Глобальні оголошення!



Соціальна картка тернополянина.

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Соціальна картка тернополянина.

Повідомлення Радмила » 11 травня 2017, 14:22

Народ, хто в темі. А ну розтолкуйте мені , що то за афера від міської влади з соціальною карткою тернополянина для дітей?
Нам в школі роздали сьогодні листочки. Сказали заповнити, оплатити 57 гривень, і потім дітям роздадуть пластикові картки, що даватимуть знижку на проїзд 50%. Я щось не зрозуміла, а нащо воно мені?
Мені цілком задовільняв учнівський квиток за 2 гривні. За що я повина платити 57 гривень і який термін дії тої картки. В мене діти за рік на 57 гривень не наїздять, бо ми до школи пішки ходимо.
Прокоментуйте хто в курсі.
Зображення
Зображення
Щастя є
Радмила Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1144
З нами з: 29 листопада 2009, 15:06
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 1321 раз.
Подякували: 1747 раз.
Діти: Старша донечка Менша донечка

Re: Соціальна картка тернополянина.

Повідомлення Радмила » 12 травня 2017, 11:32

Оце мені відповіли
З 1 грудня , було запроваджено перший рівень автоматизованої системи оплати проїзду в електричному транспорті . Дана система дозволяє вести чіткий облік обороту коштів за надані транспортні послуги , та запровадити ефективний контроль за оплатою проїзду . Запуск даної системи на електротранспорті дав можливість підняти рівень збору виручки на 25%, що довело доцільність даної​ системи , та дозволило Тернопільелектротрансу втриматись на плаву в час коли їм підняли вартість електроенергії з 1.08 до 2.70 . На даний час розпочинаються роботи по навчанні персоналу приватних перевізників , та встановлення обладнання в маршрутках з подальшим підключенням до автоматизованої системи оплати проїзду . Приблизно з вересня (можливо раніше ) буде запроваджено дефиринційований тариф який дозволить мінімізувати готівковий розрахунок в транспорті​. Наприклад в маршрутках вартість готівкової оплати проїзду буде 8 грн. , по транспортній картці яку можна придбати в пунктах продажу (розташування є на сайті детранспорт) вартість однієї їздки буде 5 грн. (Поповнюватися такі картки будуть​ пакетами їздок наприклад 40 їздок) , а по карті Тернополянина вартість буде 4 або 4.50 грн. . Такого типу картки будуть поповнятись в тих же пунктах продажу , а в подальшому і через Інтернет , на довільну суму коштів , які будуть списуватись відповідно до типу транспортного засобу .

Що стосується пільгового проїзду в транспорті , як і в Європі вся пільга буде персоніфікована , а картка буде містити фото і ПІБ для ідентифікації особи , відповідно картки будуть програмуватись на пільгове списання коштів для учнів/студентів , та на фіксацію або списання безоплатних їздок для пасажирів які мають право на безоплатний проїзд .
Це робиться для того щоб був чіткий облік пільгового проїзду , щоб місто могло компенсувати перевізникам кошти за провезення пільговиків .

Що стосується шкіл , на скільки я розумію вони по "старі закалці" страхуються з отими заявами-відмовами , бо з вересня учні/студенти зможуть скористатись пільгою на транспорті тільки з допомогою персоніфікованих карток , а коли батьки скажуть що їм не донесли інформацію , школа покаже відмову , на скільки мені відомо далеко не всі школи заставляють писати відмову , це індивідуально і залежить від досвіду керівників .

Резюмуючи скажу , що виготовлення карти учня/студента є абсолютно добровільним , і буде потрібно лише тим хто регулярно користується громадським транспортом.

Також скажу що соціальна картка Тернополянина буде надавати переваги не лише в громадському транспорті , але це вже інша тема .
Зображення
Зображення
Щастя є
Радмила Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1144
З нами з: 29 листопада 2009, 15:06
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 1321 раз.
Подякували: 1747 раз.
Діти: Старша донечка Менша донечка

Re: Соціальна картка тернополянина.

Повідомлення nadusha » 12 травня 2017, 11:58

Радмила, будете робити? Треба фото?
Дозвольте собі йти по шляху, який робить вас щасливим, не засуджуючи і не картаючи себе за зроблений вибір.
nadusha Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1898
З нами з: 16 лютого 2012, 15:50
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2381 раз.
Подякували: 2212 раз.
Діти: два синочки

Re: Соціальна картка тернополянина.

Повідомлення erinaceus » 12 травня 2017, 19:12

Задумка непогана, так всюди у Європі. На зупинках і в транспорті стоять автомати, де можна за готівку або оплачуючи карткою, купити квиток. Можливо, є якісь додаткові картки для містян, які дають знижку. Зручно і для пасажирів, і водіїв не відволікають. Але для чого тоді було декілька місяців тому закупляти кондукторам в тролейбусах ті апарати?! То ж також сотні тисяч на те пішло. Ну і вибачте мене, 8грн для Тернополя!!! 8грн, Карл!!! :crazy: Ми що, в Лондоні живемо?! В нас і так зараз проїзд чи не найвищий, при тому що місто маленьке, зарплати мізерні. Все таки є різниця 8грн для Тернополя і для Києва. Це називається, як під шумок реформ набити Мединському кишені :dash: Коли вже ті перевізники нажеруться...
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка

Re: Соціальна картка тернополянина.

Повідомлення Русік » 12 травня 2017, 19:56

У нас сьогодні були експрес-збори в школі. Не побачила особливого захоплення в очах батьків. Але наш класний керівник казала, що при відмові писати нічого не треба, просто не подаємо документи.
Дорогу осилит идущий!
Русік Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 966
З нами з: 23 лютого 2010, 17:37
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2)
Дякував (ла): 896 раз.
Подякували: 1209 раз.
Діти: Козаки Микола та Сашко + козачка Катерина

Re: Соціальна картка тернополянина.

Повідомлення denamama » 12 травня 2017, 21:48

нАМ ПОЯСНЮВАЛИ, ЩО В КОГО НЕ БУДЕ ТАКОЇ КАРТКИ -- БУДЕ ОПЛАЧУВАТИ ПОВНУ ВАРТІСТЬ ПРОЇЗДУ В ТРАНСПОРТІ.
denamama Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 209
З нами з: 22 червня 2010, 10:07
Звідки: Тернопiль
Нагороди: 1
за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 75 раз.
Подякували: 171 раз.
Діти: Два хлопаки

Re: Соціальна картка тернополянина.

Повідомлення кcuxa » 12 травня 2017, 23:20

і нам казали принести фото будуть робити персоніфікований квиток.
кcuxa Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 472
З нами з: 18 лютого 2016, 01:37
Дякував (ла): 122 раз.
Подякували: 184 раз.
Діти: 2

Re: Соціальна картка тернополянина.

Повідомлення Mama3 » 13 травня 2017, 17:27

Можливо, трохи не про те, але нам у 1 класі сказали принести ідентифікаційний номер дитини. Хтось вже брав?
Mama3 Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 615
З нами з: 08 листопада 2013, 01:09
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1389 раз.
Подякували: 522 раз.
Діти: Два хлопчики Володя та Олежик і дівчинка Марічка

Re: Соціальна картка тернополянина.

Повідомлення alenka » 13 травня 2017, 19:03

Mama3, нам при вступі в 1-й клас серед необхідних документів потрібен був ідентифікаційний код.

Нам теж роздали анкетки на цю картку, але потрібно було всім заповняти дані дитини обовязково, і робити приписку - що від картки відмовляємося.
ЗображенняЗображення
alenka Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 266
З нами з: 18 березня 2010, 15:13
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 243 раз.
Подякували: 316 раз.

Re: Соціальна картка тернополянина.

Повідомлення кcuxa » 13 травня 2017, 22:13

Mama3 написав:Можливо, трохи не про те, але нам у 1 класі сказали принести ідентифікаційний номер дитини. Хтось вже брав?

Ми здавали коли йшли в 1 клас.
кcuxa Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 472
З нами з: 18 лютого 2016, 01:37
Дякував (ла): 122 раз.
Подякували: 184 раз.
Діти: 2

Далі

Повернутись до Школярі (від 6 до 17)



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

cron