Глобальні оголошення!



Мультиварка

Модератор: irinka

Re: Мультиварка

Повідомлення Sam » 11 серпня 2016, 13:48

Я свій перший бісквіт пекла в мультиварці. То вийшов дуже класний.
Ще подобається рагу. Каші норм., але не так, щоб в захваті. Подобаються котлетки на пару. Компот з сухофруктів дуже насичений вийшов.
Sam Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 580
З нами з: 14 липня 2014, 17:08
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 717 раз.
Подякували: 562 раз.
Діти: Синочок і донечка

Re: Мультиварка

Повідомлення vikilandi » 11 серпня 2016, 15:01

Natalinda написав:Неможу я наразі сказати що вартувало витягати те чудо техніки з коробки.

Natalinda Однозначно вартує. Я мультиварку відношу до категорії must have для мамусь. Суп - закинула і пішли гуляти, він не збіжить, не потрібно потім миту плиту, як прийшли, то він теплий. Молочні каші пильнувати не потрібно - молоко нікуди не втіче) А відкладений старт - це взагалі розвантаження на цілий день. Я поважаю мультиварку не за смачні блюда (хоча дещо дійсно смачніше там готується), а за економію часу.
vikilandi Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1089
З нами з: 02 лютого 2016, 15:45
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 918 раз.
Подякували: 666 раз.

Re: Мультиварка

Повідомлення Тиха » 11 серпня 2016, 15:41

Я ще готую овочі різні на пару. Солю і трішки поливаю оливовою олією вже після приготування. Моя дитина любить таке.
Тиха Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 536
З нами з: 27 липня 2013, 19:08
Нагороди: 2
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 397 раз.
Подякували: 277 раз.
Діти: Хлопченя

Re: Мультиварка

Повідомлення Marichka » 11 серпня 2016, 17:11

Я теж мультиварку використовую не для всього,але вона вартує уваги однозначно.
По перше,страви там не википають,як на плиті.Якщо я закинула на суп,то буде така порція,як на початку.
По друге,сподобався режим кашу варити і тушити всяке.Я не мішаю,не заглядаю.Кінцевий результат завжди добрий.
По третє,відстрочка часу.На море брали,то зранку закидала,відраховувала час і на 13 год був суп чи плов,чи ще щось готове і гаряче.Сім"я,з ким ми відпочивали разом,зацінила тим,що мама на роботі.І коли діти прийдуть зі школи,мали б на потрібну годину гарячу страву.
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: Мультиварка

Повідомлення Natalinda » 11 серпня 2016, 18:32

Marichka як ти готуєш плов з відстрочкою часу?????

Чоловік сьогодні їв плов, казав що чути йому запах, ніби металу :dash: Я в обмороці була від почутого. Мені плов як плов, в гусятниці смачніший. Я завжди даю домашній томат, то не знала цей раз коли його кидати, завжди в кінці даю, щоб рист твердим не був. Молочні каші не варю, в мене таке не їдять, а я то й дивитися не можу, в дитинстві перекормили мабудь. Може через те що завжди користуюся при варінні каш розсікачем полумя, то в мене вкрай рідко пригоряє каша.

На сьогодніщній день найбільше сподобався підігрів страви :hi: Ну але руки не опускаю, ще пробуватиму щось готувати (незнаю правда нащо :hi: )
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Мультиварка

Повідомлення Marichka » 11 серпня 2016, 19:30

Про плов.Мию рис,закидаю в чашу.На сковородці тушу цибульку,моркву,часничок.Виливаю в чашу.М"ясо ріжу кусочками.Закидаю сире в чашу.Розоджу з водою томатну пасту або томатний сік,солю і тим заливаю.Перемішую.Можу дати ще спецій і трав.І все.Настроюю на той час,який потрібно.Приходжу,відкриваю і їмо.
Звичайно,що на добу не залишаю.Але на деякий час-не скисає нічого.
Щодо запаху з мультиварки,то є в інтернеті багато відгуків.Може в тебе ще нова вона.Мені на початках теж запах був.Чоловік не чув,а я ,пригадую,супу не могла їсти першого.
Тепер не чую.Головне добре кришку мити,в розібраному стані,бо може залишатись запах від попередньої страви.
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: Мультиварка

Повідомлення Kisja » 14 серпня 2016, 15:38

В мене питання по мультиварці. В моїй мультиварці годинник зупиняється без електрики, а всі виставлені функції не збиваються. Тобто налаштований час на мультиваріці, коли електрика пропадає і включається знову - на мультиварці час продовжується з моменту виключення - наприклад в 10:00 пропаал електрика - а в 10:40 включилася , а на мультиварці 10:01. А програма приготування і функція відстроченого старту зберігається. і відповідно якщо я виставила час готової страви на 14:00, а в проміжку пропадала електрика наприклад на 1 год, то страва буде готова на годину пізніше. Як з цим боротись?
Зображення
Kisja Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 762
З нами з: 10 листопада 2011, 20:08
Нагороди: 1
Успішне грудне вигодовування (1)
Дякував (ла): 173 раз.
Подякували: 442 раз.
Діти: Донечка Софія

Re: Мультиварка

Повідомлення Тиха » 14 серпня 2016, 16:48

Боріться з відключенням електрики :wink:
Тиха Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 536
З нами з: 27 липня 2013, 19:08
Нагороди: 2
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 397 раз.
Подякували: 277 раз.
Діти: Хлопченя

Re: Мультиварка

Повідомлення Любов » 15 серпня 2016, 23:06

Навіщо жарити на сковороді. Це все я роблю в мультиварці в режимі - жарка (овочі+м'ясо). Потім зверху засипаю промитий рис і акуратно доливаю воду з томатом, щоб м'ясо не виплило на верх. Обов'язково додаю зіру і ні разу не перемішую. Плов гарно розсипається. Не люблю зклеєний плов. Ще можна моркву не жарити, а порізати кубиками і додати в рис. Теж смачно буде.
Зображення
Любов Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1484
З нами з: 24 листопада 2009, 13:34
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2250 раз.
Подякували: 1641 раз.
Діти: хлопчик і дівчинка

Re: Мультиварка

Повідомлення nelly » 16 серпня 2016, 08:56

я чeсно кажучт взагалі ніколи нічого нe смажила зактнула всe в купу і готується :confused: так робиоа плов,грeчку з мясои і картоплю з мясом. То всe дууужe ніжнe а мясо прямо тає, алe в мeнe скороварка, можливо чeрeз цe...
Життя прeкраснe, якщо навчишся жити. Мeнандр
nelly Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2911
З нами з: 25 квітня 2011, 19:16
Нагороди: 6
Серце форуму (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2203 раз.
Подякували: 2638 раз.
Діти: Дві дівчинки і 1 хлопчик Сивко

Поперед.Далі

Повернутись до Кухонна техніка та посуд



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей

cron