобався, от тільки головна героїна щось не дуже мені. треба чекати продовження тепер. до речі, недавно книжка вийшла з однойменною назвою.
ще трохи дивилася Картковий будинок - про те, як можна керувати ЗМІ і політикою водночас, продумувати різні ходи і смикати за потрібні мотузочки. цікавий серіал, але трохи не мій

на мене нахлинула ностальгія - цілу зиму переглядаю від початку усі серії Хауса :pardon:

може, хтось дивився Американських богів?
Щасливий той, хто щасливий у себе вдома.
Толстой Л. М.
Сяна Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1479
З нами з: 12 березня 2012, 21:04
Звідки: Тернопіль)
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1072 раз.
Подякували: 1277 раз.
Діти: донечка

Re: Серіали.Які любите дивитися, які рекомендуєте?

Повідомлення Natalinda » 17 лютого 2018, 10:12

І що скажете про Школу?
Я чесно кажучи не дивилася, чула пару відгуків.
Прям молодшим школярам дивитися варто?
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Серіали.Які любите дивитися, які рекомендуєте?

Повідомлення vikilandi » 17 лютого 2018, 12:19

Для мене цей серіал рівнозначний до низькопробного "сімейні мелодрами" (чи якось так) - "рускій мір" - сварки, крики. Мені таке дивитись гидко.
vikilandi Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1089
З нами з: 02 лютого 2016, 15:45
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 918 раз.
Подякували: 666 раз.

Re: Серіали.Які любите дивитися, які рекомендуєте?

Повідомлення pan_kotskyy » 17 лютого 2018, 19:27

Русік написав:"Розповідь служниці" - емоційно важкий мені фільм, але відірватись неможливо! І головою розумію, що все утрировано (якесь неукраїнське слово получилось), в багатьох епізодах хочеться крикнути "Та ладно!!! Не може так бути! Всюди ж демократія і бла-бла-бла". А тут ніби пройшло всього пару років, а життя шкереберть - раз, і ти в Середньовіччі! Не казка, а ймовірна реальність(( Однозначно раджу! Мене вразив!

З твоєї легкої подачі почала і я дивитися. І що, мене теж таке відчуття супроводжує, що це не така вже й фантастика... і що навіть зараз десь, може не в таких глобальних масштабах, але цілком реально, що відбувається. Не конкретно цей сюжет, а отаке примушення-насилля без вибору з домінуванням вищих-сильніших світу цього.
ЗображенняЗображення
pan_kotskyy Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1447
З нами з: 23 січня 2011, 15:58
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1925 раз.
Подякували: 1575 раз.
Діти: хлопчик, дівчинка

Re: Серіали.Які любите дивитися, які рекомендуєте?

Повідомлення vikilandi » 26 лютого 2018, 17:37

"Корона"
Англійський серіал про королеву Єлизавету. Дуже красиві декорації, одяг, прикраси , і дуже мені подобається гра акторів.
Люблю такі аристократичні фільми.
vikilandi Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1089
З нами з: 02 лютого 2016, 15:45
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 918 раз.
Подякували: 666 раз.

Re: Серіали.Які любите дивитися, які рекомендуєте?

Повідомлення thestarnataly » 19 квітня 2018, 12:34

А я дивлюсь iZombie і Supernatural
Життя - це не ті дні, які пройшли, а ті, які запам'ятались.
thestarnataly Офлайн

Аватар користувача
Тільки роззираюся
 
Повідомлень: 21
З нами з: 17 квітня 2018, 16:25
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 7 раз.
Подякували: 1 раз.
Діти: Хлопчик

Re: Серіали.Які любите дивитися, які рекомендуєте?

Повідомлення lyudmilka » 06 листопада 2018, 13:03

Люблю динамічні серіали - "Фарго", "Мільярди" і "Дивовижна міссіс Майзел", "Маленька велика брехня", "Розповідь служниці". Рекомендували мені "Как избежать наказания за убийство" - початок захоплює, а далі дуууже вже намутили. Останнім часом нема нічого( чекаю в грудні 2 сезон міссіс Майзел.
"Немає ніяких ключів до щастя. Двері завжди відчинені." Мати Тереза
lyudmilka Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 109
З нами з: 15 травня 2013, 21:18
Звідки: тернопіль
Дякував (ла): 85 раз.
Подякували: 83 раз.
Діти: Anna Adel

Поперед.Далі

Повернутись до Ділимося враженнями



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

cron