Глобальні оголошення!



Новини Тернополя

Модератор: Сяна

Re: Новини Тернополя

Повідомлення vikilandi » 10 березня 2018, 15:38

А чому "Так"?
Чому допускають будувати фірмам із статутним фондом у 1000,00 грн?
"На місці танку"... тут навіть важко уявити, які були хабарі за дозволи, і які будуть відкати за продане "танкове" місце. Ха-ха! упевнена уся реконструкція Майдану буде "під бруківочку" від надалівського заводику)
чому будують попри самий тротуар?
чому не думають, що й так немає паркомісць?
Макдональдз хай собі буде, але, як на мене, не при таких обставинах... В Подолянах, на вокзалах, біля ринків... але не на майданах.
Буде так, як біля ринку на Живова. На тротуарі збудували довжелезний маф, і тепер там швидкість руху 5 км/год, а якщо ще й знайдеться професіонал, який припаркує спрінтера по діагоналі, то Живова можна прирівняти до недільного Хрещатика, бо він стає пішохідною зоною.
vikilandi Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1089
З нами з: 02 лютого 2016, 15:45
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 918 раз.
Подякували: 666 раз.

Re: Новини Тернополя

Повідомлення pan_kotskyy » 11 березня 2018, 10:51

nelly написав:А чому б і ні. Сама як до Львова приїжаю йду в Мак, хоч ненавиджу таку їжу. Хто знає яке це Ге ходити не буде, а для когось це можливо шанс побувати там вперше.

Там ну дуууже рибне місце, біля університету, для студентів саме то...
Шанс побувати в Маку, гггг :crazy: трохи розвеселила, так ніби "все для людей".
ЗображенняЗображення
pan_kotskyy Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1447
З нами з: 23 січня 2011, 15:58
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1925 раз.
Подякували: 1575 раз.
Діти: хлопчик, дівчинка

Re: Новини Тернополя

Повідомлення pan_kotskyy » 11 березня 2018, 11:00

Знайшла в інтернеті. Цитую: “Створити благосприятливі умови для появи першого закладу здорового харчування швидкого приготування McDonalds у Тернополі”, – таку петицію зареєстрували на сайті міської ради. Станом на 10 серпня петицію підписали 259 осіб з 300 необхідних. " :crazy:

як ми без того МакДоналдза досі харчувались... напевно дуже нездорово. Добре, що нарешті буде куди піти похарчуватись здоровою їжею...
ЗображенняЗображення
pan_kotskyy Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1447
З нами з: 23 січня 2011, 15:58
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1925 раз.
Подякували: 1575 раз.
Діти: хлопчик, дівчинка

Re: Новини Тернополя

Повідомлення taranjka » 11 березня 2018, 11:59

Мені особисто всеодно чи є в Тернополі МАК чи ні, але має значення де. Цей клапоть біля танка - зелена зона, невеличка, але такі маленькі зелени зони прикрашають місто. Тепер на тому кумку дружби справжній шанхай :sad: Дуже сумно, як за останні роки забудовують кожен вільний шматочок не дбаючи про естетичний вигляд і озеленення. Скоро почнеться будова в парку біля озера - навпроти пивзаводу має бути готелище (знову друг мера будує)...
Я взагалі не розумію, як в Тернополі виживає така кількість закладів харчування (їх десь під 300, це не рахуючи тих будок з паніні-хотдогами), які практично однотипні.
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Новини Тернополя

Повідомлення nelly » 11 березня 2018, 15:53

Погоджуюся Ліля, я навіть не чула, що буде Мак, ось тут лиш прочитала, але жд вокзал чи Подоляни для нього найкраще місце, до речі на жд пустує та новобудова, тре ідею підкинути
Життя прeкраснe, якщо навчишся жити. Мeнандр
nelly Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2911
З нами з: 25 квітня 2011, 19:16
Нагороди: 6
Серце форуму (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2203 раз.
Подякували: 2638 раз.
Діти: Дві дівчинки і 1 хлопчик Сивко

Re: Новини Тернополя

Повідомлення taranjka » 11 березня 2018, 20:16

nelly на новобудову нема документів, її без дозволів збудували, а тепер шукають кому б ше заплатити, щоб пройшло. А про МАК вже давно говорили, там видали дозвіл під будівництво "Львівська брама" - офісні центри, а потім змінили
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Новини Тернополя

Повідомлення Галина » 11 березня 2018, 22:01

Мені от теж не подобається, що це буде на місці "танка", я хоч і не часто буваю на дружбі, але мені завжди подобався той зелений клаптик. Навіть не уявляю там того Мака. Всі зелені ділянки вже майже забудували...
Галина Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2526
З нами з: 21 травня 2010, 19:58
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3341 раз.
Подякували: 2248 раз.
Діти: 3 дівчинки-красунечки

Re: Новини Тернополя

Повідомлення mariana » 11 березня 2018, 22:20

Дівчата, а звідки точна інформація про макдональс? Компанія заявили, чи наша міська влада?
Я щось дуже слабо вірю що вони відкриються в Тернополі, замале місто. За ту ділянку і будівництво на ній давно колотнеча, але колись писали що мав бути там центр розважальний. Мені теж категорично це не подобається, там абсолютно не пристосоване для будівництва місце, заїзду там не має толкового, тож просто посеред дороги. Дуже шкода що перетворили місто на суцільний базар, де можна як не кіоск то будка то магазин, плюс суцільна несанкціонована забудова.
mariana Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 841
З нами з: 12 листопада 2010, 01:31
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 335 раз.
Подякували: 637 раз.
Діти: Хлопчик

Re: Новини Тернополя

Повідомлення Sms » 12 березня 2018, 02:48

На будці біля брами табличка забудовника. Таки мак
Зображення

ЕСЛИ У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ, ЭТО НЕ ЗНАЧИТ, ЧТО Я ВАШ ВРАГ ИЛИ ИДИОТ... ЭТО ПРОСТО ЗНАЧИТ, ЧТО У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ.... Эдвард Радзинский
Sms Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1698
З нами з: 29 травня 2012, 15:41
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1201 раз.
Подякували: 1237 раз.
Діти: Найкраще мамине сонечко - Дарья:)

Re: Новини Тернополя

Повідомлення Nika » 15 березня 2018, 20:01

Як з медоглядами в Тернополі? Чи цей закон вже діє?
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
Nika Офлайн

Аватар користувача
Тільки роззираюся
 
Повідомлень: 49
З нами з: 11 лютого 2012, 14:31
Дякував (ла): 31 раз.
Подякували: 19 раз.
Діти: 2 синочки

Поперед.

Повернутись до Що в Тернополі чувати?



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей

cron