найбільший родинний форум Тернопільщини

Відповісти

Re: А у вас є брови?

29 грудня 2016, 09:51

Який салон? Що коштує 1\4 такого ноухау? То ще треба жорсткий пензлик, щоб малювати? Воно жирне як помада, чи висихає?

Re: А у вас є брови?

29 грудня 2016, 09:55

Я зараз у Львові, салон тутешній. Ціна 250 грн за чвертку. Так, висихає, не блищить, щіточка у мене звичайна м’якенька від олівця для брів, мені зручно такою. В неті вони дешевші, ну, але їх там не ріжуть, а одного тону на 2 роки, мені занадто. Але я не малююсь день-у-день.

Re: А у вас є брови?

29 грудня 2016, 10:24

Легендарна помадка для брів від Анастасія Беверлі Хілс, не дешева, але дуже нашумівша річ. Маю бажання замовити, але не знаю який колір. Але чула ще про одну в виді тюбика (як блиск для губ), що фікує і надає колір одразу, бо після помадки АБХ бажано ще гелевий фіксатор зверху. Але забула, що то за фірма тої другої класної штуки для брів. Поки домальовую олівці ще свої. І зацінила покраску брів хною, тримається довше ніж фарба. А в майбутньому планую мікроблейдінг чи щось в тому роді.

Re: А у вас є брови?

29 грудня 2016, 13:55

Дуже цікава річ. Треба буде пошукати в неті або в магазинах

Re: А у вас є брови?

07 червня 2017, 11:31

Хтось чув про вищипування ниткою? Як воно?

Re: А у вас є брови?

07 червня 2017, 15:03

Татьяна119 написав:Хтось чув про вищипування ниткою? Як воно?

я вже не раз робила. скажу відверто: трохи неприємна процедура, але дуже чистенько і гладенько після неї.

Re: А у вас є брови?

29 червня 2017, 14:32

А в мене чорні брови і густі, в школі вчителі заставляли ідти вмиватися, думали, що я їх нафарбувала, чудні :dash: В мене і на данний час густі і чорні, я ними задоволена :wink: .

Re: А у вас є брови?

29 червня 2017, 14:59

Моя знайома, яка живе в Канаді, запитувала мене,: "Чому у дівчини перше, що має кидатися в очі -це мають бути чорні неприродні брови :hi: "
У мене зараз мої природні. Сама щіпаю останнім часом, часом олівцем підфарбовую, як роблю макіяж. Але це справа особистого смаку.

Re: А у вас є брови?

29 червня 2017, 15:05

Sam То тільки у нас зараз така мода на густі і темні брови :wink: В інших країнах такого нема. Тому наших там зразу видно :hi: Ну і мабуть тут приїжджим кидаються в очі такі панянки :***:

Re: А у вас є брови?

29 червня 2017, 15:35

Я не люблю таких густих і насичених брів, вони мені схожі на вірменок з гаремів(
Відповісти