Глобальні оголошення!



Кесарський розтин

Re: Кесарський розтин

Повідомлення Marichka » 09 жовтня 2016, 10:29

в Україні так роблять спеціально,щоб розвивалась корупція :dash:
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: Кесарський розтин

Повідомлення Тиха » 09 жовтня 2016, 14:19

Я після кесарського день і ніч була в реанімаціі. Дитина окремо. Жахливі години. Дитину принесли двічі по хвилині. На наступний день перевели в звичацну палату, біля обіду підняли. Коли принесли дитину, більше не віддала, хоча дитяча медсестра часто прихожила і пропонувала віддати. Наполягала, щоб дитина спала в ліжечку. Та ми спали разом, весь час біля грудей. То будо так боляче і так невміло :sad: Адалі-чим день, тим простіше. На 5 день була майже як новенька :new:
Тиха Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 536
З нами з: 27 липня 2013, 19:08
Нагороди: 2
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 397 раз.
Подякували: 277 раз.
Діти: Хлопченя

Re: Кесарський розтин

Повідомлення Галина » 09 жовтня 2016, 18:01

Таня, в мене цього разу була епідуральна анастезія. То відходила я легко (хоча попередні рази з загальною теж не дуже погано було). Дитину принесли десь через 1,5 години після операції. Приносили в реанімацію кілька разів. Прооперували мене десь в 12:00, ввечері вже поставили на ноги. Зранку я вже ходила. Живіт болів, все нило, але терпіти можна було... Як перевели в палату, дитину залишили на цілий день, наніч забрали. Наступної ночі я вже сама не віддала малої, бо було її шкода. На 5-й день вже пішла додому.
Галина Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2526
З нами з: 21 травня 2010, 19:58
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3341 раз.
Подякували: 2248 раз.
Діти: 3 дівчинки-красунечки

Re: Кесарський розтин

Повідомлення taranjka » 09 жовтня 2016, 18:43

TaniaPicaSSo після кесарського треба щоб жінка до доби (чи до 12 годин) піднялася хоч раз. Тоді організм буде швидше відновлюватися і лікарі це мали їй сказати.
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Кесарський розтин

Повідомлення Dribchuk » 10 жовтня 2016, 22:15

taranjka не завжди, залежно яка була операція, крововтрата. Мене підняли на 5 добу через крововтрату, до того навіть мови не було. На разі є спайки, але не критично.
Господи дай нам глаза, которые видят в людях лучшее,
Сердце, которое будет прощать худшее,
Ум, что забывает плохое,
И душу, которая никогда не теряет веру.
Dribchuk Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1813
З нами з: 27 березня 2012, 15:30
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 808 раз.
Подякували: 1487 раз.
Діти: Донечка.

Re: Кесарський розтин

Повідомлення TaniaPicaSSo » 10 жовтня 2016, 22:24

Дякую, дівчата, що трошки прояснили картину. Отже, зараз з нею все добре. Підняли її через півтора доби, через дві перевели в звичайну палату вже разом з дитиною. То вже і морально, і фізично стало легше. Я вже тепер зрозуміла, що то вона спершу лежала в реанімації, я чогось думала, що то зразу переводять в звичайну палату, як після звичайних пологів. Але чи можна там бути з дитиною чи ні, я так і не зрозуміла. Ну то вже й неактуально зараз. Все потихенько налагоджується. Дякую всім за підтримку :rose:
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Re: Кесарський розтин

Повідомлення Sam » 10 жовтня 2016, 23:37

Розповім заодно про свої кесарські пологи. Мене прокесарили на ніч. Ввечері в 22.50 дістали дитину, одягнули і понесли до чоловіка. Він лежав з нею 2 год. А потім її звбрали в дитячу кімнату. Мене за той час перевели в реанімацію. Десь в 1 я заснула і цілу ніч спала. Вранці в 6 дитяча медсестра принесла дитину до грудей і знову забрала. Десь в 7 мене вже поставили на ноги і до 8 перевели в палату. За той день дитину приносили може разів 3-4. Я й сама не хотіла, щоб її зі мною лишали, бо хотіла набратися сил. Ще одну ніч дитина була в дитячій кімнаті, а вже на слідуючий день я її забрала до себе. Виписали нас на 4 -ий день.
Якщо порівняти з моїми першими природніми пологами, то хоч і операція, але мені було набагато легше.
Sam Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 580
З нами з: 14 липня 2014, 17:08
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 717 раз.
Подякували: 562 раз.
Діти: Синочок і донечка

Re: Кесарський розтин

Повідомлення eney » 09 травня 2017, 22:31

Поділіться досвідом налагодження лактації після кесарського. А то у нас поки туго.
О спорт, ты - мир!
Пьер де Кубертен
eney Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 970
З нами з: 18 січня 2011, 17:03
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 695 раз.
Подякували: 786 раз.
Діти: В домі заплавляють Олексій і Марк.

Re: Кесарський розтин

Повідомлення Marichka » 09 травня 2017, 22:37

То можна вітати?
Де ти зараз?
Як ти?
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: Кесарський розтин

Повідомлення Тиха » 09 травня 2017, 22:40

Наш досвід - дитина з перших днів біля грудей. Ще тоді, коли в них пусто. Активна боротьба з догудовуванням в пологовому. Циця нон-стоп щонайменше півроку.
Тиха Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 536
З нами з: 27 липня 2013, 19:08
Нагороди: 2
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 397 раз.
Подякували: 277 раз.
Діти: Хлопченя

Поперед.Далі

Повернутись до Кесарський розтин



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей