Глобальні оголошення!



Організація дитячого День народження

Модератор: Сяна

Re: Організація дитячого День народження

Повідомлення erinaceus » 05 квітня 2017, 15:59

А хтось святкував День народження в "Мадагаскарі" в Подолянах? Бачу, там багато всього цікавого для діток. Але з собою можна лише торт. Всю їжу замовляти в їхньому кафе. Не знаю, що воно собою являє :confused:
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка

Re: Організація дитячого День народження

Повідомлення Kisja » 05 квітня 2017, 23:02

erinaceus, в кафе ціни захмарні, ми були з 2 дітками , то картопля фрі - 28 грн , така сама в низу в варениках - 20 грн. Сочки , водички - по 10 грн - маленькі. З собою нічого не можна приносити.
Зображення
Kisja Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 762
З нами з: 10 листопада 2011, 20:08
Нагороди: 1
Успішне грудне вигодовування (1)
Дякував (ла): 173 раз.
Подякували: 442 раз.
Діти: Донечка Софія

Re: Організація дитячого День народження

Повідомлення erinaceus » 06 квітня 2017, 15:44

Kisja Так, меню я бачила. Не вразило зовсім... А ви щось замовляли? Яке вона на вигляд, на смак? Бо в мене поки таке враження, що витратиш на свято купу грошей, а буде зовсім несмачно і негарно.
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка

Re: Організація дитячого День народження

Повідомлення Kisja » 06 квітня 2017, 21:49

Я зробила висновок, що діти не їдять.
Але ми в Мадагаскару не святкували. Просто завела малу і племінницю і вони там пів дня гонили по атракціях. Їли Фрі, пили чай, сік, Живчик
Зображення
Kisja Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 762
З нами з: 10 листопада 2011, 20:08
Нагороди: 1
Успішне грудне вигодовування (1)
Дякував (ла): 173 раз.
Подякували: 442 раз.
Діти: Донечка Софія

Re: Організація дитячого День народження

Повідомлення nelly » 07 квітня 2017, 09:00

Ми були в грудні на ДН подружки. Були в будній дeнь з 19до 21год.то там такий завал був щоб зайти, трохи дратувало, бо діти мами всe на купу. Алe потім як зайшли то мали кабінку окрeму. Зі страв була фрі і піца, сік вода. Торт і шамп дозволили принeсти. От якраз для 5і більшe років там норм святкувати, мeншим напeвно будe дискомф. Моя мeнша багато дe губилася і хотіла на такі атракціони дe нe могла вилізти. Загалом сподоб.
Життя прeкраснe, якщо навчишся жити. Мeнандр
nelly Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2911
З нами з: 25 квітня 2011, 19:16
Нагороди: 6
Серце форуму (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2203 раз.
Подякували: 2638 раз.
Діти: Дві дівчинки і 1 хлопчик Сивко

Re: Організація дитячого День народження

Повідомлення mala-karta » 07 квітня 2017, 17:36

і мій старший (8 років) був у січні на ДН в Мадагаскарі.
Були там півдня і багато товклися. Був дуже задоволений.
як показує досвід - як зголодніють, то їдять все. І пити хочуть.
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: Організація дитячого День народження

Повідомлення erinaceus » 29 квітня 2017, 20:55

Якось так печально в нас з організацією дитячого свята :sad: Ми зараз в пошуках, то реально важко знайти місце, щоб і діти могли гарно розважитися, і їжа була нормальна, свіжа і смачна. Гроші немалі беруть, але як завжди в нас, сервісу ніякого. В багатьох закладах взагалі не зацікавлені у таких замовленнях і не дають дозвіл на додаткову організацію дитячих розваг з мого боку, хоч самі не можуть навіть забезпечити нормальної дитячої кімнати, щоб дітям там було чим зайнятися хоча б на годинку. В мене часто таке враження, що наші заклади громадського харчування розраховані лише на підлітків і клієнтів після 40 :crazy: Бо батьків з дітьми будь-якого віку не раді бачити ніде. Мені це все виглядає значно глобальніше - відображення ситуації в суспільстві: пофігістичне ставлення до дітей, відсутність поваги до материнства і батьківства. Починаючи від відсутності пеленальних столиків, пандусів, дичячих крісел і до небажання бачити у своїх закладах маленьких відвідувачів. Короче, фраза "діти - наше майбутнє" для більшості пусті слова...
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка

Re: Організація дитячого День народження

Повідомлення TaniaPicaSSo » 29 квітня 2017, 22:55

erinaceus ага, мене здивувало "Барбареско" нещодавно. Вперше туди ходила. Оскільки, в них є дитяча кімната, я розкатала губу, що в них має бути і столик пеленальний і крісло годувальне. Я собі так вирішила чогось :crazy: А в них ні того, ні іншого. То вже як очікуєте клієнтів з дітьми, то вже й про інші моменти подбайте.
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Re: Організація дитячого День народження

Повідомлення erinaceus » 29 квітня 2017, 23:21

TaniaPicaSSo Ага. Якраз вчора туди заходили. Глянула ще раз на ту убогу кімнату. Там малесенький столик і накидані на купу іграшки, переважно м'які, що взагалі негігієнічно для такого скупчення дітей. Гратися реально нема чим.
Нещодавно були на Дні народженні в Аркобалено. В них є ігрова кімната, але така ж пустенька. То знайомі замовили туди в оредну всі дитячі прибамбаси: маленький батут, качельку, гірку і т.д. Було дуже класно, бо і дорослі гарно посиділи, і діти були зайняті. Питалася в Барбареско, чи в них можливо така опція, то адміністратор так на мене подивилася, ніби я сказала, що левів з саванни привезу :crazy: Каже: та ні, ви що. А мене вже нерви взяли від тої ситуацію. Кажу: у вашій кімнаті реально дітям гратися на 10хв, то я вам кажу як мама. (А вони всі малі, дітей своїх не мають, де їм то в голові). То вона дуже почала возмущатись, що вони вже і так іграшки по другому колу завозять, бо діти вже знищили. Ну, вибач мене, це ізлішки проізводства. Як б'ється посуд, зношується текстиль, ламається техніка - то це витрати на заклад, які сприймають за норму. А іграшок нових завести - то вже найбільші гроші :dash: Короче, в мене Барбареско однозначно в БАН!
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка

Re: Організація дитячого День народження

Повідомлення Sam » 30 квітня 2017, 07:53

Мої куми святкували в Сапсані, там немає дитячої кімнати, але вони замовляли іграшки та ще якісь розваги, ходив чоловік, то казав, що дітям було цікаво, бо ми хворі вдома сиділи.
Sam Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 580
З нами з: 14 липня 2014, 17:08
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 717 раз.
Подякували: 562 раз.
Діти: Синочок і донечка

Поперед.Далі

Повернутись до День народження



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей