Глобальні оголошення!



Товари з Іекеї

Музика, серіали, фільми, телепередачі, книжки, які ми рекомендуємо, обговорюємо, застерігаємо

Модератор: taranjka

Re: Товари з Іекеї

Повідомлення кcuxa » 08 грудня 2016, 22:03

TattyMummy написав:Маємо отакий стелаж на - дуже кльова штука. Недешевий :( але можна купити окремо ящики і хто має можливість зробити з дерева або дсп.
Прихований текст
я щось схоже бачила в "Епіцентрі"
кcuxa Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 472
З нами з: 18 лютого 2016, 01:37
Дякував (ла): 122 раз.
Подякували: 184 раз.
Діти: 2

Re: Товари з Іекеї

Повідомлення erinaceus » 14 червня 2017, 22:10

Щось я розчарована ікеївськими товарами... Кухонне приладдя, постіль і т.д. -- 2-3 роки і треба оновлювати :sad: Так, в них цікаві рішення, практичні речі, але по якості дуже посередньо.
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка

Re: Товари з Іекеї

Повідомлення flower » 15 червня 2017, 09:13

erinaceus чим ти саме розчарована, кинь ссилки будь ласка.
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Re: Товари з Іекеї

Повідомлення erinaceus » 15 червня 2017, 12:40

flower Отакі тарілки
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!

Пішли по них тріщини, і то суто зверху по всій поверхні, такі дрібні. Воно на користування не впливає, але вигляду не має зовсім.

Кухонні прибори
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
Пішли спати найраніше :hi: Ті зелені ручки повідвалювалися дуже швидко, без можливості подальшого ремонту. Можливо, суцільні металеві більш довговічні.

Дошки для нарізки
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
Так ніби по них трактор їздив. Моя дерев'яна а-ля радянська взагалі ветеран, порівняно з цими ::Р:

В ножах почали облазити ручки [url]http://www.ikea.com/gb/en/products/cookware/knives-chopping-boards/ändlig-3-piece-knife-set-light-grey-white-art-70257624/[/url]

Ще коврик для ванни, такий на липучках, щоб ноги не скользили (не бачу на сайті) потріскався весь, прийшлося викинути.

Короче, не катастрофічно, але все одно не радує. Просто маю аналогічні речі інших фірм, то служать набагато довше. А IKEA то такий собі середній сегмент, з непоганими цінами і посередньою якістю.
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка

Re: Товари з Іекеї

Повідомлення flower » 15 червня 2017, 16:30

Для того я цю тему і створила, щоб ділились досвідом. Бо є товари дуже хороші, а є і какашка :hi: А пластмаса, то є пластмаса, вона вся зношується швидко. Такі пастмасові дошки не є довговічні, і вони і розраховані на те, щоб їх часто змінювали, та і гігієнічніше це. Єдине, що здивувало, що тарілки потріскали. Може то глазуровні, а ти їх в посудомийці мила, а глазур від високих температур тріскає.
Я от маю дитяче деревяне крісло для годування, довольна як слон ним. На нього сідали і такі досить масивні дорослі, а йому хоть би що.
Скляна велика миска, вона доречі гігантська
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
дуже зараз використовується у мене в сезон салатів з руколи і всякої зелені. Я вже всім її своїм близьким подарила, всі задоволені і так стильно дивиться.
Стакани, що в першому дописі я кидала, користуюся щодня, обожнюю їх. Вони в мене і на щодень і на гості, навіть не хочеться витягувати з коробок інші які маю. Побила десь штуки 2, їх важко побити але я умудрилася. З 16 штук вже 14, але класно, що продаються поштучно і завжди можна докупити.
Єдине, що швидко в мене вийшло з ладу, то ті підставки під посуд на стіл плетені. В мене діти постійно на них щось розливали, приходилось під краном їх добряче мити,а та солома води не дуже любить, вбирає воду, довго сохне, а потім починає сипатись.
Замовила малій крісло до письмового стола і дзеркало, яке з заді яке має вішачки і підставку для одягу в якому ходив, але в шафу вже не повісиш. Ще не приїхало, то відпишуся потім і про них.
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Re: Товари з Іекеї

Повідомлення flower » 15 червня 2017, 16:37

А ще я дуже задоволена дитячим сидінням на унітаз і підставкою. Маю ще від Чіко дорожче в 5 разів, але таки Ікеївське більше подобається і практичніше, бо легко миється. Хочу ще горшка малому з Ікеї взяти. У кого був, зручний?
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Re: Товари з Іекеї

Повідомлення erinaceus » 16 червня 2017, 15:38

flower Ну так. Як і в кожної фірми, в них є гарні речі, а є і не дуже.
В тому і справа, що тарілки милися вручну, хоч і підходять для посудомийки. Потріскали не всі, то може якісь браковані попалися.
Сидіння на унітаз нам теж дуже подобається. Класне і зручне. А горшок якраз чіковський був, підійшов нам найбільше :yes:
Склянки такі дійсно вічні. Але скло є скло, навіть таке грубе б'ється. Хоч я і не фанатка посуду в такому стилі.
Подушки в них непогані. Добре перуться і не збиваються. Диванні подушечки для декору також гарні. Форму тримають, хоч і пралися сто раз і на сонці сушилися.
Килимки у ванну на вигляд мені особисто не дуже подобається, але на дотик приємні. Перуться і сохнуть дуже швидко, зразу відновлюють форму. Але за рахунок високого ворсу, після того як на них постоїш, втрамбовуються, ну і вигляд вже не той. Поки не попереш знову.
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!

Прищепки отакі не сподобались
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
Але зручно, що у відерку.
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка

Re: Товари з Іекеї

Повідомлення TattyMummy » 16 червня 2017, 15:57

У нас горшок звичайний зелений Ікеа, той дешевший. Мені подобається. Зручний, легкий. Для дівчинки нам підходить.
Зображення
Зображення
TattyMummy Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 956
З нами з: 09 лютого 2010, 22:33
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 828 раз.
Подякували: 776 раз.
Діти: Двоє синочків і заюся доця

Re: Товари з Іекеї

Повідомлення flower » 17 червня 2017, 17:42

TattyMummy а є різниця в горшках для дівчинки і для хлопчика? Бо Матвій мій взагалі ще на горшок не сідає, категорично проти. Вдається лиш його на унітаз посадити, але поки він ще не розуміє що туди треба робити))))
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Re: Товари з Іекеї

Повідомлення TattyMummy » 17 червня 2017, 18:38

Для хлопців, якщо пісяють сидячи, краще щоб спереду виступ трошки був, бо може йти все мимо :)
Зображення
Зображення
TattyMummy Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 956
З нами з: 09 лютого 2010, 22:33
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 828 раз.
Подякували: 776 раз.
Діти: Двоє синочків і заюся доця

Поперед.Далі

Повернутись до Ділимося враженнями



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей