Глобальні оголошення!



Шампуні

Модератор: Yummy mummy

Re: Шампуні

Повідомлення Ніла » 04 серпня 2017, 13:21

в мене звичайний на травах з оливковою олією)
Ніла Офлайн


Тільки роззираюся
 
Повідомлень: 44
З нами з: 25 квітня 2017, 17:10
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 5 раз.

Re: Шампуні

Повідомлення erinaceus » 06 березня 2018, 11:00

Хтось користувався шампунями Klorane? Продаються в аптеках. Які відгуки?
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка

Re: Шампуні

Повідомлення taranjka » 06 березня 2018, 14:40

я недавно ходила на стрижку, а перукарка крім того ще трихолог. Виявила для себе, що шампунь який маю зараз - вже мені не підходить - пересушує шкіру голови (я останнім часом і сама це відчувала). Ще говорили за шампуні, то казала, що шампунь має бути максимально прозорим (ну або з відтінком якимось), головне, щоб не був насиченого кольору ще й з перламутровим переливом. Пропонувала прийти на процедуру з спецапаратом, щоб підібрати шампунь. Щодо марок, то вона рекомендувала якусь марку БЕС
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Шампуні

Повідомлення olgakr » 07 березня 2018, 09:40

Довго не могла собі підібрати шампунь. Останнім часом користуюсь від ів роше-- то подобається. Замовляла на їхньому сайті.
olgakr Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 318
З нами з: 10 березня 2011, 18:15
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 421 раз.
Подякували: 342 раз.
Діти: дівчинка ,хлопчик і ще раз дівчинка,і ще раз хлопчик..,і ще раз дівчинка...

Re: Шампуні

Повідомлення oksana_tern » 07 березня 2018, 14:35

А мені ів роше не підходить(((((((( якесь волосся як солома після нього. а від маски з вівсом то вопше. Хоча вся інша їхня продукція просто супер. Я зараз беру ельсев
oksana_tern Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 410
З нами з: 11 січня 2014, 16:07
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 327 раз.
Подякували: 222 раз.
Діти: Донечка Катруся

Re: Шампуні

Повідомлення nyutochka » 19 липня 2018, 14:34

Раніше користувалася Ельсев та Сйосс, але останній рік перейшла на тверді шампуні, що робляться з кокосульфату. Різниця просто неймовірна. Волосся стало просто більш здоровим і залишається чистим довше.
nyutochka Офлайн

Аватар користувача
Тільки роззираюся
 
Повідомлень: 16
З нами з: 01 травня 2018, 21:18
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Діти: Тільки планую

Re: Шампуні

Повідомлення erinaceus » 29 січня 2019, 18:59

Хто користується сухим шампунем? Ефективний він?
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка

Re: Шампуні

Повідомлення гра з вогнем » 29 січня 2019, 21:05

erinaceus, я користувалася кілька разів. Ефективний, якщо зовсім часу нема. За відчуттями трохи пересушує волосся.

У мене для темного волосся. У цілому задоволена.
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Шампунь против перхоти

Повідомлення Tikilo » 20 квітня 2020, 16:33

Следующие маски можно смело использовать для укрепления волос и улучшения их роста.

Луково-медовая маска. Натереть на тёрке лук и смешать его с мёдом в пропорции 4:1. Эту смесь следует втереть в корни чистых волос и окутать голову полотенцем. Через полчаса смыть тёплой водой без применения шампуни. Чтобы волосы не пахли луком, ополосните их отваром розмарина. Такую процедуру следует выполнять 1 раз в 2 недели. Шампунь против перхоти каталог по ссылке.

Дрожжевая маска.Возьмите 10 г сухих дрожжей смешайте с 2 ст.л. теплой воды, 2 ст.л. кефира, 1 ч.л. сахара. Через десять минут, когда дрожжи «подойдут» добавьте 1 ст.л. меда и 1 ч.л. горчицы. Нанесите маску и оставьте её на 1 час. Такая маска усиливает рост и питает волосы.

Сок алоэ.Если у Вас волосы выпадают, втирайте в кожу головы сок алоэ. Наденьте на голову шапочку для душа (или полиэтиленовый пакет), и походите с такой «маской» час, потом промыть волосы тёплой водой. Проделывать эту процедуру надо ежедневно в течение месяца. Эта маска также избавляет от перхоти.

Лимон с яйцом. Волосы будут расти лучше, если вы сделаете вот такую маску: надо смешать по 1 ст.л. лука и лимонного сока и добавить яичный желток. Этот состав надо втирать раз в неделю в корни волос, накрыть голову полиэтиленом и укутать полотенцем. Через 2 часа маску надо смыть как обычно.

Морковно-лимонная Ускоренного роста волос можно добиться, втирая в кожу головы смесь лимонного и морковного соков (соотношение 1:1).

Чайная.Замечательное средство для укрепления волос это крепкий чай. Смочить ватный тампон в заварке крепкого чая и втирать в кожу головы. Такую процедуру лучше всего проводить перед сном, споласкивать его не надо. Для обладательниц светлых волос такая маска не подойдёт, т.к. после её применения волосы окрасятся в рыжеватый цвет. Зато женщины, с тёмными волосами, втирая чай в волосы, могут приобрести изящный каштановый оттенок.




хороший бы найти шампунь против перхоти
Tikilo Офлайн


Тільки роззираюся
 
Повідомлень: 14
З нами з: 21 липня 2016, 12:40
Звідки: Киев
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Діти: 1

Поперед.

Повернутись до Перукарня



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron