Глобальні оголошення!



Жаліємось :( 3

Знайомства, новини з життя країни... Балачки про те, що не ввійшло в інші розділи

Модератор: taranjka

Re: Жаліємось :( 3

Повідомлення oksana_tern » 21 липня 2016, 23:19

TYulia написав:Я в тому магазині завжди боюсь щось купляти.

Та і я практично там не купляю раз в півроку, але кожного разу впарить прострочене як не місяць то рік, а я постійно забуваю, а сьогодні то я вже зла була пішла сваритись а вона хотіла в мене забрати той сирок, я скинула чоловікові фотки хай піде там хтось з міліції їх трошки пострашить а то взагазі наглості набрались і ще не хоче власника номер давати.
oksana_tern Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 410
З нами з: 11 січня 2014, 16:07
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 327 раз.
Подякували: 222 раз.
Діти: Донечка Катруся

Re: Жаліємось :( 3

Повідомлення Kisja » 21 липня 2016, 23:52

oksana_tern, то що так і не дала телефон?
Зображення
Kisja Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 762
З нами з: 10 листопада 2011, 20:08
Нагороди: 1
Успішне грудне вигодовування (1)
Дякував (ла): 173 раз.
Подякували: 442 раз.
Діти: Донечка Софія

Re: Жаліємось :( 3

Повідомлення Ulkanet » 21 липня 2016, 23:59

і я пожаліюся ((((
бо вже сил нема...

живемо ми тепер в селі, наша вулиця крайня. за городами колишній колгоспний сад, який люди розібрали на городи. але так і стоїть заростає кущами. носять всі туда сміття і т.д. частково покорчований і там городи людські.
завелися там бродячі пси. я вже писала, як витоплати пів городу, повипарпували картоплю.
а тепер от нова напасть - ЛИСИ! :scare:
в нас тут і річка під боком і горби, і смітники з "харчами" - все для лисів.
наплодилося їх вже так - що капець. в лютому - коли в них були "марці" - то щодня чути було як "гавкають", і слідів купа було. бачимо ми їх часто - раз в тиждень - пробігають. приходять аж під подвірря - бо в нас крілі, то на запах йдуть. вся птиця, яка не "загратована" добротньо - пропадає.
а того тижня, моя сусідка пішла зранку на город - прийшов до неї лис, ляг за 5 мітрів від неї лежить. вона кричала, його гнала, він лежить і не реагує. крику наробила - хтось почув прибіг на допомогу. приїхала міліція, охотніки, голова сільради - літали по тому саду - ночого не вполювали. якісь ті охотніки певно незнаючі чи шо? що лиси ходять досвіта і смерком.
ну ми всі поржали з Нелі Романівни, мол наробила шухеру ::Р: хоча я вночі чула як лис "гавкав". вони так специфічно "гавкають". ще здивувалася, чого це вони?
а за три дні була спека - капець! неможливо було вийти на двір. на вечір ми повиходили на город. ну і треба кроликам трави вкосити. то було десь 20-30 приблизно. ше навіть і натяку на смеркання не було. пішла я косити - сама, мама на подвірї була.
махнула косою може 5 раз, чую хтось пройшов з права - огладаюся, нікого нема. потім чую шорох позаду - знову повертаюся і нокого нема. ну думаю - таке я дурне, така богузка - боюся любого шороху.
і тут я повертаюся на ліво, а на мене з бараболь йде лис. мені аж серце стало. так голову опустив і ніби крадеться. :scare: я до нього почала кричати, махаю косою - йде на мене і всьо :scare: :scare: :scare: я верещу, косою об землю стукаю, травою кидаюся - йому хоч би шо! :scare: і тут я розумію, що мені - хана! :scare: починаю тікати і голосно верещати - кличу на допомогу! на городах купа люду - і ніхто невіть не зрухався! моя мала за 300 метрів почула, що я верещу і прибігла. а арешта просто стояли і дивилися :dash: добре що хоч на смартфони не знімали :dash:
подзвонила я в сільраду, мол так і так сталося, мене не покусав - але лис неадекватний. робіть щось! на що мені відповіли - що плановий відстріл лисів буде аж у жовтні, якийсь там дядько з рай.ради не дає дозволу на позаплановий відстріл лисів, а якесь там відомство екології хоче накласти на сільраду штраф - бо "охотніки бігали по саду і хотіли лиса застрелити" :dash:

вуйко гугль каже, що скажені лиси не кидаються і піна їм з рота не йде, а ведуть вони себе як коти - підходять до людей, ластяться, лижуть ноги-руки і часто потім кусають. :scare: коли худий, кошлатий і обглоданий хвітс - то йому ше 2-3 дні лишилося відмучитися білолазі.
ми тепер всією вулицею по двоє-троє на городи ходимо, бо страшно - не знати звідки той лис може вийти :scare:
от тобі в держава, най люди повмирають від сказу - лиш би лиси жили! :dash: в нашій обласиті тільки за цей рік було два офіційних випадки укусів скаженими тваринами. а вакцини немає...
Від роботи дохнуть коні - ну а я безсмертний поні!!!!! :-))))))
Ulkanet Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2048
З нами з: 17 березня 2012, 02:10
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3577 раз.
Подякували: 1979 раз.
Діти: Доця

Re: Жаліємось :( 3

Повідомлення oksana_tern » 22 липня 2016, 11:13

Kisja написав:oksana_tern, то що так і не дала телефон?

нєа
oksana_tern Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 410
З нами з: 11 січня 2014, 16:07
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 327 раз.
Подякували: 222 раз.
Діти: Донечка Катруся

Re: Жаліємось :( 3

Повідомлення Tajga » 22 липня 2016, 11:21

Ulkanet, то не "жаліємось", то "жахаємось"...
Я в повному шоці... Як їм шкода лисів, то хай приїздять і забирають їх туди, де їх не вистачає...
А щодо того жаху з тобою... Як він так лізе і не боїться, то хай би хтось з чоловіків його взяв на ту косу, тож не полювання буде, а захист?
Думати не боляче. Вірити не страшно. :)

Бережи, Господи, мою родину, щоб єдність і злагода панували в ній.
Tajga Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1775
З нами з: 13 грудня 2010, 16:37
Звідки: селище мирного атома :)
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2646 раз.
Подякували: 3280 раз.
Діти: Давид 19.10.2007
Тереза 7.8.2009
Лев 16.11.2011
Маргарита 8.11.13

Re: Жаліємось :( 3

Повідомлення Ulkanet » 22 липня 2016, 12:46

всі так привикли, що ті лиси там бігають і в село забігають - що ніхто навіть не реагує - "Подумаєш лис!" :crazy: кожен думає, що з ними такого не станеться :sad:
колись лисів відстрілювали, їх хутро було цінним. а тепер ніхто їх не хоче стріляти, бо кажуть що 90% всіх тварин - мають сказ :scare:

а з бродячими псами - то взагалі маразми. всі так їх захищають - але ж при стерилізації зубів не виривають :hi:
чому ті захисники не захищають всіх собак, а особливо тих хто живе на часних домах, в селах, в будах і все життя привязані на ланцюгу, купа таких псів харчуються лише помиями, а мяса в житті не бачили. є такі яких привязали біля пустих хат і дають їсти раз на 3-4 дні :scare: а що весни всі хто мають сучку - топлять песиняток! і за рік - так 2-3 рази по 2-9 песиків! :scare:
Від роботи дохнуть коні - ну а я безсмертний поні!!!!! :-))))))
Ulkanet Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2048
З нами з: 17 березня 2012, 02:10
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3577 раз.
Подякували: 1979 раз.
Діти: Доця

Re: Жаліємось :( 3

Повідомлення Ameli » 22 липня 2016, 12:57

Ulkanet Ну то жах. як ви там живете? чому так всій громаді пофік??? Страшно що кругом таке пофігістичне ставлення. Тримайся, і таки пишіть, надоїдайте може щось і допоможе.
Я мама, а мама ніколи не буває самотньою. - К. Деньов
Ameli Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 738
З нами з: 08 квітня 2013, 23:40
Нагороди: 2
багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 947 раз.
Подякували: 595 раз.

Re: Жаліємось :( 3

Повідомлення oksana_tern » 07 серпня 2016, 05:43

Нас вночі забрала швидка в дитячу міську з температурою 39,5 не збивалась.Сказали що зуби з такою температурою не прорізуються. В мене шок від умов які тут є... їх взагалі немає. :dash:
oksana_tern Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 410
З нами з: 11 січня 2014, 16:07
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 327 раз.
Подякували: 222 раз.
Діти: Донечка Катруся

Re: Жаліємось :( 3

Повідомлення Marichka » 07 серпня 2016, 08:39

Оксано,кріпись.То тимчасово.Дитина маленька,то краще під наглядом лікарів.думаю,ви там довго не будете.
Хай Катруся по швидше одужує!!!
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: Жаліємось :( 3

Повідомлення vikilandi » 07 серпня 2016, 09:57

oksana_tern Тримайтеся!
Я тебе дуже розумію. Мій чоловік у березні лежав з двома дітками одночасно у інфекційному відділенні дитячої обласної. :scare: Умови в тернопільських лікарнях для діток мене також дуже обурюють :crazy: Не переживай, як тільки температуру зіб'ють, то вас або переведуть у відділення, де більш прийнятніші умови для перебування мами з дітками, або й взагалі відпустять до дому.
vikilandi Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1089
З нами з: 02 лютого 2016, 15:45
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 918 раз.
Подякували: 666 раз.

Поперед.Далі

Повернутись до Суцільні балачки



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 11 гостей

cron