Глобальні оголошення!



Я - мама двійні

Про другу, третю дитну в сімї, близнят та двійнят, багатодітні сімї

Модератор: TaniaPicaSSo

Re: Я - мама двійні

Повідомлення Марі » 02 березня 2017, 21:25

Всім привіт! І знову звертаюся до Вас за порадою. Перший плід розташований дуже низько, ложать в лікарню на збереження. Не знаю як це будуть лікувати( я думаю вище його не підсадять)... може в когось таке було? Що робили? А ще хто в якої лікарки народжував? Природньо чи кесарили? Кого порадите? Наперед вдячна.
Марі Офлайн


Привіт, а ось і я!
 
Повідомлень: 7
З нами з: 29 листопада 2016, 20:08
Нагороди: 1
поцілована Богом (1)
Дякував (ла): 4 раз.
Подякували: 6 раз.
Діти: Перша вагітність

Re: Я - мама двійні

Повідомлення taranjka » 02 березня 2017, 21:47

Марі з досвіду своїх 3 вагітностей, я б проконсультувалася в іншої лікарки, гарної. можу порадити Іванну Наконечну
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Я - мама двійні

Повідомлення nelly » 02 березня 2017, 22:22

так, підтримую Тараньку за Іванну. Вони ложать щоб переконатися що ви не будете десь бігати і будете спокійно лежати, читати книги під їх контролем так сказати. Може Ви з двійнею хвилюєтеся трохи більше ніж при одній дитині, я домовлятися про пологи не буду, по-перше це зобовязує розраховуватися у будь-якому випадку, бо ви ж замовили лікаря. по-друге втручань медичних буде дкмаю більше бо ж двійня, а докторка хоче щоб все пройшло так як їм треба. По-третє що вони як не заняті то спішать, а лікар на зміні роюбить свою роботу. Ну це моя думка, Вам вирішувати, але консультуйтеся з мамами які народжували двічі і більше в них більший досвід :hi:
В мене зараз теж головка низько за словами дікарки, то бандаж запропонувала носити, а моя тренер з фітнесу для вагітних навпаки каже, що мязи живота атрофовуються і не роблять свою роботу, тому я без пояса.
А останній візит до моєї лікарки мене взагалі вбив :dash: В мене попередньомі вагітності був замалий цервікальний канал і мене підшивали, цього разу з ним все ок на всіх УЗД, вона вперто мені пише утрожестан і сказала цього разу, що пишається собою і мною що виносили без зашивання :crazy:
А Вам ще скільки до пологів?
Життя прeкраснe, якщо навчишся жити. Мeнандр
nelly Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2911
З нами з: 25 квітня 2011, 19:16
Нагороди: 6
Серце форуму (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2203 раз.
Подякували: 2638 раз.
Діти: Дві дівчинки і 1 хлопчик Сивко

Re: Я - мама двійні

Повідомлення Марі » 03 березня 2017, 21:27

В мене зараз 27 тиждень, сьогодні лягла в лікарню, ще й живіт розболівся.... то прописали утружестан 3 рази в день і ношпу колоти... А що це за лікарка? Де вона приймає?
Марі Офлайн


Привіт, а ось і я!
 
Повідомлень: 7
З нами з: 29 листопада 2016, 20:08
Нагороди: 1
поцілована Богом (1)
Дякував (ла): 4 раз.
Подякували: 6 раз.
Діти: Перша вагітність

Re: Я - мама двійні

Повідомлення nelly » 03 березня 2017, 21:41

вона вeдe школу матeринства на Бамі і приймає там як лікар, попитайтe в рeєстратурі коли і що
Життя прeкраснe, якщо навчишся жити. Мeнандр
nelly Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2911
З нами з: 25 квітня 2011, 19:16
Нагороди: 6
Серце форуму (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2203 раз.
Подякували: 2638 раз.
Діти: Дві дівчинки і 1 хлопчик Сивко

Поперед.

Повернутись до Братики, сестрички...



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей

cron