Глобальні оголошення!



Наплічник для школяра

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Re: Наплічник для школяра

Повідомлення eney » 13 червня 2017, 15:38

В нас вже рік відслужив deuter junior, задоволені, легкий, надійний, поперечне кріплення на грудях що примає плечові лямки. Буде ще як мінімум на 1 рік, і як стан не сильно постраждає, то і молодшому прослужить.
О спорт, ты - мир!
Пьер де Кубертен
eney Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 970
З нами з: 18 січня 2011, 17:03
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 695 раз.
Подякували: 786 раз.
Діти: В домі заплавляють Олексій і Марк.

Re: Наплічник для школяра

Повідомлення flower » 14 червня 2017, 18:29

Сьогодні була в школі на батьківських зборах. У нас в школі вже з цього року буде нова система освіти запроваджена, фінська. А в наступному році вона буде впровадженна у всіх школах. Книжок не буде, лише зошит і роздруковки. Тому рюкзак буду брати Діснеєвський, вони мені дуже подобаються давно, та не ортопедичні і не розраховані на велику вагу.
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Re: Наплічник для школяра

Повідомлення кcuxa » 14 червня 2017, 19:57

flower написав:Книжок не буде, лише зошит і роздруковки. Тому рюкзак буду брати Діснеєвський, вони мені дуже подобаються давно, та не ортопедичні і не розраховані на велику вагу.

В нас математика була одна на двох цілий рік, то вчителька до дому не давала тільки використовували на уроці. То математика вивчалась по полуфінській системі. :hi:
кcuxa Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 472
З нами з: 18 лютого 2016, 01:37
Дякував (ла): 122 раз.
Подякували: 184 раз.
Діти: 2

Re: Наплічник для школяра

Повідомлення taranjka » 14 червня 2017, 20:22

flower написав:У нас в школі вже з цього року буде нова система освіти запроваджена, фінська. А в наступному році вона буде впровадженна у всіх школах.

можеш трохи більше розказати, що це таке? Ще не чула ніде такої інформації
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Наплічник для школяра

Повідомлення Радмила » 15 грудня 2017, 01:10

Дівчатка, пора купувати рюбзачки до школи. Бачила хороші знижки на розетці. В них в грудні завжди розпродаж. Хто планує на наступний рік. Не пропустіть момент!!!! :clapping:
Зображення
Зображення
Щастя є
Радмила Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1144
З нами з: 29 листопада 2009, 15:06
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 1321 раз.
Подякували: 1747 раз.
Діти: Старша донечка Менша донечка

Re: Наплічник для школяра

Повідомлення Sms » 15 грудня 2017, 09:23

Дуже слушно! Дід Мороз має принести "набір першокласника".
Дівчатка, ще розкажіть на що звертати увагу при виборі першого наплічника? Вони можуть не підійти по розміру? Буся доволі висока і плотна як для 5,5 років.
Зображення

ЕСЛИ У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ, ЭТО НЕ ЗНАЧИТ, ЧТО Я ВАШ ВРАГ ИЛИ ИДИОТ... ЭТО ПРОСТО ЗНАЧИТ, ЧТО У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ.... Эдвард Радзинский
Sms Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1698
З нами з: 29 травня 2012, 15:41
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1201 раз.
Подякували: 1237 раз.
Діти: Найкраще мамине сонечко - Дарья:)

Re: Наплічник для школяра

Повідомлення Marichka » 15 грудня 2017, 09:57

Що6 туди помістилось таке,як на А4
6уває,що дуже маленькі
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: Наплічник для школяра

Повідомлення vikilandi » 15 грудня 2017, 12:12

Sms для наплічників є розмірна сітка, залежить від зросту. Якщо вибиратимеш на розетці, то там є опція вибору. Для школярів усі рюкзачкі можна помістити А4, то для дошкільнят шиють нижчі. У мене ситуація була протилежна, мій син низького зросту , а бачачи як до школи йдуть школярі схожі на космонавтів, бо явно помітно, що наплічник їм завеликий, тому звертала увагу на розміри/вагу рюкзачка. Я купувала минулого року на розпродажі у розетці зі знижкою 50% Kite. Раджу вибрати декілька цікавих моделей, зареєструватися на сайті і додати їх в "бажання". Потім розетка присилає спецпропозиції, які на сайті для загалу не видні. Іноді бувають знижки 10-20% із розссилки, тоді коли на сайті ніяких акцій не анонсують. А іноді великі знижки на нові моделі, потім таких навіть на величезних розпродажах немає. Я так профукала кенвуд, тепер себе гризу, але дорожче, ніж тоді не куплю. Буду вичікувати...
vikilandi Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1089
З нами з: 02 лютого 2016, 15:45
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 918 раз.
Подякували: 666 раз.

Re: Наплічник для школяра

Повідомлення vikilandi » 15 грудня 2017, 12:15

А ще звертайте увагу на проблискові стрічки на рюкзачках. Чим більше - тим краще. Іноді маленького пішоходо в неяскравому одязі у темну пору (після 17-18 год) помітно лише завдяки таким наплічникам.
vikilandi Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1089
З нами з: 02 лютого 2016, 15:45
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 918 раз.
Подякували: 666 раз.

Re: Наплічник для школяра

Повідомлення мамаНастусі » 15 грудня 2017, 20:07

Sms написав:Дуже слушно! Дід Мороз має принести "набір першокласника".
Дівчатка, ще розкажіть на що звертати увагу при виборі першого наплічника? Вони можуть не підійти по розміру? Буся доволі висока і плотна як для 5,5 років.

Для першокласників рекомендовані рюкзаки, які мають короб, тому що в ньому максимально рівномірно розприділяється вага, навіть якщо дитина не акуратно поскладає все начиння. Має буть максимально жорстка ортопедична спинка, добре коли є пластина, щоб дитина не горбиласи під рюкзачком. Лямки мають бути S - подібної форми, широкими і достатньо щільними. Проризинене дно і світловідбиваючі елементи, ручка для завішування і для носіння в руці. І ще важливо звертати увагу як пришиті ручки - вони мають бути пришиті рівно і міцно.
Зображення
Зображення

А жити без цілі - це не жити, а існувати
мамаНастусі Офлайн

Аватар користувача
Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 81
З нами з: 07 червня 2013, 13:03
Звідки: Тернопіль - Дружба
Дякував (ла): 87 раз.
Подякували: 87 раз.
Діти: Анастасія і Софія

Поперед.Далі

Повернутись до Школи



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей

cron