Глобальні оголошення!



Що на вашому столі на Святвечір?

Модератор: Сяна

Re: Що на вашому столі на Святвечір?

Повідомлення nelly » 08 січня 2018, 16:53

В мене вдома кутя була без маку лиш родзинки і горіхи, пампухів теж до речі не було. Зі страв вже й не памятаю бо не було вечері вже 15 років. В чоловіка в батьків кутя з маком обов'язково в макітрі, родзинок не дають. Я коли сказала, що в мене була без маку то довго дивувалися, але і завжди дивуються якщо щось не так, бо в них то такой ідеально :hi:
Вечеряли варениками, борщем з грибними варениками, але він мені заквасний, добре що готують його раз в рік..
Життя прeкраснe, якщо навчишся жити. Мeнандр
nelly Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2911
З нами з: 25 квітня 2011, 19:16
Нагороди: 6
Серце форуму (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2203 раз.
Подякували: 2638 раз.
Діти: Дві дівчинки і 1 хлопчик Сивко

Re: Що на вашому столі на Святвечір?

Повідомлення кcuxa » 08 січня 2018, 23:07

Natalinda написав:то певне практику треба на ті пампухи мати) в мене наприклад оладки не виходять ніколи: ні по яких рецептах, ні при якій кількості олії, і взагалі це не моє))))
от боюся що з пампухами так буде, того й не пробувала досі
Ну але твої рецепти mariana рідко не вдаються :wink: томц чекатиму і рецепт пампухів і рецепт штолена. Я вже кілька закладок собі зберегла, але твій рецепт пробуватиму однозначно першим :wink: :rose:

Попробуйте оладки без соди на дріжджах. В теплу воду додаю дріжджі, трохи цукру,яйце,муки як на звичайні оладки і сіль. Якщо солодкі, то цукру більше можна яблука, то солоних то цибулю і порізану ковбасу, трохи приправи "Мівіна" (виходять як біляші). Має постояти 10-15 хв. Тоді смажити. Виходять завжди пухкі.
кcuxa Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 472
З нами з: 18 лютого 2016, 01:37
Дякував (ла): 122 раз.
Подякували: 184 раз.
Діти: 2

Re: Що на вашому столі на Святвечір?

Повідомлення Marichka » 08 січня 2018, 23:22

Мій чоловік цього року ро6ив кутю-то 6ув і мак,і горіхи,і родзинки,і курага
Лю6ить таке-то на свій смак давав.Непогане 6уло.
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: Що на вашому столі на Святвечір?

Повідомлення Sam » 22 січня 2018, 00:44

А в мене в мами (на Хмельниччині) кутя зовсім інша. Вона рідка додається узвар і там крупа плаває, ну крупи багато теж, але і багато рідини. Якось так. А додає теж мак, горіхи. Колись як сестра поїхала вчитися в Хмельницький, то розказала, що дівчата в гуртожитку привозили кутю з халвою. Після того ми з мамою теж додавали халву. Мені смачно. А тут, то зараз завжди ходимо до чоловікових батьків на вечерю, то у них вже класична тернопільська кутя -густа, з маком, горіхами, родзинками. Мені смачна і та і та.
Але колись дуже було незвично мені, що не така кутя.
Та кожен регіон має свої звичаї і кулінарні, в тому числі.
Sam Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 580
З нами з: 14 липня 2014, 17:08
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 717 раз.
Подякували: 562 раз.
Діти: Синочок і донечка

Re: Що на вашому столі на Святвечір?

Повідомлення vikilandi » 22 січня 2018, 10:58

Моя мама робить фруктову кутю. Пшениця, ківі, банан, яблуко.
А я тут вподобала класику, але без родзинок, з перетертим у макітрі маком, і великими половинками грецьких горіхів. Уже маю свої пропорції.
А до узвару обовязково додаю груші і чорнослив.
Кутя і узвар -це все що лишилось із традиційних блюд. Бо варенників-голубців не роблю. Минулого року запікала скумбрію, цього року коропа. Ще зробила картоплю-"мячиками" з духовки на грилі, але картоплю не їли, бо короп удався на славу. Купила 6-ти кілограмовий.
Бав ще салат із бурячку і синьої цибулі.
vikilandi Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1089
З нами з: 02 лютого 2016, 15:45
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 918 раз.
Подякували: 666 раз.

Поперед.

Повернутись до Новорічно-різдвяні свята



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей

cron