Глобальні оголошення!



Служби доставки (автолюкс, гюнсел...)

Модератори: олеся, Любов

Re: Жаліємось :( 3

Повідомлення TaniaPicaSSo » 24 лютого 2017, 14:55

vikilandi і який то перевізник?
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Re: Жаліємось :( 3

Повідомлення Русік » 24 лютого 2017, 15:02

vikilandi, Делівері? Інтайм?
Я колись мала "пригоди" з Делівері - залили мені коробки з товаром машинним маслом (не тільки мені, а півмашини). Страховка була на 1000 грн., по факту товару на значно більшу суму. То ми надавали документи від постачальника на весь товар, разом з ними відкривали ящики і робили опис, що пошкоджено, і нам відшкодували по факту, але то було доволі довго (відшкодування прийшло за пару місяців) + на нашій стороні був керівник відділення, то він сам час від часу штовхав ту справу, сам дзвонив в головний офіс і нагадував. Якби не він, не знаю, чи отримали би ми навіть страховку.
Дорогу осилит идущий!
Русік Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 966
З нами з: 23 лютого 2010, 17:37
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2)
Дякував (ла): 896 раз.
Подякували: 1209 раз.
Діти: Козаки Микола та Сашко + козачка Катерина

Re: Жаліємось :( 3

Повідомлення vikilandi » 24 лютого 2017, 15:13

Інтайм(
Але я вже погодилась на доставку, хоча скоріше за все доведеться викинути( :cry: Не маю змоги їхати туди (аж на Поліську - з Острова... розумію, що то буде справа з відшкодуванням довга і неприємна :cray:
vikilandi Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1089
З нами з: 02 лютого 2016, 15:45
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 918 раз.
Подякували: 666 раз.

Re: Жаліємось :( 3

Повідомлення Наталка » 24 лютого 2017, 15:31

І я мала "пригоди" з Делівері. мені відправили виноград палетою обтягнутою плівкою, а тут на складі мої ящики були порозкидані по всьому складу і половина була потовчена, а грузчик був п"яний "в стельку", то вони повернули гроші за доставку і страховку досить швидко, аби я лише не писала на них скаргу(але то було напочатках, як вони тільки відкрилися)
Зображення
Наталка Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 139
З нами з: 23 січня 2015, 16:49
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 79 раз.
Подякували: 92 раз.
Діти: Дівчинка Даруся

Re: Жаліємось :( 3

Повідомлення vikilandi » 05 квітня 2017, 17:32

Це капець! :dash:
Знову я звязалась із Ін-таймом :ireful:
Цього разу замовила доставку на відділення у Березовиці, щоб було ближче забрати. І всерівно перевізник виділився "умом и сообразительностью" :bad:
Посилку відправлену 30 квітня із Бурштину (Ів-Фр обл.) везли через КИЇВ :crazy: Це ж яка розвинена логістика у перевізника :confused: щоб пакунук на відстань 100 км везти гаком 1000 км :dash: Що таке транспортна задача там швидше за все не знають.
Очікувана дата прибуття була 4.04, сьогодні о 16-йгодині моєї посилки на відділенні ще не було... :ireful: :ireful: :ireful:
vikilandi Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1089
З нами з: 02 лютого 2016, 15:45
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 918 раз.
Подякували: 666 раз.

Re: Жаліємось :( 3

Повідомлення Sam » 05 квітня 2017, 20:41

vikilandi, Інтайм і Делівері часто везуть посилки через Київ, тому що у них немає завантаження на всі напрямки і їм вигідніше відправити таким колом посилку. Мені раз Делівері із Одеси посилка швидше доїхала, ніж з Хмельницького.
Sam Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 580
З нами з: 14 липня 2014, 17:08
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 717 раз.
Подякували: 562 раз.
Діти: Синочок і донечка

Re: Служби доставки (автолюкс, гюнсел...)

Повідомлення taranjka » 07 квітня 2017, 18:36

Інтайм і Делівері везуть довго, але реально набагато дешевше виходить. Мені з Одеси візок висилали, то всі відділення НП вимагали запакувати його в деревяний ящик і доставка виходила поза 250 грн. Пощастило мені, що та дівчина вирішила що то задорого і відправила Делівері за 65. Новою поштою було б на наступний день, а там десь три додаткових дні чекала, але мені було не спішно
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Служби доставки (автолюкс, гюнсел...)

Повідомлення Sam » 07 квітня 2017, 18:39

Я зараз рідко користуюся Новою поштою, бо дуже дорого. Але доставка найшвидша НП.
Sam Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 580
З нами з: 14 липня 2014, 17:08
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 717 раз.
Подякували: 562 раз.
Діти: Синочок і донечка

Re: Служби доставки (автолюкс, гюнсел...)

Повідомлення NataF » 10 квітня 2017, 09:40

Я на днях замовила ортопедичну подушку для меншенького (з Богданівки Дніпропетровська обл.) за 55 грн.
Доставку НП, щоб швидше було. То їхала два дні за 40грн. :crazy:
Зображення
Зображення
NataF Офлайн


Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 60
З нами з: 05 травня 2011, 19:32
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 58 раз.
Подякували: 44 раз.
Діти: Андрійко і Артемко

Re: Служби доставки (автолюкс, гюнсел...)

Повідомлення nelly » 17 жовтня 2017, 22:57

Відправили з Хмeльницького білизну Дeлівeрі щe 12жовтня і щe в пути. Я в шоці. НП швидко і дорого, Дeлівeрі дeшeво і довго, дe золота сeрeдина? :dash:
Життя прeкраснe, якщо навчишся жити. Мeнандр
nelly Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2911
З нами з: 25 квітня 2011, 19:16
Нагороди: 6
Серце форуму (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2203 раз.
Подякували: 2638 раз.
Діти: Дві дівчинки і 1 хлопчик Сивко

Поперед.Далі

Повернутись до Квитанції, довідки, гроші



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

cron