Глобальні оголошення!



На консультацію до психолога?

Модератори: TaniaPicaSSo, Галина, олеся

Re: На консультацію до психолога?

Повідомлення Marichka » 19 березня 2017, 09:01

В нас таке 6уло просинання з плачем,поки не вирізали аденоїди.Відразу з першої ночі почала спати спокійно до сьогодні,слава 6огу.
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: На консультацію до психолога?

Повідомлення Vikibee » 19 березня 2017, 09:48

Моя старша плаче вночі, коли хоче пісяти, то я вже знаю, як сильний плач - то буджу, щоб в туалет гнала, як міцно спить.

Зверталася до психотерапевта - казкотерапевта з відлученням, вона мені казку придумала, дуже допомогло, частково пішло зрушення, зараз іду за порадами для садочка, сприймаю нормально такі походи, для мене це "ключик" для вирішення певних питань. Головне адекватний психолог чи психотерапевт.

Казала знайомий психолог, що зараз пішло зрушення у тому плані, що колись звертались батьки підлітків, а тепер вони самі дзвонять:)
Моя молитва лине в Небеса! Стою я перед Богом на колінах: "Дай, Отче, миру, спокою в серця... Тебе благає щиро Україна..."
Vikibee Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 561
З нами з: 04 липня 2012, 10:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 862 раз.
Подякували: 335 раз.
Діти: Дівчинка Марічка.
Синочок Гліб

Re: На консультацію до психолога?

Повідомлення erinaceus » 19 березня 2017, 13:06

TYulia В нас таке буває і теж переважно пов'язане з туалетом. Коли хоче, то не просинається. А починає плакати, щось бурмотати, і т.д. То тоді треба насилу через сон брати на унітаз. Тоді погемзає ще 5хв і знов спить спокійно.
Ну але думаю, то ще і з емоціями пов'язано може бути. В нас, наприклад, син вдень практично не спить. Встає рано, лягає пізно. Купа вражень за день, от вони вночі і не дають спокійно спати, поки нервова система те все переварить...
А, і під час хвороби теж спить гірше. У вас може і від того. Як не як, кашель, нежить заважають спокійному сну. Почекайте ще трохи. Не думаю, що то велика проблема.
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка

Re: На консультацію до психолога?

Повідомлення TaniaPicaSSo » 19 березня 2017, 13:13

В нас аналогічне трапляється. Рідко, раз на 1-3 міс може, але буває так, як ви описуєте. Прокидається серед ночі, десь через 1-2 год після того, як заснула, сідає на ліжко і дуже голосно реве, навіть не плече, а реве. Коли таке було перший-другий раз, то я намагалась допитатися, в чому справа, питала, чи щось болить, але відповіді не було ніякої. На ранок ніколи нічого не пам"ятала. То тепер я вже знаю, що коли трапляється, говорити до неї немає смислу, а щоб швидше той плач припинився, то силою кладу назад в ліжко і обнімаю, і тоді до хвилини часу вона затихає. Проблеми з того не роблю, бо то нечасто трапляється. Теж думаю, як і erinaceus, що то надлишок емоцій, бо також вдень не спить, лягає пізно, а ще дуже емоційна. Свекруха каже, що мій чоловік теж таке саме робив.
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Re: На консультацію до психолога?

Повідомлення taranjka » 19 березня 2017, 13:38

о, в нас теж таке буває, коли в туалет хоче :crazy: при чому, кричить що не хоче, а тоді визнає що хоче, нести можу тільки я, чоловіка виганяє. трапляється рідко, і тепер вже спокійніше
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: На консультацію до психолога?

Повідомлення vikilandi » 19 березня 2017, 14:41

Я з подібними проблемами зверталась до Хомів, у листопаді минулого року. вона гарно вам розповість, про причини, наслідки і дасть гарні поради. Ми за її порадою практикували техніку "Лікування материнською любовю". Але у нас була явна причина. Він надивився, як його друзі гралися на телефоні у гру з вампірами чи зомбі... щось таке(
vikilandi Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1089
З нами з: 02 лютого 2016, 15:45
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 918 раз.
Подякували: 666 раз.

Re: На консультацію до психолога?

Повідомлення TYulia » 19 березня 2017, 15:22

Дякую, трохи заспокоїли. Вже б сказала через мультики, але зокрема в ті дні перед плаканням він взагалі мультики не дивився. За пісяння - перед сном несу його пісяти, деколи несла Ото з плачем, а він не завжди щось робить на туалет. За емоції теж не сказала що їх забагато цими днями, бо хворієм і переважно вдома тільки вдвох-втрьох. Ще почекаю поки повністю виздоровіє, хоча ночу його вже кашель чи нежить не турбують ніби.

Так, починаю розуміти, що то без змісту його допитувати вночі. Просто дивно, що ж і менший був і міг стати сам піти в туалет чи мене спокійно покликати, чи як де ручка затерла чи що то казав, а то щось страшне....
Перші сім років дитину потрібно любити, другі сім років треба її виховувати, треті сім років - бути їй найкращим другом, а потім відпустити її і молитися, щоб у неї все було добре...
Зображення
TYulia Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1584
З нами з: 09 серпня 2012, 15:27
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) поцілована Богом (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 797 раз.
Подякували: 700 раз.
Діти: маленький чудо-хлопчик

Re: На консультацію до психолога?

Повідомлення Kisja » 22 квітня 2017, 11:08

Дівчата, хочу запитати, може хто теж стикався з такою проблемою . Ми цей рік готувались і готуємось до школи. Ходи о на підготовчі заняття, але мала на відріз відмовляється від деяких уроків, при чому, на початку навчання ще якось можна було вмовити-впросити йти на урок, то до кінця навчання просто не йде на урок або виходить з класу. Коли питаєш "чому"? - "просто так, бо не хочу". Після уроку запитую чи сподобалось на уроці - каже що так. Як з цим розібратись? Хто може порекомендувати хорошого дитячого психолога?
Зображення
Kisja Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 762
З нами з: 10 листопада 2011, 20:08
Нагороди: 1
Успішне грудне вигодовування (1)
Дякував (ла): 173 раз.
Подякували: 442 раз.
Діти: Донечка Софія

Поперед.

Повернутись до Здоров'я карапуза



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron