Глобальні оголошення!



Відгуки школи Тернополя (середня-старша школа)

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Re: Відгуки школи Тернополя (середня-старша школа)

Повідомлення erinaceus » 20 листопада 2017, 16:38

А вас нікого не хвилює зміна школи? Як-не-як, за кілька років дитина звикає до школи, колективу, заводить друзів і т.д. А потім так з бухти-барахти все змінити... Мені здається, це важко для дитини. Я ніколи не хотіла змінювати школу. А ті діти, які приходили до нас з інших шкіл, завжди якось частково залишалися осторонь всього колективу, незалежно від того, в якому класі прийшли.
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка

Re: Відгуки школи Тернополя (середня-старша школа)

Повідомлення TaniaPicaSSo » 20 листопада 2017, 16:54

erinaceus може такі діти потім легше адаптуються до змін в подальшому житті? А то спочатку страшно змінити школу, а потім робота одна на все життя, страшно змінити, страшно кудись переїхати і т.д. я думаю, не треба цього боятись.
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Re: Відгуки школи Тернополя (середня-старша школа)

Повідомлення svetla » 26 листопада 2017, 18:26

Я школу не міняла. Бо ж в селі і так одна школа. Начитувалася всяких різних книжок і хотілося кудись переїхати, поміняти школу,клас.
А от мій чоловік поміняв в Тернополі 4 чи 5 шкіл. Каже шо то так цікаво.
Старша доня ходила на підготовку в одну школу, а вчитися пішла в іншу. Проблем ніяких не було. Розглядаємо можливість переводити на старшу школу в іншу. не бачу в цьому проблеми. Але діти різні. Моя старається зі всіма дружити,познайомитися і т.д. Якщо дитині важко адаптовуватися до середовища то, звичайно, краще не переводити і не травмувати дитину.
svetla Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 530
З нами з: 22 березня 2010, 18:00
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 477 раз.
Подякували: 471 раз.
Діти: сестричка Оленка і братик Іванко

Re: Відгуки школи Тернополя (середня-старша школа)

Повідомлення vikilandi » 26 листопада 2017, 19:53

Був репортаж про французькі школи і їх 1-ше вересня. У них кожного року потрапляєш до іншого наставника, на зразок нашого класного керівника, і відповідно склад учнів міняється в класі, ще й на різних уроках інші діти, бо мають можливість обирати спрямування.
На мою думку, це також позитив - в майбутньому не бути привязаним до одного місця роботи. Є думка, що якщо протягом 5-ти років працювати на одному місці, то вже ні про який розвиток мови не може йти. Або робиш карєру і йдеш по вертикалі, або змінюєш місце роботи, інакше - деградація.
Радянський стереотип, що пропрацював 20-30 років на одному заводі - є наслідком закріпаччення людей більшовиками, намагання тримати їх у стойлі з шорами на очах, без власної думки і виїзду за окреслений ореол.
vikilandi Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1089
З нами з: 02 лютого 2016, 15:45
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 918 раз.
Подякували: 666 раз.

Re: Відгуки школи Тернополя (середня-старша школа)

Повідомлення Тиха » 26 листопада 2017, 20:51

Про зміну місця роботи дозвольте не погодитися. Якщо компанія успішна, а ваші обов'язки складніші, ніж повторення простих операцій, не розвиватись і деградувати не вийде. Зараз темп розвитку дуже високий, весь час потрібно пристосовуватись до нових обставин і вивчати щось нове.
Тиха Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 536
З нами з: 27 липня 2013, 19:08
Нагороди: 2
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 397 раз.
Подякували: 277 раз.
Діти: Хлопченя

Re: Відгуки школи Тернополя (середня-старша школа)

Повідомлення taranjka » 26 листопада 2017, 22:39

Якщо я правильно зрозуміла vikilandi, то або йдеш на підвищення, або шукати іншу роботу, щоб і далі розвиватися в своєму напрямку. Я з таким цілком погоджуюся, самій часто доводилося міняти роботу тому, що бачила що далі в цьому місці більше не досягну, а стояти на місці - продуктивність з часом різко падає. Знаю багатьох, які йшли з кльових посад і гарної зп тому, що нового їм робота вже не давала.
Я міняла не школи, а класи - з 8 по 11 клас в який я попадала розформовували. Перший раз ми довго не хотіли, бунтували, але потім звикли. Кожного року в новому класі і з новими учнями було краще вчитися. І цікавіше, і я реально підтягувала свій рівень. Інший момент - в мене нема сентименту до школи. Хоча я дуже з всіма подружилася, і мені здавалося, що я щороку буду ходити на зустрічі - виявилося зовсім не так. Та частина 11 класу які вчилися з 1 разом - частенько зустрічаються, а ті що попали пізніше - на зустрічі не ходять. Але для мене це не втрата.
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Відгуки школи Тернополя (середня-старша школа)

Повідомлення erinaceus » 27 листопада 2017, 00:23

А що це раптом фасад гімназії ремонтують? За гроші батьків чи з бюджету виділили гроші?
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка

Re: Відгуки школи Тернополя (середня-старша школа)

Повідомлення Галина » 27 листопада 2017, 12:06

erinaceus, на 1-му дзвонику Барна дуже хвалився, що з бюджету виділили щось близько 2млн грн, точно не пам’ятаю, але щомісяця батьки по 30грн на потреби школи здають, то важко сказати за чиї гроші.

Я щось не в курсі про ремонт. Ще в четвер там була, не бачила ніяких робіт
Галина Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2526
З нами з: 21 травня 2010, 19:58
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3341 раз.
Подякували: 2248 раз.
Діти: 3 дівчинки-красунечки

Re: Відгуки школи Тернополя (середня-старша школа)

Повідомлення erinaceus » 27 листопада 2017, 17:50

Галина З внутрішнього боку, по вул. Кульчицької. Ходжу там кожен день, бо біля роботи. То вже з тиждень роблять. Риштування аж до верху, робочих купа.
Добре, що роблять. Не знаю, чи на батьківських грошах виїхали б, бо роботи суттєві. Хоча я підозрювала, може то Креаторбуд якесь відкупне кинув, бо фактично в дворі будують житловий будинок.
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка

Re: Відгуки школи Тернополя (середня-старша школа)

Повідомлення denamama » 28 листопада 2017, 16:13

Детально про реконструкцію гімназії:
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
denamama Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 209
З нами з: 22 червня 2010, 10:07
Звідки: Тернопiль
Нагороди: 1
за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 75 раз.
Подякували: 171 раз.
Діти: Два хлопаки

Поперед.Далі

Повернутись до Школярі (від 6 до 17)



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей