Глобальні оголошення!



Чи водите ви машину?

Модератор: krapk@

Re: Чи водите ви машину?

Повідомлення vikilandi » 02 січня 2017, 13:54

Поки буде поруч сидіти інструктор або чоловік, то водити навчишся швидко, але ось впевненність прийде як не буде поруч на сидінні нікого.
vikilandi Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1089
З нами з: 02 лютого 2016, 15:45
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 918 раз.
Подякували: 666 раз.

Re: Чи водите ви машину?

Повідомлення flower » 02 січня 2017, 16:54

Я теж трохи панікую з коробкою звичайною і не можу сконцентруватися на дорозі і правилах, бо постійно думаю за те чи правильну передачу включила, чи що попереду повертати треба і пора понижатися і всяке в тому дусі. Але якщо дуже багато їздити і не робити переривів довгих, то з практикою все приходить до автоматизму. Я їздила рідко раніше, а відколи сіла за автомат то більше їздити на простій коробці не хочу, мені спокійніше так, я впевнена в собі і не боюсь з дітьми сама їхати кудись. А практикуватись з дітьми збоку, то трохи небезпечно. Та і взагалі я вважаю, що перша машина має бути якась не дорога надто і бути готовим до того , що можеш її десь пошкрябати чи збоку чи бампер, поки набудеш потрібної практики і навиків. В мене якихось курйозів не було сильних, лиш раз в гараж заїзджала то трохи заблизько підїхала, вперлась бампером в каністру металеву. Я вмятинки не бачу, а в чоловіка око до такого дуже наметане) Ще в аварію вагітна як була за кермом потрапляла, але винна була не моя. Хоча я розгубилась, не знала що робити тоді, куди дзвонити. Чоловік тоді з Києва вертався, то гнав як дурний, не міг зрозуміти що сталось.
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Re: Чи водите ви машину?

Повідомлення TYulia » 02 січня 2017, 20:55

Не знаю чи скажу щось надихаєче, бо ще теж не настільки "автоматичний" водій. Мені їхати по трасі просто, по місту нормально, але парковка для мене страшно важка. Ще як відносно мало машин, то щось кручу-верчу, але так щоб між дві машини заїхати, то мені дуже страшно що зачіплю. А от вже кілька місяців не їздила, то може знову буде як з нуля.
А з курйозів, то один з перших днів як їхала сама без чоловіка, то вдень їздила в кілька місць, все супер, ввечері їхала в подоляни. Світло собі включила, думаю яка я умнічка. Побули може півтора години там, виходим. Чоловік питає де машина, я показую, а він "це та зо фари світяться?" І тут я згадала. Акумулятор сів повністю, то чоловік визивав знайомого і якось завели. Неприємно мені було, що так необдумано натворила.
Перші сім років дитину потрібно любити, другі сім років треба її виховувати, треті сім років - бути їй найкращим другом, а потім відпустити її і молитися, щоб у неї все було добре...
Зображення
TYulia Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1584
З нами з: 09 серпня 2012, 15:27
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) поцілована Богом (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 797 раз.
Подякували: 700 раз.
Діти: маленький чудо-хлопчик

Re: Чи водите ви машину?

Повідомлення TattyMummy » 02 січня 2017, 22:56

Якщо будеш багато їздити, то все буде доведене до автоматизму. Не будеш задумуватись яку передачу включати, знаки будеш всі знати де який стоїть (переважно всі маршрути одні і ті самі). Ще добре, щоб гарний інструктор попався. Мене чоловік довго не міг нормально навчити (ще й нервувався збоку), а інтруктор дуже класно все пояснював. Добре навчитись паркуватись в їздити задом, тоді керувати машиною стає набагато простіше, починаєш добре її розуміти ;)
Все буде ок ;) для доброї їзди - досвід, досвід і ще раз досвід ;)
Зображення
Зображення
TattyMummy Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 956
З нами з: 09 лютого 2010, 22:33
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 828 раз.
Подякували: 776 раз.
Діти: Двоє синочків і заюся доця

Re: Чи водите ви машину?

Повідомлення МамусяВладусі » 28 лютого 2017, 15:02

Підкажіть, яка зараз ціна, щоб навчитись з інструктором поїздити?
МамусяВладусі Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 139
З нами з: 22 жовтня 2014, 22:27
Дякував (ла): 176 раз.
Подякували: 49 раз.
Діти: Владик

Re: Чи водите ви машину?

Повідомлення vikilandi » 28 лютого 2017, 15:38

Острівська автошкола, категорія В - 2300 грн + заправка машини бензином 5 л. - 12-15 індивідуальних уроків . Тривалість 2,5 міс.
vikilandi Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1089
З нами з: 02 лютого 2016, 15:45
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 918 раз.
Подякували: 666 раз.

Re: Чи водите ви машину?

Повідомлення erinaceus » 28 лютого 2017, 15:54

МамусяВладусі Разове заняття 150грн.
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка

Re: Чи водите ви машину?

Повідомлення МамусяВладусі » 28 лютого 2017, 16:15

erinaceus написав:МамусяВладусі Разове заняття 150грн.

А підкажіть будь-ласка інструктора, може телефон є :wink: ? І чи можна з ним домовитись декілька занять? Бо права є)
МамусяВладусі Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 139
З нами з: 22 жовтня 2014, 22:27
Дякував (ла): 176 раз.
Подякували: 49 раз.
Діти: Владик

Re: Чи водите ви машину?

Повідомлення Христинка » 06 вересня 2017, 09:26

У водінні важлива практика і досвід. За бажання і при спокійному інструкторові все вийде. Головне знання правил і стежити за неписьменними і зухвалими водіями поруч)
Христинка Офлайн

Аватар користувача
Тільки роззираюся
 
Повідомлень: 34
З нами з: 14 липня 2017, 15:37
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 2 раз.
Діти: донька

Re: Чи водите ви машину?

Повідомлення erinaceus » 24 травня 2019, 13:50

Ану жінки-водії, поділіться! Чому відсоток водійок, які зупиняються на переході, щоб пропустити пішоходів, в РАЗИ нижчий, ніж чоловіків? Навіть незважаючи на те, що ти йдеш з дитиною чи коляскою... Спостерігаю за цим вже не перший рік і так бісить! :dash: Це якийсь доказ своєї вищості, постійний поспіх чи ЩО??? Але попри все, правила є правила, і всі водії зобов'язані пропустити пішоходів. Здавалося б, жінки мали б бути більш толерантні і виховані на дорозі, а на практиці з точністю до навпаки :crazy:
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка

Поперед.Далі

Повернутись до Я - розумничка!



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron