найбільший родинний форум Тернопільщини

Відповісти

Re: Масажисти м. Тернополя

10 листопада 2016, 19:58

Можу порекомендувати масажиста із клініки Віасан. Звати Галя. Вона працює в парі з ортопедом. Володіє декількома техніками масажу в тому числі і нетрадиційними. Мені вона вилікувала шию після защемлення. Легенько і без зайвого болю. Два роки назад ми пройшли у неї 4 курси масажів для 6-ти місячної доньки з діагнозом дисплазія тазобедрених суставів. Ще знайомі ходили до неї з проблемами зору у діток, їм окуліст приписав.

Re: Масажисти м. Тернополя

11 листопада 2016, 10:14

vikilandi написав:Можу порекомендувати масажиста із клініки Віасан. Звати Галя. Вона працює в парі з ортопедом. Володіє декількома техніками масажу в тому числі і нетрадиційними. Мені вона вилікувала шию після защемлення. Легенько і без зайвого болю. Два роки назад ми пройшли у неї 4 курси масажів для 6-ти місячної доньки з діагнозом дисплазія тазобедрених суставів. Ще знайомі ходили до неї з проблемами зору у діток, їм окуліст приписав.

де це саме? яка вартість?

Re: Масажисти м. Тернополя

11 листопада 2016, 10:14

Любов написав:він вже майже вилікувався, але ще час від часу приймає курси хіміотерапії. Тільки сьогодні зранку була в нього, тому і написала, що він зараз є і завтра буде і в суботу казав ще прийматиме.

він приймає не по запису? і лише зранку?

Re: Масажисти м. Тернополя

11 листопада 2016, 10:51

Olyana, так.

Re: Масажисти м. Тернополя

11 листопада 2016, 23:26

Olyana написав:де це саме? яка вартість?

клініка на Медовій
а вартість вже точно не скажу, не памятаю. ми звертались у 2013 році. Але та масажистка там ще працює, бо мій кум туди ходить саме заради неї.

Re: Масажисти м. Тернополя

10 квітня 2017, 12:54

Хто останнім часом масажі робив? Які зараз ціни, дуже цікавить лімфодренажний масаж?

Re: Масажисти м. Тернополя

13 квітня 2017, 23:43

Сейчас наверное очень дорого к масажисту, сколько стоит один сеанс загального массажа?

Re: Масажисти м. Тернополя

14 квітня 2017, 09:28

perista написав:Сейчас наверное очень дорого к масажисту, сколько стоит один сеанс загального массажа?

В мене знайома жіночка робить за 250 грн загальний.Здається годину.

Re: Масажисти м. Тернополя

03 липня 2017, 22:10

Дівчата, дуже треба дитині зробити дренажний масаж, хто може когось порекомендувати з номером тел., можна в пп. Маю сусідку, класно робить, але вона на морі, а більше не знаю до кого звернутися.

Re: Масажисти м. Тернополя

03 липня 2017, 23:12

Галина написала в ПП.
Відповісти