Глобальні оголошення!



Плануємо на море

Модератор: taranjka

Re: Плануємо на море

Повідомлення Kisja » 17 червня 2017, 14:24

Кароліно Бугаз - то Здається біля Затоки - ми були у Затоці минулого літа - сподобалось. але жили не в самій затоці, а на дачах Затоки - там море чистіше - пляж широкий - на узбережжі пансіонат Льовушка.
Зображення
Kisja Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 762
З нами з: 10 листопада 2011, 20:08
Нагороди: 1
Успішне грудне вигодовування (1)
Дякував (ла): 173 раз.
Подякували: 442 раз.
Діти: Донечка Софія

Re: Плануємо на море

Повідомлення flash-ka » 04 липня 2017, 17:56

ХАЛЕПА ((
Дівчата, цікавлять контакти часного сектора в с. Морське Миколаївської обл.
Або інший маленький населений пункт в Одеській обл.
Зображення
flash-ka Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1391
З нами з: 10 липня 2012, 12:49
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1125 раз.
Подякували: 1186 раз.
Діти: донечка Вікторія

Re: Плануємо на море

Повідомлення vikilandi » 04 липня 2017, 22:35

flash-ka маю контакти з маленького села Курортне
vikilandi Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1089
З нами з: 02 лютого 2016, 15:45
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 918 раз.
Подякували: 666 раз.

Re: Плануємо на море

Повідомлення Sms » 05 липня 2017, 07:52

Таня, ми щойно повернулись з самої Одеси. Були на Лузановці. Можна і в часному секторі жити і в пансіонатах на березі. Вода залежить від підводних течій. Минулого року в середині була холодна по нашому приїзді, за 2 тиждні як парне молоко. Приваблює в Одесі, шо в разі дощу можна піти у місто погуляти. Що робити з дітьми у дощ в Затоці? В вересні-як пощастить. Одного року були кінець серпня-початок вересня-постійно дощило. Того року в середині вересня засмагали і купались.
Зображення

ЕСЛИ У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ, ЭТО НЕ ЗНАЧИТ, ЧТО Я ВАШ ВРАГ ИЛИ ИДИОТ... ЭТО ПРОСТО ЗНАЧИТ, ЧТО У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ.... Эдвард Радзинский
Sms Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1698
З нами з: 29 травня 2012, 15:41
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1201 раз.
Подякували: 1237 раз.
Діти: Найкраще мамине сонечко - Дарья:)

Re: Плануємо на море

Повідомлення кcuxa » 05 липня 2017, 20:39

vikilandi написав:flash-ka маю контакти з маленького села Курортне

Скиньте контакти в п.п.
кcuxa Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 472
З нами з: 18 лютого 2016, 01:37
Дякував (ла): 122 раз.
Подякували: 184 раз.
Діти: 2

Re: Плануємо на море

Повідомлення Ніла » 07 липня 2017, 15:27

Були вже і в Затоці і в Одесі, не можу щось порадити, мені не сподобалось.Не вміють ще організувати гідний сервіс, а шкода.Якось одного року поїхали далі в с.Приморське Вилковський р-н - там пляжі пусті тому і чисто, в закладах цінують кожного відвідувача, кухня бессарабська.Але в дощ немає що робити.
Ніла Офлайн


Тільки роззираюся
 
Повідомлень: 44
З нами з: 25 квітня 2017, 17:10
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 5 раз.

Re: Плануємо на море

Повідомлення світланка2011 » 09 липня 2017, 07:24

Доброго дня форумчанки я своїх діток 28.06.2017 відвезла в Скадовськ ( Херсонської області ). Я їх там залишила ,з ними була на морі 4 дні. На море ходили і зранку і після обіду .Море чисте ,заходиш у воду і можна побачити дно. Медузи правда є ,але це не саме страшне. Море не глубоке дітям моїм сподобалось. Вони у мене проживають в районі дитячих таборів у родичів. Кожний день мені телефонують і розповідають про погоду . На пляж ми ходимо в цьому районі,про центральний пляж сказати нічого не можу бо там не була. У мене співробітниця їде в Скадовськ на відпочинок ,то житло зняла 120 грн доба на 1 особу ,з усіма зручностями правда зручності на 2 блоки.
P.S. А тепер інформація для багатодітних сімей раджу брати посвідчення дітей з собою. Я дітей відвозила в Скадовськ поїздом білети брала на поїзд дитячий,коли приїхали в херсон біля ж/д вокзалу стоять маршрутки на Скадовськ цїна у них 100 грн з людини,так як мені треба було взяти квиток на автобус на повернення додому ,то ми пішли на автовокзал ( йти туди хвилин 20 пішки ). І на автовокзалі взявши квиток на зворотній шлях додому. Я взяла пільгові квитки на маршрутку в Скадовськ (показавши обовязково посвідчення дитини з багатодітної сімї ) ціна квитка 12 грн (це послуга каси ) і дорослий 75 грн за 1.5 години ми доїхали в Скадовськ. І якщо Вам у Ваому місті відмовляють перевозити дітей по пільгам (наприклад в іншу область) ви сміло звернайтесь в укртрансбезпеку ,яка є в кожній області.
світланка2011 Офлайн


Привіт, а ось і я!
 
Повідомлень: 2
З нами з: 30 квітня 2017, 21:34
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 1 раз.
Діти: троє дівчаток

Re: Плануємо на море

Повідомлення Sone4ko » 09 липня 2017, 09:51

Я от сама бiля моря живу, так що менi не дуже потрiбно вирiшувати, куди вирушити в пошуках врятунку вiд спеки. Бувала роки 3 назад у подруги в Одесi, не можу сказати що Азовське на Чорне море дуже рiзняться, але й однаковими назвати не можна також. Планую вмовити чоловiка полетiти в Турцiю в кIнцI лiта, нiколи там не бувала, а чоловIк пропонував декiлька разiв таку подорож
Sone4ko Офлайн

Аватар користувача
Привіт, а ось і я!
 
Повідомлень: 1
З нами з: 08 липня 2017, 21:26
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: Плануємо на море

Повідомлення Sms » 09 липня 2017, 13:34

В Скадовську чисте море? :nea:
Вперше про таке чую! Все життя там все в водорослях біля берега було :crazy:
Зображення

ЕСЛИ У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ, ЭТО НЕ ЗНАЧИТ, ЧТО Я ВАШ ВРАГ ИЛИ ИДИОТ... ЭТО ПРОСТО ЗНАЧИТ, ЧТО У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ.... Эдвард Радзинский
Sms Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1698
З нами з: 29 травня 2012, 15:41
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1201 раз.
Подякували: 1237 раз.
Діти: Найкраще мамине сонечко - Дарья:)

Re: Плануємо на море

Повідомлення Наталка » 21 серпня 2017, 11:58

Дівчата, розкажіть про Коблево. Бабуся з дідусем кличуть нас на море. Але вперлися лише в Коблево, бо туди ще не їздили. Цікавить відпочинок з дітьми.
Зображення
Наталка Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 139
З нами з: 23 січня 2015, 16:49
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 79 раз.
Подякували: 92 раз.
Діти: Дівчинка Даруся

Поперед.Далі

Повернутись до Відпочинок та туризм



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість