Глобальні оголошення!



Які продукти не можна їсти вагітним?

Re: Які продукти не можна їсти вагітним?

Повідомлення Галина » 06 вересня 2011, 15:45

Я не можу прожити день без лимона. Можу за цілий день з"їсти лимон повністю. З першою вагітністю було теж саме. Моя сестра десь вичитала, що лимонів вагітним не можна, бо від надлишку вітаміну с в дитини може бути поганий зір. Але в першої малої ніяких проблем з зором нема.
Я взагалі вважаю, що якщо вагітна чогось дуже сильно хоче, то саме цього вимагає дитинка, значить тих вітамінів і мікроелементів їй якраз треба.
Галина Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2526
З нами з: 21 травня 2010, 19:58
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3341 раз.
Подякували: 2248 раз.
Діти: 3 дівчинки-красунечки

Re: Які продукти не можна їсти вагітним?

Повідомлення irinka » 05 січня 2012, 15:04

Під час вагітності я їла все, що хотілося і печінку в тому числі (навіть часник і цибулю, але небагато), єдина чого не могла їсти це копчена риба і шпроти :mrgreen: солодкого теж нічого не хотілося, тому старалася більше їсти фрукти ;-)
Зображення

Навіть якщо ти янгол, то знайдуться люди, яким не подобається шелест твоїх крил
irinka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3455
З нами з: 15 листопада 2011, 11:08
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 3448 раз.
Подякували: 1929 раз.
Діти: Хлопчик)

Re: Які продукти не можна їсти вагітним?

Повідомлення pan_kotskyy » 05 січня 2012, 15:44

Галина написав:Я не можу прожити день без лимона. Можу за цілий день з"їсти лимон повністю.

О, і в мене та ж історія лимонами... при чому я не була любителем лимонів, якось байдуже було... а тепер лимончик схрумати - миле діло, ням.
Галина написав:Моя сестра десь вичитала, що лимонів вагітним не можна, бо від надлишку вітаміну с в дитини може бути поганий зір. Я взагалі вважаю, що якщо вагітна чогось дуже сильно хоче, то саме цього вимагає дитинка, значить тих вітамінів і мікроелементів їй якраз треба.

А ось як би то взнати, коли ж той надлишок... може якраз його недостача, і хочеться їсти саме той продукт...
ЗображенняЗображення
pan_kotskyy Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1447
З нами з: 23 січня 2011, 15:58
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1925 раз.
Подякували: 1575 раз.
Діти: хлопчик, дівчинка

Re: Які продукти не можна їсти вагітним?

Повідомлення krapk@ » 05 січня 2012, 17:08

а я їла все, ніколи ні в чому не відмовляла собі.
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Re: Які продукти не можна їсти вагітним?

Повідомлення Marta » 06 січня 2012, 02:07

Оксанка написав: ТО МОЖНА КАВУ ЧИ НЕ МОЖНА ПРИ ВАГІТНОСТІ???

Цієї вагітності я вже не так звертаю на все увагу, п"ю по 1 чашці з молоком в день, а то й дві....Все ок, дитинка велика, навіть випереджає в розвитку.
Дивитися по собі. Все нормально- пий, їж, щось не так- виключити з раціону. Наприклад, якщо від кави дуже сильна збудливість чи тонус, т.д.
Їм багато цитрусових- була пора, що нападала на грейпфрути, зараз- мандарини і апельсини. Кожного дня і багаааато....)
Помітила, що після свят дуже почала набрякати, то от сіла на дієту. Солоного таки мені вже не можна...) А також оцту, салату, де оцет, грибів... Копчену рибу і оселедець навіть не пробувала, бо знаю, що потім набряки буду "скидати" 3 дні як мінімум....Також набрякала від маринованих помідор. (Дуже в цьому випадку допомагає відвар вівса пити).
А решта все по-трошки можна, я думаю, головне- мамин спокій і гармонія душі і тіла.=)
Marta Офлайн


 

Re: Які продукти не можна їсти вагітним?

Повідомлення mather » 07 квітня 2012, 12:48

Я печінку обожнюю, тому їла під час вігітності скільки хотіла
Зображення
mather Офлайн

Аватар користувача
Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 55
З нами з: 02 квітня 2012, 14:14
Дякував (ла): 22 раз.
Подякували: 73 раз.
Діти: Синочок Сашуня

Re: Які продукти не можна їсти вагітним?

Повідомлення Malavka » 08 квітня 2013, 11:04

В мене от зараз тільки з кавою вольності. Так то я не прихильник "шкідливої" їжі по життю, тому не їсти ковбаси-чіпсів-майонезу для мене не проблема, бо і так по життю не їм того, хіба дужже рідко. За першої вагітності кави боялась, а зараз дозволяю собі раз на кілька днів слабеньку, називаю то "філіжанка самообману")))
Зображення
Malavka Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 160
З нами з: 14 грудня 2010, 14:41
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 104 раз.
Подякували: 113 раз.
Діти: Донечка 2011, ще одна донечка 2013

Re: Які продукти не можна їсти вагітним?

Повідомлення romaw23 » 08 квітня 2013, 18:30

Я під час вагітності зїла опеньки. Почались проблеми із животом. Пішла до лікарки а вона мені каже хіба ви не знали що гриби протипоказі під час вагітності. Через два дні пройшло мені але більше грибів я вже не ризикувала їсти.
romaw23 Офлайн

Аватар користувача
Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 54
З нами з: 15 грудня 2012, 03:35
Звідки: Тернопіль, romaw23@ukr.net тел. 0980019568
Нагороди: 1
Успішне грудне вигодовування (1)
Дякував (ла): 1 раз.
Подякували: 86 раз.

Re: Які продукти не можна їсти вагітним?

Повідомлення Nymydora » 09 квітня 2013, 07:44

мдя... аналогічні сумніви...
шоколад часом під'їдаю - з муками сумління ))) а про каву наразі тільки мрію. Вчора випробувала какао з вершками - мням... А як замінник кави п'ю ячмінку або житній солод - не кава, але теж чорне і гаряче ))))
Зображення
Зображення
Мрії збуваються
Nymydora Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3167
З нами з: 09 квітня 2010, 20:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2120 раз.
Подякували: 3049 раз.
Діти: Троє

Re: Які продукти не можна їсти вагітним?

Повідомлення Марі » 01 грудня 2016, 23:18

Дуже цікаво, чи можна їсти цибулю і часник? Бо хочеться, а перші місяці вагітності, то часнику капець як хотілося....Підкажіть, хто що знає....
Печінку ї"м раз в тиждень, мама каже що треба...!!!
Марі Офлайн


Привіт, а ось і я!
 
Повідомлень: 7
З нами з: 29 листопада 2016, 20:08
Нагороди: 1
поцілована Богом (1)
Дякував (ла): 4 раз.
Подякували: 6 раз.
Діти: Перша вагітність

Поперед.Далі

Повернутись до Чи можна вагітній...?



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей