Глобальні оголошення!



Що читаємо

Модератор: Сяна

Re: Що читаємо

Повідомлення nadusha » 11 жовтня 2017, 09:15

Мені зараз йдуть статті з групі "Наші діти" у Фейсбуці.
Мама теж людина
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!

Страх перед шкільним рюкзаком
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!

День знань
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
Дозвольте собі йти по шляху, який робить вас щасливим, не засуджуючи і не картаючи себе за зроблений вибір.
nadusha Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1898
З нами з: 16 лютого 2012, 15:50
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2381 раз.
Подякували: 2212 раз.
Діти: два синочки

Re: Що читаємо

Повідомлення nelly » 20 жовтня 2017, 17:46

Мости округу Мeдісон нарeшті дочитала :hi:
Цю книгу просто трeба було смакувати. А я ж то хотіла бистро і всьо по дєлу. Дивно як письмeнник мужчина так чуттєво всe описав. Кльова короч історія кохання хоч і з цілком життєвим закінчeнням. Хто любить гарно написані eлeгантні книги, то рeкомeндую. Нe жалію що читала, планую сьо кіно скачати :rose:
Життя прeкраснe, якщо навчишся жити. Мeнандр
nelly Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2911
З нами з: 25 квітня 2011, 19:16
Нагороди: 6
Серце форуму (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2203 раз.
Подякували: 2638 раз.
Діти: Дві дівчинки і 1 хлопчик Сивко

Re: Що читаємо

Повідомлення Сяна » 20 жовтня 2017, 18:20

nelly, о, я якраз 2 дні тому фільм дивилася, з Іствудом і Меріл Стріп (чогось восени мене тягне на соплі\слюні\любоф у фільмах), гарно!

я зараз на Сфері застрягла, таки не треба дивитися фільму, якщо скоро плануєш книжку читати(
Щасливий той, хто щасливий у себе вдома.
Толстой Л. М.
Сяна Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1479
З нами з: 12 березня 2012, 21:04
Звідки: Тернопіль)
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1072 раз.
Подякували: 1277 раз.
Діти: донечка

Re: Що читаємо

Повідомлення erinaceus » 28 листопада 2017, 17:49

Дякуючи nelly :rose: Володимир Лис "Країна гіркої ніжності" - дуууже цікава історія життя і кохання 3-х поколінь жінок на тлі нелегкої історії України ХХ століття.
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка

Re: Що читаємо

Повідомлення nelly » 28 грудня 2017, 23:14

Нарешті вийшла з читальної кризи :dance:
Захотіла Усе для людожерів і купила. Ковтнула за пару днів. Таки тягне мене на французьке, знач пора в Париж. Детективний трилерок написаний не страшно. А виявилося, що в серії аж 6 книг. А панят, що укр мовою лиш одна. Тепер по ходу на планшеті читати чи що..
Сьогодні почала Життя і мета собаки. Цікаво чи буду плакати?
Життя прeкраснe, якщо навчишся жити. Мeнандр
nelly Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2911
З нами з: 25 квітня 2011, 19:16
Нагороди: 6
Серце форуму (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2203 раз.
Подякували: 2638 раз.
Діти: Дві дівчинки і 1 хлопчик Сивко

Re: Що читаємо

Повідомлення taranjka » 29 грудня 2017, 10:13

До речі, рекомендую ресурс для книголюбів
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!

Тут можна шукати книжки (правда українською відгуків не так вже й багато), і записувати те, що прочитали. Такий собі читацький щоденник онлайн :) Прикольно, можна ставити мету - кількість книг, а в кінці подивитися свій рейтинг. Я цього року прочитала щось 40+ книг, або 13 тишч сторінок (хоч не дуже розумію як там так багато вийшло) :) Ну і є можливість додавати друзів, дивитися що вони читають і рекомендують
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Що читаємо

Повідомлення nelly » 08 січня 2018, 15:40

Різдво цього року в мене асоціюватиметься з собаками :wink:
Класна ця книга, написана і читалася легко, але все ж таки струни в душі зачіпала. Хоч я нк любитель собак, але аж самій песика захотілося. Скачали кіно хочу малим показати.
Життя прeкраснe, якщо навчишся жити. Мeнандр
nelly Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2911
З нами з: 25 квітня 2011, 19:16
Нагороди: 6
Серце форуму (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2203 раз.
Подякували: 2638 раз.
Діти: Дві дівчинки і 1 хлопчик Сивко

Re: Що читаємо

Повідомлення Сяна » 09 січня 2018, 23:00

За два дні проковтнула книгу Ловець повітряних зміїв (українською видали у ВСЛ). Книга ну дуже мені зайшла. По-1, опис Афганістану, де відбуваються основні події, якісь традиції, страви, відповідно багато приміток. По-2, Афганістан є до і після, тобто у 1970-ті роки, а тоді напад СССР і всіх наслідків, аж дотепер. По-3, історія, яка лежить в основі книги. Тут нема чорного і білого, є просто люди з усіма їхніми вадами, зрадами, брехнею, любов'ю і вірністю, каяттям і прощенням. Гарно написано і перекладено.
Є ще фільм за мотивами книги, але щось відгуки не дуже у тих, хто читав перед тим.
Тож ща фільм не знаю, а книгу раджу прочитати :yes:
Щасливий той, хто щасливий у себе вдома.
Толстой Л. М.
Сяна Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1479
З нами з: 12 березня 2012, 21:04
Звідки: Тернопіль)
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1072 раз.
Подякували: 1277 раз.
Діти: донечка

Re: Що читаємо

Повідомлення nelly » 20 січня 2018, 02:14

я як не люди :crazy: , коли всі тисячу раз прочитали Вишневського я дойшла до нього.
Самотність в мережі бралася 2 рази з інтервалом пару міс і ніяк, а це почала читати і йде легко. Мимоволі згадую, як колись ще будучи студенткою працювала за ноутом на роботі і мала там аську, теж переписувалася довший час з одним пациком. То в мене було відчуття, що я такой закохалася віртуально. В житті не бачилися ні разу, хоч він теж був в Тернополі. Пам`ятаю, як не маючи свого компа, приходила в гості до знайомих, які мали нет і крадькома заходила, щоб глянути чи він не написав. Були часи однако. А тепер і не пригадаю, як то та переписка припинилася. А тоді душевних хвилювань додавала :yes:
Життя прeкраснe, якщо навчишся жити. Мeнандр
nelly Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2911
З нами з: 25 квітня 2011, 19:16
Нагороди: 6
Серце форуму (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2203 раз.
Подякували: 2638 раз.
Діти: Дві дівчинки і 1 хлопчик Сивко

Re: Що читаємо

Повідомлення taranjka » 20 січня 2018, 21:26

З початку року прочитала 8 книг :)
1. Усе для людожерів - Цікава, захоплює, неочікувані повороти сюжету, швидко читається. Але над перекладом не дуже постаралися. Часом русизми проскакують, або геть дикі анахронізми. Але книжка класно йде коли треба "вбити" час :)
2. Ніл Ґейман "Американські боги" - фентезі. Основа сюжету - війна між старими богами (одін і купа інших) і новими (медіа, інформації..). Але один з головних героїв звичайний хлопець, який здається випадково туди попав. Сюжет цікавий, закінчення в чомусь несподіване. Якщо подобається фентезі - раджу почитати.
3. Космічна одіссея (4 книжки) - класика наукової фантастики. Колись я спробувала подивитися фільм за цією книгою, але додивитися не змогла - не пішло мені. Напевне тому і пропустила цю класику наукової фантастики. Як виявилося книжки набагато динамічніші і цікавіші :)
4. І знову наукова фантастика (шось мене зимою на це тягне) - Вічне життя смерті автор Лю Цсинь. Це 3 книжка з трилогії, попередні якраз минулої зими почитала. Така ж цікава як і попередні :) Якщо припустити, що Всесвіт наповнений величезною кількістю цивілізацій, але Всесвіт - це темний ліс. Хочеш вижити - не дай себе знайти. Цікаво описано можливі варіанти поведінки і розвитку людської цивілізації, коли їй загрожує неминуче знищення. Ну і багато цікавого про космос, можливість пофантазувати яке може бути майбутнє.
5. З дітьми прочитала Блакитний птах, Моріс Метерлінк. Чесно кажучи чекала від твору більшого, а закінчивши залишилися змішані почуття. Це пєса і напевне краще сприйматиметься через сцену. Загальна думка твору правильна - вміти бачити добре в тому, що маєш. Але є багато суперечливих для мене моментів. Наприклад герой Пес, який постійно називає дітей своїми богами, захищає їх, а вони ставляться до нього зверхньо, не слухають, що він каже. Він врятував їм життя, а вже в наступному реченні йому погрожують биттям. Та й на початку, коли Фея посилає їх на завдання, не зрозуміло чи вони з співчуття йдуть його виконувати, чи просто бояться феї. Але дітям сподобалося.

Зараз взялася читати 2 книжки. Одна - збірка "Моя карєра" - твори українських письменниць 20-х років. Наразі цікаво, більшість і не знала, твори в більшості з феміністичним присмаком.
Ну і добралася до книжки Тернопіль: місто, люди, історія :hi: Чоловік писав-писав, а я тільки перший варіант кусками читала і то на чернетці. Кого цікавить історія міста - думаю буде цікаво :wink:
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Поперед.Далі

Повернутись до Книжкова поличка



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей