Глобальні оголошення!



Бородавки

Модератори: TaniaPicaSSo, Галина, олеся

Re: Бородавки

Повідомлення vikilandi » 28 червня 2017, 20:22

мені дуже естракт з чистотілу допоміг, щоправда, також мала опік, бо наносила не кінчиком корка, як в інструкції, а для гарантії чим побільше ватною паличкою :dash: . Не турбує ця нечість уже років 15. А коштує в аптеці чистотіл "2 копійки"
vikilandi Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1089
З нами з: 02 лютого 2016, 15:45
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 918 раз.
Подякували: 666 раз.

Re: Бородавки

Повідомлення erinaceus » 28 червня 2017, 22:08

eney З тим не жартуйте, бо то зараз поширена проблема. І тут час відіграє дуже важливу роль. Краще перевіритись, особливо якщо змінили форму і колір. Таку перевірку ще роблять в новій клініці на вул. Й.Сліпого "Аrt Clinique". В тому новому будинку біля Атріуму. Там є гарна професорка Світлана Олександрівна.
Азот з першого разу на бородавки рідко помагає. Зазвичай, корінець залишається і треба випалювати знову. У мене була на пальці одна чи дві, пару років. Після азоту деякий час не турбувала, а потім знов з'являлася. Під час вагітності стала більша, але мені було страшно йти в цей період випалювати. Думала, після пологів. А вона за пару місяців до того взяла і сама зникла! Абсолютно без ніякого лікування! На що здатен організм вагітної жінки :В): Після того вже 4 роки не турбує :dance:
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка

Re: Бородавки

Повідомлення nadusha » 29 червня 2017, 08:36

Мені випалювали азотом в шкірдиспансері на другому поверсі. Обійшлось одним разом. Бородавка була на вказівному пальці лівої руки, з внутрішнього боку. Постійно заважала, коли терла на тертці. Вже два роки як забула за неї. Але перші два дні ДУЖЕ боляче.
Артем мав колись на підошві ступні на двох ногах. Голяченко Ганна (чи Галина) Богданівна порадила на ніч прикладати коланхоє. Як не дивно, але бородавки зникли цілком безболісно.
Бородавки можуть передаватись при контакті.
Дозвольте собі йти по шляху, який робить вас щасливим, не засуджуючи і не картаючи себе за зроблений вибір.
nadusha Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1898
З нами з: 16 лютого 2012, 15:50
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2381 раз.
Подякували: 2212 раз.
Діти: два синочки

Re: Бородавки

Повідомлення eney » 29 червня 2017, 10:42

До мене на ти:) я не жартую, того і питаю хороших спеціалістів, щоби точно , тим більше зараз таке як рак шкіри досить часта хвороба стає, але я поки грішу на волосся, бо часто обмотується вона ним, могла передавитись, то в мене певно не бородавка а родимка(в мене все чогось бородавка, а чорненькі плямки перчики :hi: , )
за підошвені бородавки то я читала що варто перекрити доступ повітря, типу такі бородавки гинуть без кисню, тре постійно заклеювати їх, можна використовувати медичний клей. В мого чоловіка вони є, але він не надто за собою слідкує, того нам зручно використовувати пластир доктор хаус, він якраз таки з кислотою, клеїти тре акуратно, щоб не сповз, бо дійсно випалить до мяса, ми тим пластерем половину бородавок вивели за 2 поклейки, а ті що лишились боліти перестали, але зараз знов за них взялись, я ще купила біопедикюр, пишуть що теж хороша штука для профілактики грибків навіть, то спробую йому поробити педикюр+ той пластир на проблемні місця. Азот для мене штука жостка, діткам я би однозначно ним нічого не робила, вже краще чистотілом на кожній прогулянці мастити, 2-3 рази за годину тим соком не проблема помастити.
О спорт, ты - мир!
Пьер де Кубертен
eney Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 970
З нами з: 18 січня 2011, 17:03
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 695 раз.
Подякували: 786 раз.
Діти: В домі заплавляють Олексій і Марк.

Re: Бородавки

Повідомлення Marichka » 14 березня 2018, 11:04

Може хтось знає,що є нового в 6ороть6і з видалення 6ородавок?Де в Тернополі це до6ре ро6лять?
В нашої дитини на чолі 6ула одна штучка.З часом 6ільше.Пішли до дерматолога попитати,що це.Діагноз плоскі 6ородавки.Дали направлення на випалення азотом до За6олотної в клініку,де Червоний хрест.Тепер чекаю,чим закінчиться наша історія.І шукаю алтернативи,як 6и тре6а 6уло ще йти.
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: Бородавки

Повідомлення TaniaPicaSSo » 14 березня 2018, 15:08

О, то це там ми виводили. А чому шукаєш альтернативу? Мені здається, це найкращий спосіб. Виводила собі колись аптечними чистотілом, то він страшно шкіру роз'їдає, як опіки, може шрами лишати. А після рідкого азоту все зійшло без сліду.
Існують ще якісь способи? Крім як закопувати щось там в землю ))))
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Re: Бородавки

Повідомлення vikilandi » 14 березня 2018, 15:10

В шкірвендиспасері на Острозького також мають з цим зарадити.
vikilandi Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1089
З нами з: 02 лютого 2016, 15:45
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 918 раз.
Подякували: 666 раз.

Re: Бородавки

Повідомлення Marichka » 14 березня 2018, 15:31

Я в цій темі прочитала,що воно не назаввжди і що є методи лазаря.Тому,думаю,взнаю.Не хочеться ще раз дитину мучити,вона вже знає,що то неприємно.
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: Бородавки

Повідомлення Vikibee » 14 березня 2018, 19:14

Marichka, я вже десь писала на попередній темці, що для діток використовують більш щадніші кислоти, ніж азот. У клініці, де я собі випалювала, не роблять дітям азотом. Можливо, запитай у лікаря, а раптом запропонує альтернативу яку...
Моя молитва лине в Небеса! Стою я перед Богом на колінах: "Дай, Отче, миру, спокою в серця... Тебе благає щиро Україна..."
Vikibee Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 561
З нами з: 04 липня 2012, 10:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 862 раз.
Подякували: 335 раз.
Діти: Дівчинка Марічка.
Синочок Гліб

Re: Бородавки

Повідомлення TattyMummy » 15 березня 2018, 16:06

І я десь писала за свій досвід і чоловіка. Лазером випалювала в ВенераАполон. Перед тим купу разів азотом - нічого не дало. Але я пропила Протефлазід і після того дрібні бородавки зникли зовсім.
Для мене і дітей найкращими дерматологами є Глушок Віталій і Оксана Кирилівна. (Приймають у Благовісті навпроти шкірвен). Два рази Оксана Кирилівна ставила доці діагноз рідкісних шкірних захворювань ставила - всі решта лікували "алергійку" :-(
Зображення
Зображення
TattyMummy Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 956
З нами з: 09 лютого 2010, 22:33
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 828 раз.
Подякували: 776 раз.
Діти: Двоє синочків і заюся доця

Поперед.

Повернутись до Проблеми зі шкірою



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron