Глобальні оголошення!



Цікаві місцеві анонси і події! НЕКОМЕРЦІЙНІ!!! творчі

Модератор: Сяна

Re: Цікаві місцеві анонси і події! НЕКОМЕРЦІЙНІ!!! творчі

Повідомлення nadusha » 29 червня 2017, 21:58

Українські та зарубіжні стрічки відтепер можна переглянути просто на Єлесейських полях. У неділю, 25 червня, у Тернополі стартував кінотеатр просто неба в рамках фестивалю «КіноВулиця».

Першими телеглядачі побачили мелодраму, відзняту на реальних подіях – «Лев», «1+1» і трохи моторошну «Штольню». Кінопокази, зазначають організатори, відбуватимуться щодня з 21:00.

Деталі, а також програму, розміщено в соцмережах на сторінці Oudside cinema. Там же можна заздалегідь бронювати місця. Багато глядачів просто беруть коцики, каримати та насолоджуються переглядом стрічок.

Сьогодні ж, о 21:40 покажуть кінофільм про нестандартне кохання двох людей, яким патологічна скромність заважає зробити перший крок. «Закохані невротики» – комедія, мелодрама – Франція – 2010.

О 23:00 відбудеться показ драми 2008 року – «Загадкова історія Бенджаміна Баттона» – США.

Організатори заходу Out Side спільно з Arthouse Traffic та Творчим об`єднанням «КіноХвиля».

Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
Дозвольте собі йти по шляху, який робить вас щасливим, не засуджуючи і не картаючи себе за зроблений вибір.
nadusha Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1898
З нами з: 16 лютого 2012, 15:50
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2381 раз.
Подякували: 2212 раз.
Діти: два синочки

Re: Цікаві місцеві анонси і події! НЕКОМЕРЦІЙНІ!!! творчі

Повідомлення erinaceus » 29 червня 2017, 22:39

Хтось вже ходив? Як враження?
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка

Re: Цікаві місцеві анонси і події! НЕКОМЕРЦІЙНІ!!! творчі

Повідомлення erinaceus » 09 липня 2017, 16:30

І чому то всі наші фестивалі зводяться лиш до наїдків і напоїв? :dash: Що не свято, то все шашлики і пиво. Не хлібом єдиним, як то кажуть... Дуже шкода, що така низька культурна планка наших заходів :cray:
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка

Re: Цікаві місцеві анонси і події! НЕКОМЕРЦІЙНІ!!! творчі

Повідомлення Sms » 10 липня 2017, 11:30

erinaceus написав:І чому то всі наші фестивалі зводяться лиш до наїдків і напоїв? :dash: Що не свято, то все шашлики і пиво. Не хлібом єдиним, як то кажуть... Дуже шкода, що така низька культурна планка наших заходів :cray:


А хто просить то все їсти і пити? :crazy:
В неділю було Місто професій, 20-23 липня Файне Місто, в серпні будуть змагання з водомоторного спорту, на Єлісях кіно)))
В кожному заході можна знайти безліч іншого! Якись однобокий погляд, як на мене ....
Була та Галицька дефіляда, ми з малою хіба що морозива поїли. Попри їжу і пиво був ХоліФест, концерт, дитяча анімація )))
Зображення

ЕСЛИ У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ, ЭТО НЕ ЗНАЧИТ, ЧТО Я ВАШ ВРАГ ИЛИ ИДИОТ... ЭТО ПРОСТО ЗНАЧИТ, ЧТО У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ.... Эдвард Радзинский
Sms Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1698
З нами з: 29 травня 2012, 15:41
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1201 раз.
Подякували: 1237 раз.
Діти: Найкраще мамине сонечко - Дарья:)

Re: Цікаві місцеві анонси і події! НЕКОМЕРЦІЙНІ!!! творчі

Повідомлення erinaceus » 10 липня 2017, 15:07

Sms Однобокий - бо це те, що найбільше кидається в очі. І мета тих фестивалів аж ніяк не культурна. Ці всі заходи - це так, для розбавлення атмосфери. Головна мета - комерційна, принести прибуток власникам кафешок, які там розміщують свої точки, ну і хто там ще, управління парків чи як, хз. І це, на жаль, те, що 80% народу там і робить - п'ють і їдять. На майстер-класах, концертах і т.д. народу обмаль :wink:
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка

Re: Цікаві місцеві анонси і події! НЕКОМЕРЦІЙНІ!!! творчі

Повідомлення TYulia » 10 липня 2017, 19:17

erinaceus написав:Дуже шкода, що така низька культурна планка наших заходів

заходи по факту є на різний смак, але певно така планка наших людей. Я взагалі-то люблю ті всі дефіляди :hi: хоча не пю і не їм там, але часто там ще є щось таке цікавеньке чи то для дітей, чи гончарі щось роблять, чи концерт. Правда вже як неділя, то переважно стараюсь вже в парк не йти, особливо після обіду, бо то вже для мене забагато народу і диму :pardon: та й певно вже надоїло.
Звичайно на цих гастрономічних заходах більше людей, бо й більше грошей там крутиться, краща реклама, краще місце і т.п. Місто Професій наприклад було лише 2-3 години і то в обідній час суботи, що ми навіть всіх точок не встигли обійти, як вони вже поскладались. А за ті гроші, що там малий заробив то обмін був :bad: жувіленди (спонсори) і ще якісь невідомі вафельки і ще щось таке бее. Краще б вже пачку печива від Терра давали.
Перші сім років дитину потрібно любити, другі сім років треба її виховувати, треті сім років - бути їй найкращим другом, а потім відпустити її і молитися, щоб у неї все було добре...
Зображення
TYulia Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1584
З нами з: 09 серпня 2012, 15:27
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) поцілована Богом (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 797 раз.
Подякували: 700 раз.
Діти: маленький чудо-хлопчик

Re: Цікаві місцеві анонси і події! НЕКОМЕРЦІЙНІ!!! творчі

Повідомлення Mama3 » 22 серпня 2017, 23:22

В обласній бібліотеці для молоді (сектор мистецтв), в рамках святкових заходів Тернопільщини з нагоди 26-ї річниці Дня незалежності України, 23 серпня 2017 року о 15.00 год, відбудеться зустріч зі знаним в Україні та за її межами письменником, перекладачем, одним із найбільш шанованим сучасним літератором Василем Шклярем.

Наш гість, офіційний учасник заходів, презентуватиме свій новий, за його словами, бандерівський роман «Троща». Василь Шкляр чудовий співрозмовник, а ще, можливо, один із перших “екранізованих” сучасних українських творців літературного слова. Це приємна подія для нашого міста. Тернополяни матимуть нагоду зустрітися та наживо поспілкуватися із чудовим літературним митцем.

Його перу належать такі історичні романи, як “Залишенець. Чорний ворон”, “Маруся”, “Чорне сонце”, психологічно-містичні “Ключ” та “Кров кажана”, а також десяток інших творів.
Mama3 Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 615
З нами з: 08 листопада 2013, 01:09
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1389 раз.
Подякували: 522 раз.
Діти: Два хлопчики Володя та Олежик і дівчинка Марічка

Re: Цікаві місцеві анонси і події! НЕКОМЕРЦІЙНІ!!! творчі

Повідомлення erinaceus » 23 серпня 2017, 18:22

Я була. Дуже цікаво. Така непересічна особистість. Дуже сподобалось, як читав напам'ять уривок з "Залишинця". Можна було зразу купити його книжки і автограф отримати :wink: Тільки, на жаль, організація підвела. Дуже маленький зал, душно. Бажаючих було значно більше, навіть всі не могли зайти. Для письменника такого рівня і популярності треба значно більший майданчик.
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка

Re: Цікаві місцеві анонси і події! НЕКОМЕРЦІЙНІ!!! творчі

Повідомлення erinaceus » 24 серпня 2017, 09:24

Афіша заходів у Тернополі з нагоди Дня незалежності та Дня міста:

Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка

Re: Цікаві місцеві анонси і події! НЕКОМЕРЦІЙНІ!!! творчі

Повідомлення nadusha » 07 вересня 2017, 10:43

Понад 40 видів спортивних секцій представлять у Тернополі на Ярмарку спорту

10 вересня в концерт-холі "Подоляни" вдруге в Тернополі відбудеться "Ярмарок спорту". Це єдиний захід на території України, відвідувачі якого можуть побачити показові виступи та взяти участь у майстер-класах з усіх видів спорту, представлених в регіоні, повідомляє 20 хвилин.

Організовує захід громадська організація "Об'єднання "Самопоміч".

Відвідувачам представлять понад 40 видів спорту на будь-який смак, для дорослих та зовсім юних: бойові мистецтва, ігрові види спорту, силові види – армреслінг, танці-бальні, спортивні, сучасні, екстремальні та молодіжні види, оздоровчі програми та багато інших.

Протягом дня на майданчиках відбуватимуться відкриті майстер-класи та показові виступи. Глядач може не тільки дізнатись детальну інформацію про даний вид спорту, а й взяти участь у майстер-класі з тренером,ознайомитись та підібрати для себе відповідний напрямок у спорті, а також отримати інформаційний буклет.

Протягом дня в "Подолянах" покажуть себе величезна кількість спортивних секцій. Кожен охочий зможе спробувати себе у різних видах спорту, поспілкуватись із зірками спорту та відкрити для себе щось нове.Триватиме Ярмарок спорту з 12 до 20 години.

"Нашим завдання є створення можливості для дітей та дорослих до занять фізичною культурою та спортом. Такі майстер-класи – це привід познайомитися із більшістю спортивних напрямів, де кожен зможе спробувати себе у певному виді спорту та обрати те, що йому найбільш до душі" - кажуть організатори.

Партнери заходу: генеральний партнер - торгова марка "Опілля" , офіційні партнери - "Фасадсервіс", мережа аптек "Борис" та "Ромашка".


Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
Дозвольте собі йти по шляху, який робить вас щасливим, не засуджуючи і не картаючи себе за зроблений вибір.
nadusha Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1898
З нами з: 16 лютого 2012, 15:50
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2381 раз.
Подякували: 2212 раз.
Діти: два синочки

Поперед.Далі

Повернутись до Що в Тернополі чувати?



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей

cron