Глобальні оголошення!



Чи домовлялися ви з лікарем про пологи?

Re: Чи домовлялися ви з лікарем про пологи?

Повідомлення Vikibee » 03 червня 2016, 16:12

Я теж думала, їхати в останній момент, але на другі пологи щось страху набрала при вході, перейми припинились. Води два рази пробивали лікарі, перший раз я просила Шмайку не пробивати, Але вона сказала, що відкриття 8 см, сам не лопне, передніх вод немає. Окситоцином не стимулювали жодного разу. Вдруге, то я не встигла сказати, як пробили, запитала нащо, то сказали, що "солідне" відкриття, передніх вод немає....щоправда на других пологах, щось хотіла акушерка вколоти, я не дозволила, то прийшла лікарка, розверещалася, що це я командую, всі питання до лікаря, а не розказувати акушерці що робити має. Добре, що був чоловік...на хід пологів не вплинула сварка, лікарка гарно допомогла розродитися, тим паче малий був великий, після пологів відкрилася кровотеча, вчасно зреагувала....зробила висновок, як буду вагітна втретє, постараюся знайти лікаря, який розділятиме мої погляди....
Моя молитва лине в Небеса! Стою я перед Богом на колінах: "Дай, Отче, миру, спокою в серця... Тебе благає щиро Україна..."
Vikibee Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 561
З нами з: 04 липня 2012, 10:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 862 раз.
Подякували: 335 раз.
Діти: Дівчинка Марічка.
Синочок Гліб

Re: Чи домовлялися ви з лікарем про пологи?

Повідомлення Vikibee » 03 червня 2016, 16:14

Народжувала на бамі, 2 поверх обидва рази.
Моя молитва лине в Небеса! Стою я перед Богом на колінах: "Дай, Отче, миру, спокою в серця... Тебе благає щиро Україна..."
Vikibee Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 561
З нами з: 04 липня 2012, 10:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 862 раз.
Подякували: 335 раз.
Діти: Дівчинка Марічка.
Синочок Гліб

Re: Чи домовлялися ви з лікарем про пологи?

Повідомлення TaniaPicaSSo » 06 липня 2016, 18:51

Я, як і планувала, цього разу ні з ким не домовлялась, і ні разу не пошкодувала. Дуже задоволена і лікаркою, і акушеркою, на яких натрапила. І як потім мені по секрету сказала одна знайома дитяча лікарка з пологового, що краще народжувати у чергового лікаря, аніж по домовленості, бо черговий лікар нікуди не спішить, в нього й так іде зміна, а пологи по домовленості часто пришвидшують, бо лікар хоче пошвидше піти додому. Принаймні в моїх обох випадках це дуже підтвердилось. В перших пологах по домовленості лікарка дуде спішила і ще й нервувалась, коли мені не вдавалось як слід тужитись. А цього разу аж видно було, що лікарка спокійна, нікуди не спішить і мене не підганяє відповідно.
Тільки мені стало цікаво от що. Я народила в 8 год рівно, коли як раз у них перезмінка. І цікаво, а якби я не народила ще до цього часу, то чи здала б лікар щміну і пологи продовжив вже інший лікар, чи вже хто почав, той і має закінчити.
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Re: Чи домовлялися ви з лікарем про пологи?

Повідомлення Новенька » 06 липня 2016, 19:44

Я народжувала по домовленості (не шкодую ні на хвильку). Народила в перезмінку, то моя лікарка казала черговій:! ти що покинеш? Давай вже добудь до кінця". І вона добула, хоча медсестра з іншої зміни вже до мене приходила
Новенька Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 381
З нами з: 31 травня 2012, 10:30
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 667 раз.
Подякували: 489 раз.
Діти: Донечка

Re: Чи домовлялися ви з лікарем про пологи?

Повідомлення Vikibee » 06 липня 2016, 21:51

Це в мене на перших пологах на зміні була Шмайка та компанія, але пологи затягнулися, відповідно -народила вже у другої зміни.
Моя молитва лине в Небеса! Стою я перед Богом на колінах: "Дай, Отче, миру, спокою в серця... Тебе благає щиро Україна..."
Vikibee Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 561
З нами з: 04 липня 2012, 10:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 862 раз.
Подякували: 335 раз.
Діти: Дівчинка Марічка.
Синочок Гліб

Re: Чи домовлялися ви з лікарем про пологи?

Повідомлення erinaceus » 06 липня 2016, 22:09

TaniaPicaSSo Переважно передають наступній зміні, бо то такий процес, що може затягнутися надовго.
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка

Re: Чи домовлялися ви з лікарем про пологи?

Повідомлення кcuxa » 06 липня 2016, 22:46

Vikibee написав:Це в мене на перших пологах на зміні була Шмайка та компанія, але пологи затягнулися, відповідно -народила вже у другої зміни.

Я після Шмайки чуть ноги не відкинула
кcuxa Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 472
З нами з: 18 лютого 2016, 01:37
Дякував (ла): 122 раз.
Подякували: 184 раз.
Діти: 2

Re: Чи домовлялися ви з лікарем про пологи?

Повідомлення Vikibee » 07 липня 2016, 13:21

кcuxa, а що сталося? Мені сподобалася, склалося враження, що кваліфікована, я ще шкодувала, що пологи не прийматиме.
Моя молитва лине в Небеса! Стою я перед Богом на колінах: "Дай, Отче, миру, спокою в серця... Тебе благає щиро Україна..."
Vikibee Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 561
З нами з: 04 липня 2012, 10:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 862 раз.
Подякували: 335 раз.
Діти: Дівчинка Марічка.
Синочок Гліб

Re: Чи домовлялися ви з лікарем про пологи?

Повідомлення кcuxa » 07 липня 2016, 21:15

Vikibee написав:кcuxa, а що сталося? Мені сподобалася, склалося враження, що кваліфікована, я ще шкодувала, що пологи не прийматиме.

Після родів на другий день робили промивання розчином хлорофіліпту (тепер таке не роблять) то мені Шмайка (хоча роди не приймала, а потім вела після родів) лишила тампон з вати, який потім нагноїв і утворилась кіста 5 см.Болі скажені не могла навіть перейти по хаті. Цілий рік антибіотики, гормони, свічки і т.д. При цьому карточка де це було записано "дістала ноги".То на другі роди домовлялася з Казмірчук то ставлення було людське, тариф не називався.
кcuxa Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 472
З нами з: 18 лютого 2016, 01:37
Дякував (ла): 122 раз.
Подякували: 184 раз.
Діти: 2

Re: Чи домовлялися ви з лікарем про пологи?

Повідомлення TaniaPicaSSo » 07 липня 2016, 21:18

кcuxa написав:Після родів на другий день робили промивання розчином хлорофіліпту (тепер таке не роблять)


Та чо не роблять, роблять і тепер. І сама Шмайка всім то робить.
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Поперед.Далі

Повернутись до Пологи



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей

cron