Глобальні оголошення!



Пологові будинки: ваші відгуки!

В якому ПБ ви народжували?

Ви можете обрати до 3 варіантів відповіді

 
 
Переглянути результати

Re: Пологові будинки: ваші відгуки!

Повідомлення Олі4ка » 10 березня 2017, 14:13

nelly написав:я думаю тeж на швидкій іхати. А що дивного що на швидкій?

Я перший раз також на швидкій їхала... А вже другий раз до родів місяць лежала в патології і в мене було планове кесарське то сама добиралась...
Олі4ка Офлайн


Тільки роззираюся
 
Повідомлень: 18
З нами з: 23 грудня 2016, 19:35
Дякував (ла): 33 раз.
Подякували: 19 раз.
Діти: Два синочка Сашуля та Владік,
І донечка Оленка

Re: Пологові будинки: ваші відгуки!

Повідомлення Настя » 10 березня 2017, 22:16

Хто народжував чи щось чув про пологи в Інна Володимирівна Корда?
Маю обирати лікаря на пологи і в сумнівах.
Поділіться думкою.
Настя Офлайн


Привіт, а ось і я!
 
Повідомлень: 1
З нами з: 21 лютого 2017, 15:44
Дякував (ла): 1 раз.
Подякували: 0 раз.
Діти: в очікуванні

Re: Пологові будинки: ваші відгуки!

Повідомлення TYulia » 11 березня 2017, 00:22

Я в Корди лікувалася. Хороший спеціаліст, досить приємна. Але дуже зайнята, бо вона і в гінекологічному відділенні, і пологи приймає, і в студентів здається викладає.
Перші сім років дитину потрібно любити, другі сім років треба її виховувати, треті сім років - бути їй найкращим другом, а потім відпустити її і молитися, щоб у неї все було добре...
Зображення
TYulia Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1584
З нами з: 09 серпня 2012, 15:27
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) поцілована Богом (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 797 раз.
Подякували: 700 раз.
Діти: маленький чудо-хлопчик

Re: Пологові будинки: ваші відгуки!

Повідомлення meit » 12 червня 2017, 00:42

Мамусі, хто народжував на Замковій у оновлених палатах. Розкажіть про умови в тих палатах, може маєте фото? Скільки серед них сімейних? Також цікавлять ціни. :wink: :dreams:
meit Офлайн


Привіт, а ось і я!
 
Повідомлень: 3
З нами з: 07 червня 2017, 18:03
Дякував (ла): 1 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: Пологові будинки: ваші відгуки!

Повідомлення mariana » 12 червня 2017, 01:37

meit ціни на що вас цікавлять? палати безкоштовні, сімейні платні, але там умови такі самі як в звичайних. Умови хороші, ремонт всюди, санвузол/душова, гаряча вода постійно.
mariana Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 841
З нами з: 12 листопада 2010, 01:31
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 335 раз.
Подякували: 637 раз.
Діти: Хлопчик

Re: Пологові будинки: ваші відгуки!

Повідомлення meit » 12 червня 2017, 17:51

В сімейних я так розумію 1 ліжко (для породілі) і ще для одного з родичів, а в звичайних розміщують декількох породіль? Цікавлять ціни на сімейні.
meit Офлайн


Привіт, а ось і я!
 
Повідомлень: 3
З нами з: 07 червня 2017, 18:03
Дякував (ла): 1 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: Пологові будинки: ваші відгуки!

Повідомлення irysuk-kykysuk » 29 вересня 2017, 17:30

Народжувала на БАМі 27 травня цього року. Ні з ким не домовлялась. Ми з чоловіком залишились дуже задоволеними. Чоловік привіз мене о 7.30, поки вийшла з машини, в дверях вже чекала якась жіночка. Швиденько мене оформили, допомогли переодягнутись. Та жіночка взяла мої пакети і поїхали на 2 поверх в родзал. Персонал привітний, підбадьорювали. Хоча крім мене розпочались пологи ще в однієї породіллі, браку уваги не відчувала. Вже о 9.00 з'явилась моя донечка. Пологи приймала акушерка - Мойсеєва Олеся Василівна, яка ще і в наступні дні прибігала і питала про самопочуття. Лікаря навіть не пам'ятаю))) Потім лежала на 3 поверсі в палаті Івасенко Ольги Іванівни - дуже хорошого спеціаліста і просто доброї людини, в палаті нас було дві. Палата як палата, нічого зайвого. Єдина незручність - гаряча вода тільки зранку і ввечері. Дитину оглядала мудра жінка - неонатолог Фтьомова Оксана. Ніхто ніяких подяк не вимагав, лише дали два списки - на дитяче відділення і ще на щось (мило, паперові рушники, дезенфікуючі). До речі, Шмайка не така вже і страшна)))
irysuk-kykysuk Офлайн

Аватар користувача
Привіт, а ось і я!
 
Повідомлень: 8
З нами з: 27 березня 2016, 14:44
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 10 раз.
Діти: Донечка-Христинка - 4 місяці

Re: Пологові будинки: ваші відгуки!

Повідомлення erinaceus » 11 січня 2019, 23:09

Цього разу я народжувала на Замковій. Чесно кажучи, все було так швидко, що на БАМ мабуть би і не доїхала :ha: Пологовим задоволена, сподобалося значно більше, ніж першого разу в другій лікарні. Гарні лікарі, сучасні палати, адекватне ставлення. Умови там дійсно гарні. Все нове, чисте. Є постійно тепла вода, кухня з чайником і мікрохвильовкою. І взагалі дуже спокійно і затишно. Бо перший раз була на БАМІ на 4 поверсі, то постійно якийсь тусняк. Купа народу, шум, гам, повно персоналу. А ще напрягало оте вічне міряння температури і биття швабрами по ніжках ліжка в 6год ранку, коли найбільше хочеться спати :dash: А тут персонал дуже ввічливий і лояльний, ніхто нічого від тебе не вимагає.
А ще мені попалася палата з виглядом на замок і озеро. Там так гарно, особливо вночі. Підсвітка, романтика... Ще в Тернополі не ночувала з таким vip-виглядом :В):
До речі, як виявилося вже пізніше, лікарка, яка вела нашу палату, то була Леся Романчук!!! (хто любить літературу, той в курсі). Я навіть не знала, що вона лікар... Дуже приємна і цікава жінка, глибока така. Любить поговорити, історії порозказувати :-) Як приходила в палату, то півгодини з нами бесіди вела. От ніколи б не подумала, що буду в письменниці консультуватися!
А взагалі всім персоналом задоволена. Ніхто нічого не вимагав, в кишені не заглядав, навіть свої речі надавали при потребі. Оцим була приємно здивована. Думала, в наш час вже такого не побачиш.
За рентген не напрягають, бо його в них просто немає :ha: Ну але типу я маю його зробити в поліклініці протягом двох місяців після пологів.
Короче, хто збирається народжувати, рекомендую!
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка

Re: Пологові будинки: ваші відгуки!

Повідомлення TYulia » 14 січня 2019, 18:22

За пологовий на бамі, то оце про миття швабрами в 6 ранку, це дуже точно підмічено. Та справа в них навіть ніяк не обговорювалась, ну і провітрювання після того обов`язково, не важливо чи сплять діти чи ні. Ну і ця флюрографія теж мені здається лишньою в пологовому, ну хіба по бажанню. А решта все ок :confused:
Перші сім років дитину потрібно любити, другі сім років треба її виховувати, треті сім років - бути їй найкращим другом, а потім відпустити її і молитися, щоб у неї все було добре...
Зображення
TYulia Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1584
З нами з: 09 серпня 2012, 15:27
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) поцілована Богом (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 797 раз.
Подякували: 700 раз.
Діти: маленький чудо-хлопчик

Re: Пологові будинки: ваші відгуки!

Повідомлення Ulkanet » 15 січня 2019, 20:01

2010 рік - на Замковій, там якраз йшов ремонт. То був кошмар-кошмарний. Я нізким не домовлялася - то відношення було відповідне. :sad: то щастя що все добре обійшлося. :impossible:
2018 рік - перенатальний цент в м. Хмельницький. Їхня патологія - це майже рай. :hi: персонал дуже привітний. за роди я домовлялася, все пройшло добре. А ти сам пологовий - дуже хамовитий персонал, одна лиш дитяча лікарка була нормальна. Бо медсестри прилітали щоразу коли дитина плакала і зі сварками пхали дітям суміш, лиш би їх заткати.
Від роботи дохнуть коні - ну а я безсмертний поні!!!!! :-))))))
Ulkanet Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2048
З нами з: 17 березня 2012, 02:10
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3577 раз.
Подякували: 1979 раз.
Діти: Доця

Поперед.

Повернутись до Пологи



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей

cron