Глобальні оголошення!



Шкільна форма

Модератори: TaniaPicaSSo, mavpusya, Ulkanet

Re: Шкільна форма

Повідомлення krapk@ » 27 серпня 2015, 21:47

сам піджак? А ціна?
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Re: Шкільна форма

Повідомлення TattyMummy » 27 серпня 2015, 23:18

так, сам піджак - сімсот з чимось коштував.
Зображення
Зображення
TattyMummy Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 956
З нами з: 09 лютого 2010, 22:33
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 828 раз.
Подякували: 776 раз.
Діти: Двоє синочків і заюся доця

Re: Шкільна форма

Повідомлення TattyMummy » 31 серпня 2015, 13:09

krapk@ написав:а ніхто не купував-користувався формою Marks&Spencer. Чула хороші відгуки від знайомих. ТИпу не так брудниться, легко переться в машинці -сохне за ніч, так що можна обійтися одними штанами на рік, не мнеться і її не потрібно гладити після прання. Не втрачає зовнішній вигляд -не кошлатиться, не витирається, не витягуються коліна-лікті і її вистачить і для молодших братиків чи продажу. Регулюється під ваш розмір протягом року-двох (122-127), причому і штани і піджаки. Тканина не парить і при цьому не промокає, є якесь таке покриття водо- і брудо - відштовхуюче. Виглядає стильно і дорого, пошита дуже добротно, і для худих і повненьких свій стиль. Ми на перший дзвінок маємо з випускного, а цю б не проти прикупити для буденних відвідувань, на зміну джинсам-кофтам. Ага ціна орієнтовно з доставками 1600 для найменшого розміру. Може хтось знає де і як дешевше???


купила сьогодні такі штани з покриттям Teflon, Back to School. Ще були здається дві пари можеш піти глянути в маг. "Модні дітки" на Руській, ціна 250 грн
Зображення
Зображення
TattyMummy Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 956
З нами з: 09 лютого 2010, 22:33
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 828 раз.
Подякували: 776 раз.
Діти: Двоє синочків і заюся доця

Re: Шкільна форма

Повідомлення pan_kotskyy » 14 липня 2016, 11:27

Цього року шкільну форму хтось купує?
Малий вже виріс з своєї першої шкільної, треба нову. Вчора випадково побачила на Валовій в магазині шкільну форму досить непоганої якості від харківської фірми. Ціна піджаків 590 грн (ціна трохи коливається від розміру), штани 380 грн, білі сорочки 180 грн.
Скажіть, хто вже цікавився цього року формами, чи то адекватні ціни? Де ще глянути?
Першу шкільну форму купувала в Подолянах, то штани закудлатились майже відразу, піджак витримав 2 роки.
ЗображенняЗображення
pan_kotskyy Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1447
З нами з: 23 січня 2011, 15:58
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1925 раз.
Подякували: 1575 раз.
Діти: хлопчик, дівчинка

Re: Шкільна форма

Повідомлення Ulkanet » 14 липня 2016, 12:20

а діти мають щодня в тій формі ходити??? чи можна одівати щось під "діловий" стиль (типу як в банку ходять в мене мігрень - мозги злиплися, слова потікали - не можу адекватно пояснити)?
чи обовязково тільки та форма???
Від роботи дохнуть коні - ну а я безсмертний поні!!!!! :-))))))
Ulkanet Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2048
З нами з: 17 березня 2012, 02:10
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3577 раз.
Подякували: 1979 раз.
Діти: Доця

Re: Шкільна форма

Повідомлення pan_kotskyy » 14 липня 2016, 13:00

Ulkanet написав:а діти мають щодня в тій формі ходити???

Так, щодня в шкільній формі. В залежності від погоди, піджак змінювався на камезельку відповідного кольору, замість сорочки гольф.
ЗображенняЗображення
pan_kotskyy Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1447
З нами з: 23 січня 2011, 15:58
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1925 раз.
Подякували: 1575 раз.
Діти: хлопчик, дівчинка

Re: Шкільна форма

Повідомлення Mama3 » 14 липня 2016, 13:09

У першому класі сину дозволили ходити в спортивному костюмі, коли фізкультура. Це було тричі на тиждень. В інші дні форма, то штани були трохи заширокі, бо худий страх, то давала звичайні штани, навіть трохи відрізнялися, бо й так вишуровував коліна, то від форми би лишилося не знаю що. Піджак теж за ці два дні замазував на лацканах і спереді, то спочатку відчищала, боялася прати, а потім плюнула і в машинку на синтетику. І все. Тому форму ще маємо на 2 клас. Якби кожен день у формі, то навряд чи би так збереглася.
А от малій я ще не купила. Чекаю сепня, може в когось відкуплю. Так і старшому відкупила за 300 грн. в сусідки в гарному стані, бо її син практично не ходив. Не знаю, чи то не вимагали в 24 школі, чи в чомусь іншому ходив, але форма не була знищена.
Mama3 Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 615
З нами з: 08 листопада 2013, 01:09
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1389 раз.
Подякували: 522 раз.
Діти: Два хлопчики Володя та Олежик і дівчинка Марічка

Re: Шкільна форма

Повідомлення TaniaPicaSSo » 14 липня 2016, 15:39

А наскільки то взагалі законно вимагати від дітей, щоб вони ходили в шкільній формі? Це у всіх школах обов"язково? А ви, як батьки, взагалі не заперечуєте проти шкільної форми?
Я особисто дуже проти всіляких форм. Я сама перший клас ще ходила в радянській формі (хоча й був вже 92 рік), мала одне те платтячко, і майже кожен день заляпувала його чимось в столовій (ніколи не їла тої їжі, і повні тарілки мусила відносити назад, і все по дорозі хтось штурхав, і я виливала то все на себе). В результаті часто доводилось на другий день приходити без форми, за що вчителька дуже сварила і казала, що вам тут не дитячий садочок. Вже в другому класі ту форму вже було необов"язково носити щодня, але дуже наполегливо просили вдягнути на відкриті уроки.
Далі були роки без форми. І от коли я була в 7 класі, знов пішла якась хвиля з тими формами, і в нас в школі ввели її як обов"язкову, але не однакову на всю школу, а кожен клас міг собі обрати якийсь колір. Наш клас був зелений. Більше того, тканина була жахливою, дуже скатувалась, в жарку погоду форма парила, а зимою навпаки. Але більше того, інші класи так і не ходили в тій формі, бо якось та вся хвиля з формою швидко вляглася. Але наш класний керівник був пальнутий на всю голову і він особисто вимагав, щоб ми в ній ходили. І вся школа без форми, а один клас як придурки. Але всі мої однокласники її продовжували смирно носити. А я одна не носила. Принципово, бо мені вона не подобалась, я собі в ній не подобалась, в ній було незручно, і взагалі в формі ходити мені було якось принизливо, відчувала себе, як з інкубатора. За це мені класний керівник влаштовував справжній террор, не пускав на уроки, виганяв з класу, відправляв на виховні бесіди до директора, жалівся моїм батькам і т.д. На що моя мама сказала, що її дитина зимою в спідниці ходити не буде. А класний керівник сказав, що на то є райтузи. То хай сам ходить в райтузах, сказала йому моя мама при директору, і аж тоді від мене відстали. До кінця року всі вже поступово перестали ходити в тій формі.
І для мене форма є символом приниження особистості, коли всіх намагаються зрівняти під один стандарт, зробити однаковими. І якщо моя дитина не захоче ходити в формі, я її в цьому підтримаю. Цікаво, я одна така, бо дуже часто чую від батьків фрази типу, "ой, як добре, що є та форма, не думаєш кожен ранок, в що дитину вдіти" і т.д.
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Re: Шкільна форма

Повідомлення erinaceus » 14 липня 2016, 16:03

І мене це питання цікавить. Теж дуже не любила тої зеленої форми, то якесь знущання над дітьми було :impossible: Зараз вона вже гарніша, більше варіантів, але все одно мені не подобається. Дійсно, та радянська зрівняйлівка ні до чого. Може тому і те покоління виростало таким забитим, зашуганим, без власної думки. Бо хотіли всіх зробити під один стандарт.
Мені теж дивно, чому батьки виступають за форму. З теми на форумі бачу, що вона явно не дешева, і знайти якісну і красиву справжня проблема. Закордоном ту, що я бачила, то дійсно і зручна, і стильна, і тканина приємна. А в нас :bad: І взагалі, як на мене, з нею лиш одні незручності. По-перше, навчальний рік припадає аж на три сезони, тому мають бути і легкі, і теплі варіанти. Плями дитячі теж ще ніхто не відміняв. За ніч вона не висохне, хімчистка справа не з дешевих. Ну і як в ній гратися, бігати, як все як не давить, то громіздке, то руки не підняти і т.д. Ну і як кажуть, що нема клопоту з гардеробом. Та ж все одно в дитини купа іншого одягу, який носить щодня. Вечорами і на вихідних. То ж його і в школу можна вдягати. Та й ж не в самій формі дитина ходить. А під неї блузки, гольфи, сорочки, колготи і т.д. В них ж і без форми можна ходити і мати цілком нормальний вигляд.
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка

Re: Шкільна форма

Повідомлення pan_kotskyy » 14 липня 2016, 16:36

Для мене форма була спасінням, коли її повернули в школу. Це був період, коли мої батьки взагалі не мали грошей, зарплат не заводі не виплачували, я мала один светрик... Тому з радістю носила шкільну форму, щоб ніхто не догадувався, що я іншого просто нічого не маю. Ну а потім форму знов відмінили і я відчула всю прірву між дітьми батьків-інженерів, і дітьми батьків, що почали торгувати на базарі.
ЗображенняЗображення
pan_kotskyy Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1447
З нами з: 23 січня 2011, 15:58
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1925 раз.
Подякували: 1575 раз.
Діти: хлопчик, дівчинка

Поперед.Далі

Повернутись до Школи



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron