Глобальні оголошення!



13 років нашої школи. НАРОДЖУВАТИ-це місія

Наші конкурси, голосування, визначення переможців

13 років нашої школи. НАРОДЖУВАТИ-це місія

Повідомлення mari » 09 жовтня 2016, 21:47

Зображення


13 років незабаром святкуватиме особливий проект для вагітних від ТБФ КАРІТАС -Школа щасливого материнства св.Анни.
7.245 жінок звернулось за цей час у проект, з них- 1.350 пар приготувались до партнерських пологів.
Працює психологічна підтримка, а також підтримка грудного годування і слінгоносіння .
Працює проект додатковий -консультаційний центр за життя Колиска життя , де вже народилось 22 малюків.
Працюють передподружні науки для молодих, Подружня порадня, а також проекти для жінок і сімей.

УМОВИ участі НА ЛИСТОПАД-ГРУДЕНЬ ЗМІНЕНО, Ось вони:
Ми оголошуємо творчий конкурс ДЛЯ ВАГІТНИХ та МАТУСЬ, які щойно народили малюків, на тему: Народжувати і бути батьками-це місія.

Ви маєте розмістити 1 фото в цьому дописі ОДНИМ ПОСТОМ
ОДНЕ! фото вашої творчої роботи (ліпка, пластилін, фарби, олівець, вишивка, макраме),УВАГА- на фото з вашою роботою має бути напис- Народжувати і бути батьками-це місія.
або написати ВАШ вірш, ессе, казку чи твір на честь вагітності, очікуваного малюка ( або ж чітке фото роботи) на тему МАТЕРИНСТВА, НАРОДЖЕННЯ.
Робіть фото самі, нам не треба професійних фотосесій. ДЛЯ ЦЬОГО Є ВИГРАШ!

Спільно з креативним фотографом-нашою випускницею-@Iryna Fedorovych ІРИНОЮ ФЕДОРОВИЧ,
яка НАЙКРАЩЕ фотографує малюків
https://www.facebook.com/fotoIRAfed?fref=ts
ми даруємо вам ПРИЗ- ЧУДОВА ФОТОСЕСІЯ ДЛЯ новонародженого!!!
Умови фотосесії:
- тривалість 1 година;
- 1-2 образи + фото з батьками;
- 15 оброблених фото в електронному варіанті;
- продовження часу зйомки, збільшення образів, реквізиту та кінцевого матеріалу за додаткову оплату;
- у сертифікат не входить вартість добирання до Вас*
- фотограф залишає за собою право використовувати фото у своєму портфоліо та виставках
*зазвичай зйомка проводиться у вас вдома, оскільки там малюк комфортніше себе почуває


ТАКОЖ:
Ви маєте бути ЗАРЕЄСТРОВАНИМ ФОРУМЧАНИНОМ на http://forum.mamusi.org.ua/ І розмістити саме в цій темі posting.php… -
ДОДАТОК:
Адміністрація без попередження буде видаляти роботи, які не відповідають умовам конкурсу.
Голосування відбуватиметься шляхом подяк під фото. Щоб голосувати-ви маєте бути нашим зареєстрованим форумчанином.
При рівному числі голосів, перемога присуджується на розсуд Марії Хомів та Ірини Федорович 29.11. 25.12


ПРОБЛЕМИ:
((((Щоб помістити своє фото/картинку в повідомленні, потрібно скористуватися послугами безкоштовного фотохостінгу. Найпопулярніший з них, напевне, Радикал.
http://www.radikal.ru/

Етапи завантаження фото:
1)Через кнопку Обзор знаходимо зображення на своєму комп'ютері і обираємо його.
2)При можливості і потребі змінюємо його параметри: розмір в пікселях, підпис на фото, тощо.
3)Завантажуємо на хостінг. Тиснемо Загрузить.
4)Після завантаження ми зможемо побачити в зменшеному вигляді наше фото, інформацію про нього та знизу коди для копіювання в своє повідомлення.
4а) якщо вас щось не влаштовує в тому, як виглядає зображення чи ви помилились з вибором, на цьому етапі ви можете відредагувати потрібне чи перезавантажити інше фото.
5)Якщо вас все влаштовує, то обирайте код підписаний "Картинка в тексте" і сміливо копіюйте його в свою відповідь. При попередньому перегляді і на форумі ваше повідомлення буде містити обране вами зображення у можливо дещо зменшеному від оригінала розмірі (це буде залежати від початкового розміру зображення та обраних вами параметрів).
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: 13 років нашої школи. НАРОДЖУВАТИ-це місія

Повідомлення mari » 09 жовтня 2016, 23:25

1 етап подачі робіт з 10.10 по 25.10

розпочався


Голосування з 26.10 по 30.10
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: 13 років нашої школи. НАРОДЖУВАТИ-це місія

Повідомлення vikilandi » 23 жовтня 2016, 17:28

Для участі в конкурсі виставляю свою творчу роботу на честь свого сина Йосипка.
Вишиванка і футбольний м"ячик для мого маленького українського спортсмена.
Вишиванка вишита на домотканому полотні шовковими нитками. Кравецька робота виконана також мною.
М"ячик зшитий з двох флісових шарфиків. Викрійка знайдена на просторах інтернету. Робота виконувалась із допомогою мого замовника.
vikilandi Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1089
З нами з: 02 лютого 2016, 15:45
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 918 раз.
Подякували: 666 раз.

Re: 13 років нашої школи. НАРОДЖУВАТИ-це місія

Повідомлення mari » 24 жовтня 2016, 12:05

Залишилось 2 дні: сьогодні та завтра для виставлення робіт!
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: 13 років нашої школи. НАРОДЖУВАТИ-це місія

Повідомлення Наталі » 25 жовтня 2016, 19:31

НАРОДЖУВАТИ І БУТИ БАТЬКАМИ-ЦЕ МІСІЯ.
Колись я мріяла про кар'єру бізнес-леді.Вважала,що діти-це тягар і великі обмеження.
Тепер усвідомлюю,що материнство-це дар і покликання та велика радість.
Коли я дізналася про свою першу вагітність,хоч вона була і бажаною,то трохи злякалася.Думала,що можливо,рано,варто було ще трохи зачекати,пожити для себе.
Та з народженням сина у мене життя тільки почалося.Тільки по-новому,по-іншому.Я нарешті знайшла себе,своє покликання.І у найважчі хвилини в житті,коли хочеться здатися,саме діти надихають мене іти далі.Бо розумію,що своїм вибором впливаю і на їх життя також.
Коли я стала мамою,я відкрила в собі жінку.Дякую Богові за цей дар!Діти для мене-потужний ресурс для розвитку та праці над собою.Адже на мене дивляться мої дочка і син,вони братимуть приклад з мене.Це моя відповідальність.Коли я стала дабрішою,лагіднішою,менш егоїстичною,змінюються і вони.
Дякую Богу за дар материнства!
Наталі Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 109
З нами з: 07 березня 2011, 00:20
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 154 раз.
Подякували: 113 раз.
Діти: Павлик 18.07.2011 Златочка Марія 30.07.2014

Re: 13 років нашої школи. НАРОДЖУВАТИ-це місія

Повідомлення Lilia » 25 жовтня 2016, 23:33

Зображення
2009, 2011, 2014 роки... Кожного разу це моя радість, біль і любов. Бо прийняти і народити - це мій подвиг. А бути доброю матір'ю - це моя нині місія.
Lilia Офлайн


Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 59
З нами з: 18 лютого 2010, 15:17
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 282 раз.
Подякували: 137 раз.

Re: 13 років нашої школи. НАРОДЖУВАТИ-це місія

Повідомлення mari » 30 жовтня 2016, 12:25

ОСТАННІЙ ДЕНЬ ГОЛОСУВАННЯ ЗА 3-х учасниць жовтня!!!!!
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: 13 років нашої школи. НАРОДЖУВАТИ-це місія

Повідомлення mari » 30 жовтня 2016, 12:43

З листопада- за проханням фотографа, умови конкурсу змінюються, будьте разом з нами , щоб дізнатись умови участі надалі!
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: 13 років нашої школи. НАРОДЖУВАТИ-це місія

Повідомлення mari » 01 листопада 2016, 10:24

vikilandi
ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ!
В пп я напишу вам контакти фотографа.
Дякуємо усім за участь.
Чекаємо ваше фото з фотосесії, щоб розмістити його тут.
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: 13 років нашої школи. НАРОДЖУВАТИ-це місія

Повідомлення mari » 01 листопада 2016, 10:36

Внесено зміни в 1 пост умов конкурсу!
Очікуємо на участь лише ВАГІТНИХ - приз - ЧУДОВА ФОТОСЕСІЯ ДЛЯ новонародженого!!!
від фотографа-нашої випускниці-@Iryna Fedorovych ІРИНОЮ ФЕДОРОВИЧ,
яка НАЙКРАЩЕ фотографує малюків
https://www.facebook.com/fotoIRAfed?fref=ts


Якщо бажаючих на форумі не буде взятиу часть-ми розгіраємо два призи серед вагітних ШКОЛИ ЩАСЛИВОГО МАТЕРИНСТВА СВ.АННИ

ОТОЖ, успіхів!
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Далі

Повернутись до Конкурси



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей