Глобальні оголошення!



Школи м. Тернопіль рекомендації та враження

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Re: Школи м. Тернопіль рекомендації та враження

Повідомлення Тиха » 10 серпня 2017, 21:51

Наскільки мені відомо, це філія киівськоі школи. Там вона працює вже кілька років. Тому, очевидно, програми обкатані. Питання швидше в томк, наскільки вдало підібрали адміністрацію і менторів.
Тиха Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 536
З нами з: 27 липня 2013, 19:08
Нагороди: 2
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 397 раз.
Подякували: 277 раз.
Діти: Хлопченя

Re: Школи м. Тернопіль рекомендації та враження

Повідомлення TYulia » 10 серпня 2017, 23:00

А ще цікаво наскільки діти після такої школи зможуть пристосуватись у звичайних школах з 5-6 класу.
Перші сім років дитину потрібно любити, другі сім років треба її виховувати, треті сім років - бути їй найкращим другом, а потім відпустити її і молитися, щоб у неї все було добре...
Зображення
TYulia Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1584
З нами з: 09 серпня 2012, 15:27
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) поцілована Богом (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 797 раз.
Подякували: 700 раз.
Діти: маленький чудо-хлопчик

Re: Школи м. Тернопіль рекомендації та враження

Повідомлення taranjka » 11 серпня 2017, 09:50

TYulia вони скоро зроблять школу для всіх класів. я дуже облизуюся на неї, але ціна, зважаючи що наступного року ще одна школярка, трохи кусаюча :sad:
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Школи м. Тернопіль рекомендації та враження

Повідомлення Dolorosa » 27 вересня 2017, 23:55

Ну що, минув майже місяць навчання. Мами цьогорічних першачків, діліться враженнями, чи задоволені вибором школи, вчителями, класами і т.д.
Зображення
Зображення
Dolorosa Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 260
З нами з: 09 грудня 2010, 17:02
Дякував (ла): 152 раз.
Подякували: 135 раз.

Re: Школи м. Тернопіль рекомендації та враження

Повідомлення nadusha » 28 вересня 2017, 10:51

Денис цього року пішов в перший клас 28 школи. Я трохи вагалася чи в 27-26 (школа за 100м від дому, по пішохідній алейці), чи в 28 (старший ходить туди, вже трохи знаю колектив, багато діток з садочку туди пішли, подобається, що ця школа постійно оновлюється стараннями директорки і колективу, йти до 10 хв. є дорога з лежачими поліцейськими на переході). Після зборів в тій і тій школі вибрала 28.
Підготовча проходила звичайно: заняття, доступна плата (частина оплати пішла на школу, частина залишилась на клас). Дуже хороша і творча вчителька (і красива :yes: ) - Коник Надія Ярославівна, використовує багато новинок. Парти розставлені по 3, щоб діти вчились працювати в групах. Вчора в 10 батьків, що зголосились була можливість повернутися в перший клас, нас запросили побувати на всіх уроках. Клас підключений до платформи (чи може воно по іншому зветься класДоджо), вчитель має можливість оцінити діяльність чи поведінку дитини на кожному уроці (бере участь в обговоренні, молодець, не реагує на зауваження, може написати на батьківську сторінку зауваження :=): ). І працюємо з платформою Вчиюей. Вчителька веде свій блог. Я наразі задоволена умовами навчання, вчителькою, класом. Сьогодні збори, з наступного тижня будемо вчитись за програмою Нова українська школа (чи щось на цей манір), буде багато інтегрованих знань. Напишу.
Після "відкритих уроків" побачила збоку свого учня, є ще над чим працювати, але загалом я задоволена поведінкою і роботою на цих уроках. Дуже мені кинулись в очі маленькі шестирічки, які тільки-тільки мають 6 років восени. Їм ВАЖКО. Виконувати інструкції вчителя (розгорніть на такій то сторінці, приготуйте схеми іт.д), зосередитись на виконанні завдання і не відволікатись, не розмовляти (дехто нормально собі витягує телефон і грається, не реагує на зауваження) через свій вік. Діти, яким о-от буде 7 вже з тим мають менше проблем(можливо, то моя суб'єктивна думка, все залежить від дитини).
В школі діє дві групи продовженого дня: одна для шестирічок (зі сном), інша без сну. Вихователь на групі хороша, Денис не жаліється наразі, ходить на групу через день (як в мене друга зміна). Сніданок 14 грн., меню стале, то можна знати, чи дитина буде снідати, чи не захоче. Обід 17 грн. Домашніх завдань нема, можу на свій розсуд просити витерти і переписати окремі елементи (пишуть олівцями), може вчителька поставити зелену точку, що означає звернути увагу на це завдання. Якось так.
: Цього року в 28 школі 5 (!) перших класів.
Дозвольте собі йти по шляху, який робить вас щасливим, не засуджуючи і не картаючи себе за зроблений вибір.
nadusha Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1898
З нами з: 16 лютого 2012, 15:50
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2381 раз.
Подякували: 2212 раз.
Діти: два синочки

Re: Школи м. Тернопіль рекомендації та враження

Повідомлення Dolorosa » 01 жовтня 2017, 21:39

А в 24 хтось цього року пішов? Як там з наповнюваністю, складністю програми?
Зображення
Зображення
Dolorosa Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 260
З нами з: 09 грудня 2010, 17:02
Дякував (ла): 152 раз.
Подякували: 135 раз.

Re: Школи м. Тернопіль рекомендації та враження

Повідомлення nelly » 03 жовтня 2017, 22:28

дівчата, хто що чув про 28школу—садок? Який рівeнь знань—навантажeння?
Життя прeкраснe, якщо навчишся жити. Мeнандр
nelly Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2911
З нами з: 25 квітня 2011, 19:16
Нагороди: 6
Серце форуму (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2203 раз.
Подякували: 2638 раз.
Діти: Дві дівчинки і 1 хлопчик Сивко

Re: Школи м. Тернопіль рекомендації та враження

Повідомлення juli4ka » 04 жовтня 2017, 15:39

Ми ходили в цей садок, школа по навчанню слабенька. Знайомі віддали туди дитину, то незадоволені.
Зображення
juli4ka Офлайн

Аватар користувача
Тільки роззираюся
 
Повідомлень: 11
З нами з: 21 липня 2012, 16:56
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 23 раз.
Подякували: 36 раз.
Діти: Дівчинка Аня
Дівчинка Дана

Re: Школи м. Тернопіль рекомендації та враження

Повідомлення vikilandi » 04 жовтня 2017, 16:03

про 6-ту школу і її директора...
якби не дві зміни, відправила б дітей туди учитись
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
vikilandi Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1089
З нами з: 02 лютого 2016, 15:45
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 918 раз.
Подякували: 666 раз.

Re: Школи м. Тернопіль рекомендації та враження

Повідомлення Marichka » 04 жовтня 2017, 17:34

Прочитала.Гарні ідеї.Сподо6ались,навіть,вимоги до вчителів.
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Поперед.Далі

Повернутись до Школи



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

cron