Глобальні оголошення!



А ви їздили в Трускавець?

Модератор: taranjka

Re: А ви їздили в Трускавець?

Повідомлення Natalinda » 17 серпня 2017, 09:45

Там нe так далeко зоопарк є. Ми як всe будe добрe — плануємо вибратися. На дeнь і туди і туди
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: А ви їздили в Трускавець?

Повідомлення TYulia » 17 серпня 2017, 21:26

А зоопарк то в самому Трускавці чи де? То ви на день, туди-назад, плануєте?
Перші сім років дитину потрібно любити, другі сім років треба її виховувати, треті сім років - бути їй найкращим другом, а потім відпустити її і молитися, щоб у неї все було добре...
Зображення
TYulia Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1584
З нами з: 09 серпня 2012, 15:27
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) поцілована Богом (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 797 раз.
Подякували: 700 раз.
Діти: маленький чудо-хлопчик

Re: А ви їздили в Трускавець?

Повідомлення LsP » 17 серпня 2017, 23:28

Дівчатка, щодо Трускавця можете у мене запитувати, бо я живу за 5км від нього, якраз посередині між Трускавцем і Східницею, оспіваному Іваном Франком Бориславі, що сміється))). Хоч зараз вже не дуже він і сміється))).

Зоопарк знаходиться в с.Меденичі, це десь в 20км від Трускавця, по дорозі на Львів. Там реально дуже класно, гарні і доглянуті звірі.
Хто приїзджає на довший час, то можна з"їздити в Нагуєвичі в музей-садибу Івана Франка, можна на скали Довбуша, або в Східницю помилуватись горами і попити справжню нафтусю)
LsP Офлайн


Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 76
З нами з: 12 лютого 2014, 13:49
Нагороди: 2
багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 238 раз.
Подякували: 237 раз.
Діти: Три красунечки :)

Re: А ви їздили в Трускавець?

Повідомлення Natalinda » 18 серпня 2017, 02:25

TYulia так, ми плануємо на день. Кажуть що години вистачає на зоопарк. LsP справді за годину можна все обдивитися?
Ми наразі плануємо на 2-3 години в зоопарк, а потім в дельфінарій. Якщо поїздка відбудеться таки, то розкажу)

Гляну за Східницю, як недалечко, і буде погода то помилуватися можна було б.
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: А ви їздили в Трускавець?

Повідомлення LsP » 18 серпня 2017, 10:45

Natalinda написав:TYulia так, ми плануємо на день. Кажуть що години вистачає на зоопарк. LsP справді за годину можна все обдивитися?
Ми наразі плануємо на 2-3 години в зоопарк, а потім в дельфінарій. Якщо поїздка відбудеться таки, то розкажу)

Гляну за Східницю, як недалечко, і буде погода то помилуватися можна було б.

за годину можна лише обійти, але нормально не роздивитесь. Бо народу там тьма, звірів, птахів величезна кількість. Тому мінімум 2 години точно потрібно).
Східниця поруч, з Трускавця їздять маршрутки, але найкращк сідати не на Трускавець-Східниця, а на львівську Львів-Східниця, вона через Трускавець їде прямо на Борислав і на Східницю, не обїзджає всі зупинки і всі мікрорайони, так швидше можна доїхати, і ходить автобус щогодини).
LsP Офлайн


Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 76
З нами з: 12 лютого 2014, 13:49
Нагороди: 2
багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 238 раз.
Подякували: 237 раз.
Діти: Три красунечки :)

Re: А ви їздили в Трускавець?

Повідомлення Natalinda » 18 серпня 2017, 14:43

Ми машиною, то нам нібин не напряжно має бути. Єдине що дощ на неділю обіцяють. То ми з самого ранку в зоопарк, а на другу годину в дельфінарій сподіваємося потрапити
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: А ви їздили в Трускавець?

Повідомлення LsP » 18 серпня 2017, 16:49

Natalinda написав:Ми машиною, то нам нібин не напряжно має бути. Єдине що дощ на неділю обіцяють. То ми з самого ранку в зоопарк, а на другу годину в дельфінарій сподіваємося потрапити

Зоопарк по дорозі з Львова в Трускавець, при в"їзді в село Меденичі.
Від дельфінарію отримаєте реальну насолоду)))
LsP Офлайн


Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 76
З нами з: 12 лютого 2014, 13:49
Нагороди: 2
багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 238 раз.
Подякували: 237 раз.
Діти: Три красунечки :)

Re: А ви їздили в Трускавець?

Повідомлення Natalinda » 20 серпня 2017, 22:49

TYulia відчитуюся))))))
Були! Бомбезно!!!!! Задоволення шалене!!!! (але я от така є що навіть бачачи "Бременських музикантів" впяте - аплодую, як вперше!)
Маємо з чим порівняти, бо були в Київському дельфінарії. Меньший звісно по розмірах, дещо простіша програма, але все одно БОМБА!!!! Минулого разу сину було майже 4. Памятає слабо. Цьогорічних вражень буде на ого-го! Сидів у першому ряду, дельфіни його оббрискали, як і більшість тих, хто в перших рядах сиділи))))) Попав мяч до нього в руки (був номер, де дельфіни відбвали в зал величезні мячі хвостами) Програма займає годину часу. Людей практично повен зал. Але видно гарно звідусіль. Чоловік сидів у пятому ряді.
Більше ніде не були у самому Трускавці. Була думка зайти десь перекусити, але вирішили, що в курортному містечку ціни мали б бути теж курортні)))) тому обійшлися супермаркетом)))) Але думаю, що якби залишитися переночувати, то цікаво було б прогулятися самим Трускавцем, позаглядати на готелі та санаторії.
Про зоопарк іду у відповідну тему.
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: А ви їздили в Трускавець?

Повідомлення TYulia » 21 серпня 2017, 08:50

Чи є зміст бронювати білети наперед? Якщо то вихідні.
Перші сім років дитину потрібно любити, другі сім років треба її виховувати, треті сім років - бути їй найкращим другом, а потім відпустити її і молитися, щоб у неї все було добре...
Зображення
TYulia Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1584
З нами з: 09 серпня 2012, 15:27
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) поцілована Богом (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 797 раз.
Подякували: 700 раз.
Діти: маленький чудо-хлопчик

Re: А ви їздили в Трускавець?

Повідомлення Natalinda » 21 серпня 2017, 09:29

Я купувала чкрeз нeт. Нас мало бути 5 то я побоялася. Тим більшe що показувало вжe мало місць. Алe білeтів було щe вдосталь. Я так розумію що той сайт з білeтами лишe один сeктор продає. Тому можна й так іхати, головнe прийти завчасу.
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Поперед.Далі

Повернутись до Відпочинок та туризм



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей