найбільший родинний форум Тернопільщини

Відповісти

Re: Педикюр і манікюр

25 липня 2017, 21:33

мав би місяць триматися, напeвно до 1.5год

Re: Педикюр і манікюр

26 липня 2017, 10:12

півтори години
ношу поки не дочекаюся вільного місця)))))
2 тижні чудово, далі в залежності від інтенсивності польових робіт))))

Re: Педикюр і манікюр

26 липня 2017, 10:43

Наталь, то у Віри на сторінці твої медово-соняшникові нігтики?

у пене стабільно до 3 тижнів класно носиться, потім може почати відслоюватися біля основи нігтя, особливо коли руки часто у воді

Re: Педикюр і манікюр

26 липня 2017, 12:11

У мене теж раніше було 3 тижні, а тепер 2 тижні мають ідеальний вигляд, а потім потрошки починають псуватися. То треба розраховувати десь днів 16-18. Ну і влітку почали нігті швидше рости, відповідно швидше відростає, то вже хочеться поновити.

Re: Педикюр і манікюр

26 липня 2017, 12:23

Сяна так, то мої))))

Re: Педикюр і манікюр

26 липня 2017, 13:03

який її сайт?

Re: Педикюр і манікюр

26 липня 2017, 13:56

незнаю чи має вона сайт, навряд чи
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
- ось сторінка ФБ

Re: Педикюр і манікюр

01 серпня 2017, 10:26

В мене тримається тиждень ідеально))

Re: Педикюр і манікюр

01 серпня 2017, 13:45

Дівчата, вибачте за вибагливість, але тиждень - півтора - то мало для гель-лаку. Тратити щотижня 3 год часу, щоб намалювати, та ще й грошей немало - якось не дуже цікаво. в мене на роботі дівчата носять 4-5 тижнів. Оце я розумію тримається. в мене цього разу тиждень протримався ідеально. Вже другий тиждень ношу. Чекаю скільки проношу, бо записана аж на 30 серпня на другий раз. Як не виношу - доведеться шукати іншого майстра, щоб зробити швидше.

Re: Педикюр і манікюр

01 серпня 2017, 14:35

Я завжди "котила бочку" на свої паршиві нігті, але до того часу поки не знайшла свого ідеального майстра манікюру. Одного разу довелося носити гель-лак аж 6! тижнів, бо дівчинка в якої я роблю була закордоном. До того міняла майстрів, як не мудра, і ніхто не міг мені догодити, бо через тиждень дефектів на нігтях було море. Тому зробила висновок, що все залежить від майстра. Ну і особисто для мене, ідеальними
є лаки фірми Koddi))
Відповісти