Глобальні оголошення!



З милим рай і в шалаші? Чи лише в квартирі або замку?

Модератори: Natalinda, ksana

Re: З милим рай і в шалаші? Чи лише в квартирі або замку?

Повідомлення Перлинка » 25 листопада 2010, 13:15

Радмило, тоді виходить що в бідних сім"ях чоловіки жінок не люблять?

Просто обставини в різних людей по-різному складаються.
Ми, жінки, дуже прагнули незалежності...(я іноді тих феміністок так не люблю), то чого тепер хотіти всього-всього від одного чоловіка??? :D

Так справа в тому ,що то не були обставини,а просто якийсь пофігізм чи що.Якась тупа скеля,яку я ніяк не могла роздолбити ні слізьми ні проханнями ні вмовляннями ні розясненнями,що це не нормально,що так не повинно бути.
Його тягнуло в крайнощі,готовий був йти і на будову і на заробітки їхати,я бачила інший вихід,тільки він чомусь його лякав ще більше ніж важка фізична праця та розлука.

Вже навіть під ніс йому підсовувала,як розпочати власну справу чоловічу,в якій я сильно не розумілась,а готова була допомагати,лиш би він керував та був головним.Треба було тільки винайняти офісне приміщення та мати досвід керування і менеджменту в подібній справі,що якраз в нього було,фірма за свої кошти робила виставковий зал на пристойну суму ,а ти лиш сиди та приймай замовлення і заробляй грошики.В нашому місті тоді ще їх представництва не було.
І що ви думаєте?Він одним оком глянув,сказав угу ,і навіть до них не зателефонував.
А через деякий час таке представництво в нашому місті вже відкрили :dash: :dash: :dash: .
Просто мій чоловік виконавець за натурою,він добре виконує свою роботу,якщо йому давати чіткі вазівки,готовий завжди у всьому допомагати.Але він ніколи не горить ніякими ідеями,дуже рідко проявляє ініціативу,і майже не має ніяких забаганок,головне щоб хороший комп був вдома.

При тому що все в нього є і вища освіта і голова на плечах і руки на місці,лиш азарту нема чи що :???:

Таким людям треба жити або при совдепіїї,або там де стабільність.А в нашій країні до кожного питання треба підходити творчо.Тому він в Єропі себе почував набагато комфотніше ,пішов на роботу,відпрацював,заробив,отримав достойні кошти яких вистачає на все необхідне і не паришся.

Зараз у нього також хороша робота,керівна посада ,ненормований робочий день ( в нашу користь),відносно добреоплачувана,я рада що він реалізований,і ми можемо спілкуватись на рівні,в кожного ще є якесь своє життя,свої інтереси є про що говорити.Бо якби він сидів дома з дітьми,а я працювала,то також не булоб гуд ,думаю причини описувати не тре.
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: З милим рай і в шалаші? Чи лише в квартирі або замку?

Повідомлення гра з вогнем » 25 листопада 2010, 16:15

я так як мешканка. краще меньше, але з сім'єю. я переживу якщо потрібно скоротити витрати, я не хочу, щоб шлюб перетворювався на шлюб вихідного дня лише тому, що чоловік має бути на роботі з ранку до ноч і.
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: З милим рай і в шалаші? Чи лише в квартирі або замку?

Повідомлення Перлинка » 25 листопада 2010, 17:36

У мене взагалі було таке бачення,що ми не маємо працювати ,принаймні бути зайнятими від дзвінка до дзвінка,розпоряджатись своїм часом на свій розсуд,але щоб копійка капала .Можна сказати,що получилось :)
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: З милим рай і в шалаші? Чи лише в квартирі або замку?

Повідомлення Alisa » 25 листопада 2010, 19:50

Думаю, що рівень матеріального забезпечення суттєво не впливає на якість сімейного життя :D
Можна жити в найманому або спільному з батьками шалаші :D - і бути цілісною і щасливою сім*єю :D
Зараз напишу тривіальну, але глибоку думку - не в грошах щастя :D
Зображення
Alisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1510
З нами з: 13 квітня 2010, 12:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1395 раз.
Подякували: 1354 раз.
Діти: синуля

Re: З милим рай і в шалаші? Чи лише в квартирі або замку?

Повідомлення Перлинка » 25 листопада 2010, 20:03

Можна жити в найманому або спільному з батьками шалаші :D - і бути цілісною і щасливою сім*єю

Винаймане житло чи проживання з батьками,то не ознака бідності.При цьому можна гарно жити і не мати ні в чому потреби.

Але коли ти народжуєш і тобі дитину замотують в казені пеленки (чорні від їх дезінфекціїї)як бомжисі чи циганці,бо пологи почались трохи завчасно,і не встигли позичити грошей аби купити дитині придане ,то якось не тово,не прикольно.Добре що були подруги,які на ранок принесли все необхідне.Ясно що радісна звістка ,якось перекрила те що щемило,є ще батьки родичі,які в такі важливі моменти готові прийти на допомогу ,хоч і з запізненням ,бо в іншому місті.Але якби так повторювалось з року в рік ,то було б тим більше не прикольно.

Тому,мабуть, я бачила мало щасливих бідних сімей.
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: З милим рай і в шалаші? Чи лише в квартирі або замку?

Повідомлення Natalinda » 25 листопада 2010, 20:07

ти Перлинко не одна така. я тож таких сімей не бачила :D

А щастя звичайно що не в грошах. а в їх кількості :P
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: З милим рай і в шалаші? Чи лише в квартирі або замку?

Повідомлення Alisa » 25 листопада 2010, 20:23

А за якими показниками сім *ю можна вважати бідною?
Як на мене бідність категорія дуже відносна :D
Зображення
Alisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1510
З нами з: 13 квітня 2010, 12:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1395 раз.
Подякували: 1354 раз.
Діти: синуля

Re: З милим рай і в шалаші? Чи лише в квартирі або замку?

Повідомлення Перлинка » 25 листопада 2010, 20:29

Так як і багатство .
Це залежить від того як сам себе почуваєш,мабуть.От був час,що почувалась бідною,а зараз почуваюсь не багатою,але забезпеченою.Хоча відносно якогось депутата я бідна.Але шо мені депутати,головне що мені добре :)
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: З милим рай і в шалаші? Чи лише в квартирі або замку?

Повідомлення Перлинка » 25 листопада 2010, 20:33

Думаю,що ті що насправді бідні добре то знають,і навіть в тому не сумніваються.
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: З милим рай і в шалаші? Чи лише в квартирі або замку?

Повідомлення Радмила » 25 листопада 2010, 22:49

Обставини можуть справді скластись по-різному. Але для мене не зрозуміла така любов: я тебе люблю, дивлюсь годинами, чи так інше і не помічаю, що ти в штопаних колготках, зношеному одязі і діти заглядають за мандаринками, бо їх ми купуєм тільки по святах. Але ж я тебе люблю, то ти терпи, що я лінуюсь, і краще подивлюсь телевізор, чим піду сторожувати, бо не хватає грошей.
Зображення
Зображення
Щастя є
Радмила Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1144
З нами з: 29 листопада 2009, 15:06
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 1321 раз.
Подякували: 1747 раз.
Діти: Старша донечка Менша донечка

Поперед.Далі

Повернутись до Сімейне життя



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей

cron