Глобальні оголошення!



Кесарський розтин

Re: Кесарський розтин

Повідомлення eney » 22 травня 2017, 08:49

Так, то була основна причина, кр мав бути плановий 4травня, але 2моє чудо порухав головою, я кр не хотіла страшно, того зразу прискакала до Жиляєва, і він пробував перевернути Марка, не вдалось. Але я вирішила чекати, мол а вдруг. В суботу 6 я собі дала жару з посадкою журавлини і лохини, попередньо вириту яму заповнювала змішаною сосною торфом піском і грунтом, вечері ще прогулялись з малим десь км 6, короче до ліжка ледь доповзла. 7 травня о 4ранку відійшли води, в 10приїхала в лікарню, схватки слабкі 6 або 8хв. Через 2години мене положили під окситоцин, до 17години розкриття було 4,5см, тільки мною почало трясти, попередній день і безсонна ніч дались в знаки, до 18стало ясно всім що навіть як я розкриюсь то сил на потуги вже не буде. Так що в 19 з копійками я вже була розрізана:(.
Зара почуваю себе якоюсь лишньою в домі, нічого не можна, пішла на цьому тижні газон покосити, то вечері був дискомфорт, і так у всьому, дома роботи завал, а я лиш їсти зварити можу:( он тільки в суботу перший раз вийшла, і то вечері мною почало трусики, морозило. Нічого доброго для жінки то Кр не дає, я вже мовчу про те що пів року ніякого спорту і дивлячись в зеркало нічого крім тошноти в мене не виникає, хоч і шов Шпикула зробила дуже акуратно і низенько.
О спорт, ты - мир!
Пьер де Кубертен
eney Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 970
З нами з: 18 січня 2011, 17:03
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 695 раз.
Подякували: 786 раз.
Діти: В домі заплавляють Олексій і Марк.

Re: Кесарський розтин

Повідомлення Sam » 22 травня 2017, 09:10

Вкотре переконуюсь, що кожному своє. Я, навпаки набагато швидше відновилася після КР, ніж після природніх. Після природніх мені було дуже важко, навіть ходити, вже мовчу про те, щоб сісти чи лягти чи перевернутися. Народила сама я швидко, а от після, то якийсь капець був. А після КР мені було легко. Звичайно, перший місяць нічого важкого не піднімала. А далі як завжди. Але я живу в квартирі, то такої роботи як в будинку у мене немає. Шов ніяких емоцій не викликає, ну є він, бо завдяки йому народилася моя доця.
Коли я дізналася, що дитина сидить, була в шоці, бо дуже хотіла сама народжувати. Але в результаті рада, що все так сталося.
Sam Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 580
З нами з: 14 липня 2014, 17:08
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 717 раз.
Подякували: 562 раз.
Діти: Синочок і донечка

Re: Кесарський розтин

Повідомлення nelly » 22 травня 2017, 10:16

eнeй, а чо так швидко окситоцин капали? Мeні сказали що капатимуть чeрeз 24год після того як відійшли води,добрe що родила швидшe.
Життя прeкраснe, якщо навчишся жити. Мeнандр
nelly Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2911
З нами з: 25 квітня 2011, 19:16
Нагороди: 6
Серце форуму (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2203 раз.
Подякували: 2638 раз.
Діти: Дві дівчинки і 1 хлопчик Сивко

Re: Кесарський розтин

Повідомлення eney » 22 травня 2017, 10:43

Не розкривалась матка, того так швидко почали капати. Ну в нас нині 15день, то я вже активна, в одязі досить нормально виглядаю, але сил тих нема, за Олексою я вже через 5год ходила, а через 2тижні була як до вагітності.
О спорт, ты - мир!
Пьер де Кубертен
eney Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 970
З нами з: 18 січня 2011, 17:03
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 695 раз.
Подякували: 786 раз.
Діти: В домі заплавляють Олексій і Марк.

Поперед.

Повернутись до Кесарський розтин



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей