Глобальні оголошення!



Соціальна картка тернополянина.

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Re: Соціальна картка тернополянина.

Повідомлення Natalinda » 05 жовтня 2017, 09:17

Я на ФБ теж вже десь писала, що на мо. думку, поки вчителі будуть брати на себе оту всю ахінєю, то змін в освіті не буде. Наші заробітчани-нелегали в інших країнах за понаднормову роботу отримують подвіну оплату!!! У нас вчителі понаднормову роботу роблять навіть не за дякую. Мало усього вищепереліченого що взяла на себе школа у темі про ХЕ, ще ж карток бракує, то ж все овсітній процес, аякже.

Пенсіонери до слова теж не лише тернопільські по тернополі їздять. А тернопільські їздять не всі. А бюджет то наповнюють. Чому б тоді ім ті гроші не компенсовувати????
Я дивилася онлайн якесь відео про ті картки, то зрозуміла, що якщо нетернопільська дитина хоче скористатися пільговим проїздом, то має купити неперсоніфіковану картку і поповнити її :crazy: Ну але не впевнена, що зрозуміла правильно. То було онлайн і переслухати не вдалося, а потім вже не шукала тої передачі
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Соціальна картка тернополянина.

Повідомлення Olyana » 05 жовтня 2017, 10:29

а коли вона почне діяти???? і чи справді варто подавати???? я собі міркую, що це буде недовготривалий проект....
Зображення

Зображення
Olyana Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 257
З нами з: 30 червня 2012, 12:46
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) за дитя форуму (2)
Дякував (ла): 225 раз.
Подякували: 99 раз.
Діти: Даринка і Боженка

Re: Соціальна картка тернополянина.

Повідомлення Наталка » 05 жовтня 2017, 11:37

Я собі вирішила якщо треба буде, купити ту не персоніфіковану картку, бо я малу вожу кожний день до садка. Я читала, що вартість проїзду по ній буде дешевша ніж за готівку. А далі буде видно, що з тої картки вийде
Зображення
Наталка Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 139
З нами з: 23 січня 2015, 16:49
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 79 раз.
Подякували: 92 раз.
Діти: Дівчинка Даруся

Re: Соціальна картка тернополянина.

Повідомлення denamama » 05 жовтня 2017, 20:43

Mama3 написав:Прихований текст

Повний маразм. Вчепилися до вчителів.

Я б отій кориспондентці поставила б "Незадовільно" за таку подачу інформації. Нарада була для директорів шкіл і для тих, хто займається внесенням данних учнів в базу системи АІС ВТК. Звучало питання звідки взялися такі тарифи, на що Мединський з Похиляк відповіли, що тарифи затвердженні і це не обговорюється на цій нараді. Запитували які ще послуги будуть "підключені" до цієї картки -- "Ми надіслали багато пропозицій різним фірмам, але поки відповідей не отримали" -- казав представник "Системного зв"язку".
Просили ще раз довести до відома батьків, що:
1. хто буде мати картку Тернополянина, то вартість проїзду не зміниться і після 01.01.2018 року 3 грн буде коштувати проїзд в тролейбусі, 4 грн -- в маршрутці
2. хто купить пластикову картку за 20 грн в кіоску до 01.01.2018 буде платити 3 грн і 4 грн, а з 01.01.2018року 4 грн за тролейбус, 5 грн за маршрутку
3. хто буде платити готівкою, то з 01.11.2018 року платить 4грн і 5 грн, а з 01.01.2018 року 5грн за тролейбус і 6 грн за маршрутку.
denamama Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 209
З нами з: 22 червня 2010, 10:07
Звідки: Тернопiль
Нагороди: 1
за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 75 раз.
Подякували: 171 раз.
Діти: Два хлопаки

Re: Соціальна картка тернополянина.

Повідомлення nadusha » 15 листопада 2017, 13:25

Уряд зобов’язав всі міста України вводити аналоги «Файної карти»

Тим більше, запровадження соціальної карти – це вже вимога Києва. 25 жовтня 2017 року Кабінет Міністрів України прийняв постанову №812 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів щодо запровадження у громадському транспорті всіх міст України автоматизованої системи оплати праці за проїзд». Постанова Кабміну чітко регулює, як має працювати така система, які категорії громадян матимуть пільги тощо.

Таким чином, вже офіційно стартував процес переведення системи громадського транспорту у всіх містах України на електронний квиток.

Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
Дозвольте собі йти по шляху, який робить вас щасливим, не засуджуючи і не картаючи себе за зроблений вибір.
nadusha Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1898
З нами з: 16 лютого 2012, 15:50
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2381 раз.
Подякували: 2212 раз.
Діти: два синочки

Re: Соціальна картка тернополянина.

Повідомлення taranjka » 15 листопада 2017, 14:59

Але одне але - електронний квиток і "Файна карта" - трохи різні речі
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Соціальна картка тернополянина.

Повідомлення vikilandi » 04 січня 2018, 03:29

Оце надивилась ужастіків на сон грядущій)
ніч, мокрий асфальт, водій маршрутки, валідатор.... тепер буду боятись маршруток... цікаво, в ПДР про телефон є заборона, про водіїв-цезарів - немає такої згадки. Капець! Думаю, скоро оголошення про роботу в Тернополі ряснітимуть посадами водій маршрутки.
До речі, памятаєте закони 16 січня, коли водії писали на вікнах "Я 5-й! За мною не займати". Скоро вийде 2-га серія по-тернопільські: "Я 3-й з Файного міста, не підходь!".
Коротеньке відео тут:
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
vikilandi Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1089
З нами з: 02 лютого 2016, 15:45
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 918 раз.
Подякували: 666 раз.

Re: Соціальна картка тернополянина.

Повідомлення vikilandi » 04 січня 2018, 04:08

Тепер сиджу - ржу :crazy:
Це ж з яким рівнем IQ, елементарної грамотності, толерантності, компетентності, вихованості.... треба бути, щоб таке зморозити :
Чому ми це повинні робити для інших? Для своїх мешканців нам достатньо 65% транспорту від того, який їздить містом. Але оскільки приїздять ще чужі, то ми змушені утримувати на 30% техніки більше від потреби. Навіщо?

Детальніше читайте на УНІАН:
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!

(але прізвище Мединський уже стало символом геніальності(((

Про туристичну привабливість міста нам і так мріяти не слід. Який туризм, якщо вулиці не освітлюються, а більшість доріг стали односмуговими...
Файне місто не для якихось там чужих Зображення
а студенти-іноземці уже стають в чергу на депортацію?
vikilandi Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1089
З нами з: 02 лютого 2016, 15:45
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 918 раз.
Подякували: 666 раз.

Re: Соціальна картка тернополянина.

Повідомлення TYulia » 04 січня 2018, 11:57

Транспорт вже на гривню більше платимо.
Чи маєте хтось ті карти? Файну чи електронну? Як вам? Я вже подумую що треба той електронний квиток купити для транспорту, але ще нічо про то не знаю. Що, де, скільки, як поповняти?
Перші сім років дитину потрібно любити, другі сім років треба її виховувати, треті сім років - бути їй найкращим другом, а потім відпустити її і молитися, щоб у неї все було добре...
Зображення
TYulia Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1584
З нами з: 09 серпня 2012, 15:27
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) поцілована Богом (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 797 раз.
Подякували: 700 раз.
Діти: маленький чудо-хлопчик

Re: Соціальна картка тернополянина.

Повідомлення Наталка » 04 січня 2018, 13:22

Я маю проїзний. Він мені окупився за 5 днів. я малу вожу в садок на бам зі східного, а потім повертаюся назад на східний. А ввечері забираю малу з садка. Так що в мене щоденно 4 грн економії. Водії беруть проїзний без проблем. Тільки кондукторші якісь неадекватні двічі попалися. Намагались мене з дитиною в повному тролейбусі заставити іти до валідатора. Але нічого в них не вийшло.
Зображення
Наталка Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 139
З нами з: 23 січня 2015, 16:49
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 79 раз.
Подякували: 92 раз.
Діти: Дівчинка Даруся

Поперед.Далі

Повернутись до Школярі (від 6 до 17)



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість