Глобальні оголошення!



Травми голови

Модератори: TaniaPicaSSo, Галина, олеся

Травми голови

Повідомлення Тиха » 09 травня 2017, 22:01

А у нас струс мозку :cry: Впав із самоката, вдарився чолом. Одразу викликали швидку. Був в'ялий, похитувало, в швидкій вирвало (але його рве завжди, тому не дивно, що це сталося у швидкій а-ля фірі).Нас госпіталізували, вкололи протинабрякове. Зранку дитина шило в дупі. Зважаючи на це, а ще те, що попереду довгі вихідні без профільних лікарів, відпросилась додому. Наступного дня написала відмову від ліквання, бо все чудово. А ще наступного дитину почало рвати і ми знову в лікарні :sad: Сьогодні пів дня спав, потім ожив, але в 21.00 сам ліг спати. Питання до бувалих: які обстеження нам варто робити? Бо наразі діагноз поставлений по симптомах, а що насправді з дитиною, невідомо. Лікарі кажуть, що нічого робити не потрібно. І які можуть бути наслідки? Бо я нету начиталась, а там таке...
Тиха Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 536
З нами з: 27 липня 2013, 19:08
Нагороди: 2
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 397 раз.
Подякували: 277 раз.
Діти: Хлопченя

Re: Травми голови

Повідомлення Marichka » 09 травня 2017, 22:42

В березні лежала в хірургії в обл.дит з дівчинкою,яка вдарилась головою.
Їй назначали МРТ
А так,то щодня їй в лікарні ставало краще.Пила табл,щось капали і просили лежати.
Але її привезли з лікарні р-ну,то вона свідомість втрачала постійно,дуже страшний стан був.
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: Травми голови

Повідомлення vikilandi » 10 травня 2017, 09:43

мені струс діагностували по ренгензнімку. Щоправда у мене не боліла жодного дня голова і не рвало. кололи сечогінні. забороняли користуватись телефоном, читати, вставати, хоча я почувалась на відмінно. У мене взагалі є підозра, що вони не правильний діагноз встановили,але 5 днів в лікарні протримали, і дали тривалий лікарняний, близько місяця на роботу не ходила. більше ніякого лікування і скарг не було. Може, дійсно, важливо, саме спокій у перші дні після травми.
vikilandi Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1089
З нами з: 02 лютого 2016, 15:45
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 918 раз.
Подякували: 666 раз.

Re: Травми голови

Повідомлення vikilandi » 10 травня 2017, 09:45

Згадала, що коли я висловлювала підозру про діагноз, то мене переконали, що то, дійсно струс, бо в мене були синці під очима. не так, щоб аж сині, на 5-1 день вони вже не були помітні, але такий ось був зовнішній наслідок травми.
vikilandi Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1089
З нами з: 02 лютого 2016, 15:45
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 918 раз.
Подякували: 666 раз.

Re: Травми голови

Повідомлення Тиха » 10 травня 2017, 14:55

Лікуючий лікар каже, що не бачить потреби в мрт чи кт. А ще він ксже, що рвота у нас була від отруєння :crazy:
Тиха Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 536
З нами з: 27 липня 2013, 19:08
Нагороди: 2
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 397 раз.
Подякували: 277 раз.
Діти: Хлопченя

Re: Травми голови

Повідомлення vikilandi » 10 травня 2017, 18:32

мрт для діток такого віку роблять під загальним наркозом, що дуже не бажано, а для КТ вводять контрасну речовину, яка має також і токсичну дію і також дуже не бажана. Потрібно зважати між доцільнністю і ризиками. Падіння із самокату не є таким аж високим ризиком... Знімайте набряки сечогінними, менше сонця та більше сну. Одужуйте.
vikilandi Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1089
З нами з: 02 лютого 2016, 15:45
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 918 раз.
Подякували: 666 раз.


Повернутись до Будь здоровий, малюк (захворювання і лікування)



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість