Глобальні оголошення!



Що вам приніс Миколай?

Модератор: Сяна

Re: Що вам приніс Миколай?

Повідомлення Natalinda » 19 грудня 2016, 00:58

В мeнe цього року Миколай з тeми про затурканість :impossible: хотіла собі бокалів на вино давно вжe. От хотіла та й хотіла, дохотілася до того що на щось полюдськe грошeй нe вистачило, вирішила купити бюджeтні. Заразом купувала Миколая мамі. (Чашки чайні). Вдома мамі віддаю, щоб під подушку собі поклала, вона питає, що я собі купила. Кажу що бокали. Мама витягує коробку бокалів люмінарк, по формі та розміру практично ідeнтичні тим, що я купила :crazy: і словами "ти ж маєш" :crazy: дe я іх взяла, так ми і нe згадали
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Що вам приніс Миколай?

Повідомлення TYulia » 19 грудня 2016, 01:07

А наш Миколай вже звечора подарки в різдвяні чобітки (і попри них, що не влізлося) понапихав. Але дивитись будемо зранку.
Перші сім років дитину потрібно любити, другі сім років треба її виховувати, треті сім років - бути їй найкращим другом, а потім відпустити її і молитися, щоб у неї все було добре...
Зображення
TYulia Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1584
З нами з: 09 серпня 2012, 15:27
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) поцілована Богом (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 797 раз.
Подякували: 700 раз.
Діти: маленький чудо-хлопчик

Re: Що вам приніс Миколай?

Повідомлення flower » 19 грудня 2016, 14:16

Natalinda бокали, то така штука, якщо ними користуватися, що часто бється і приходиться докупляти, тому лишніми не будуть. Я обожнюю великі бокали, п'ю вино в них дома просто вечорами, не обовязково на гості, собі не шкодую і в мене посуду "на гості" чи в сервантах на який заглядають нема, скільки того життя, щоб собі жаліти? Поб'ю, то куплю другі чи комусь буде ідея для подарунку.

Щодо Миколая, то до нас ходив і ще буде ходити)
Мені приніс омріяне дзеркало для туалетного столика.
Чоловікові оригінальні Крокси. А Мерели ще в дорозі, не доїхали.
Дітям навіть і не перечислю певно всього. Найкозирніший подарунок отримала Вероніка від діда з бабцьою, магнітна азбука +цифри з оргстікла за 1250 грн. Які вони крутезні, там такі прінти, ммм.... Вже сидить і складає слова. Я дуже такі букви хотіла, але просто так відвалити таку суму не могла, тому найшовся привід і баця спонсорнула, я замовила). Лялька Анна з Фрозен, Барбі в купальнику, Братц з набором аксесуарів, кофта Н&M, заколінки 2 пари, книжка ВСЛ "Під Землею. Під Водою". Ще від 2ї бабці з дідом будуть з того що я знаю, то магнітна дошка (якраз під букви) і набір першокласника.
Матвійові від діда з бабцьою пожежна машина Fisher Price Little People. Від нас велика машина (татова мєчта для його off road хоббі) тюнінгований джип з лєбьодкою, знімними колесами і запаскою, багажник відкривається, бензин в каністрах, короче все як в справжній машині. І ще дрібні машинки з тойсрайс. Від другої бабці з дідом буде конструктор Lego Duplo і куртка зимова Н&М, а далі не знаю, бо частину сама змовляла :yes: Ще куми в вечері будуть, то це не крапка :hi:
Ми були дуже дуже чемні цього року :wink:
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Re: Що вам приніс Миколай?

Повідомлення Marichka » 19 грудня 2016, 16:00

Мені приніс рюкзак,якого я хотіла,крем,зарядку до телефону(вже довго чоловіковою користуалась) і дуже гарні чоколяди :)
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: Що вам приніс Миколай?

Повідомлення erinaceus » 19 грудня 2016, 16:28

Ну тепер хоч знаємо, що акція таки активно втілюється в життя і подарунки доставляються. Вже плюс :yes:
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка

Re: Що вам приніс Миколай?

Повідомлення olgakr » 19 грудня 2016, 16:34

Мені Миколай приніс буси і солодощі. Чоловікові- нові тапки. Дітям-книги, цукерки, олівці масляні, браслети, обруч, кофта, колготи, ляльки, машина-швидка допомога.
olgakr Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 318
З нами з: 10 березня 2011, 18:15
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 421 раз.
Подякували: 342 раз.
Діти: дівчинка ,хлопчик і ще раз дівчинка,і ще раз хлопчик..,і ще раз дівчинка...

Re: Що вам приніс Миколай?

Повідомлення erinaceus » 21 грудня 2016, 18:08

Мені Миколай приніс срібний набір, гарний шампунь і кремчик, лак для волосся, солодощі і ще екзотичні фрукти і спеції (якраз сестра з Єгипту повернулася :lol: )
А у нас в ту ніч був прикол. Малий заснув напередодні дуже рано, по дорозі в маршрутці. Та й пізно ввечері, коли ми самі вже лягали спати, поставили йому подарунки, виключаємо світло, а він якраз в той момент проснувся. Випадково рука попала під подушку, а там машинка! То він так втішився! Вже спання не було півночі, як розумієте :lol:
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка

Re: Що вам приніс Миколай?

Повідомлення кcuxa » 21 грудня 2016, 22:29

в мене також від 4 години.Ходила, як прибита.
кcuxa Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 472
З нами з: 18 лютого 2016, 01:37
Дякував (ла): 122 раз.
Подякували: 184 раз.
Діти: 2

Re: Що вам приніс Миколай?

Повідомлення Natalinda » 22 грудня 2016, 10:47

flower написав:магнітна азбука +цифри з оргстікла

покаж фотку!!!!!
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Що вам приніс Миколай?

Повідомлення flower » 22 грудня 2016, 15:51

Natalinda написав:
flower написав:магнітна азбука +цифри з оргстікла

покаж фотку!!!!!

Лови :wink: Магніти всередині залиті, то не відгризеш і не відколупаєш, не б'ються. Провірено Матвієм. :yes:
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Поперед.Далі

Повернутись до Новорічно-різдвяні свята



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість